eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › USŁUGI BUDOWLANE MARCIN TOMIAK

Dane wykonawcy:

USŁUGI BUDOWLANE MARCIN TOMIAK
Ogrodowa 5
59-500 Wilków-Osiedle
woj. dolnośląskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie USŁUGI BUDOWLANE MARCIN TOMIAK opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2017 - 2017Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

1

Łączna wartość
wygranych przetargów

145 797 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma USŁUGI BUDOWLANE MARCIN TOMIAK, najczęściej zlokalizowane były w województwie dolnośląskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie USŁUGI BUDOWLANE MARCIN TOMIAK zamówień to 145 796,62 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2017 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Gmina Złotoryja.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 145 796,62 PLN w ramach ogłoszonego przez Gmina Złotoryja przetargu, którego przedmiotem było Remont i adaptacja pomieszczeń w budynku nr 44A w Gierałtowcu na socjalne lokale mieszkalne.

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 145 796,62 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Remont i adaptacja pomieszczeń w budynku nr 44A w Gierałtowcu na socjalne lokale mieszkalne Przetarg ogłoszony był przez Gmina Złotoryja.


Liczba udzielonych firmie USŁUGI BUDOWLANE MARCIN TOMIAK zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy USŁUGI BUDOWLANE MARCIN TOMIAK w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2017 1 145 796,62 PLN 1
RAZEM: 1 145 796,62 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na usługi (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 145 796,62 zł). Przetargi, w których wygrywa firma USŁUGI BUDOWLANE MARCIN TOMIAK najczęściej dotyczą następujących dziedzin:Podział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma USŁUGI BUDOWLANE MARCIN TOMIAK wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Złotoryja (1 przetarg na łączną kwotę 145 796,62 zł).

Lista przetargów, w których firma USŁUGI BUDOWLANE MARCIN TOMIAK najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2017

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2017-03-16 Złotoryja

Gmina Złotoryja
Roboty budowlane

Remont i adaptacja pomieszczeń w budynku nr 44A w Gierałtowcu na socjalne lokale mieszkalne
145 796,62 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma USŁUGI BUDOWLANE MARCIN TOMIAK najprawdopodobniej wygrała w roku 2017 to 145 796,62 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Dodaj swoje pytanie