eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH W KROŚNICACH SP. Z O.O.

Dane wykonawcy:

ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH W KROŚNICACH SP. Z O.O.
Lipowa 5/---
56-320 Wierzchowice
woj. dolnośląskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH W KROŚNICACH SP. Z O.O. opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2017 - 2017Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

2

Łączna wartość
wygranych przetargów

630 000 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH W KROŚNICACH SP. Z O.O., najczęściej zlokalizowane były w województwie dolnośląskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH W KROŚNICACH SP. Z O.O. zamówień to 630 000,00 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2017 (2 przetargi). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Gmina Krośnice.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 495 000,00 PLN w ramach ogłoszonego przez Gmina Krośnice przetargu, którego przedmiotem było Wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie nawierzchni dróg gminnych niepublicznych.

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 135 000,00 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Wykonanie usługi polegającej na letnim utrzymaniu dróg na terenie gminy Krośnice Przetarg ogłoszony był przez Gmina Krośnice.


Liczba udzielonych firmie ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH W KROŚNICACH SP. Z O.O. zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH W KROŚNICACH SP. Z O.O. w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2017 2 630 000,00 PLN 1
RAZEM: 2 630 000,00 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na usługi (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 135 000,00 zł). Przetargi, w których wygrywa firma ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH W KROŚNICACH SP. Z O.O. najczęściej dotyczą następujących dziedzin:Podział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH W KROŚNICACH SP. Z O.O. wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Krośnice (2 przetargi na łączną kwotę 630 000,00 zł).

Lista przetargów, w których firma ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH W KROŚNICACH SP. Z O.O. najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2017

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2017-04-24 Krośnice

Gmina Krośnice
Roboty budowlane

Wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie nawierzchni dróg gminnych niepublicznych
495 000,00 PLN
2017-03-24 Krośnice

Gmina Krośnice
Usługi

Wykonanie usługi polegającej na letnim utrzymaniu dróg na terenie gminy Krośnice
135 000,00 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH W KROŚNICACH SP. Z O.O. najprawdopodobniej wygrała w roku 2017 to 630 000,00 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Dodaj swoje pytanie