eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › Biuro Projektów i Realizacji Inwestycji "PROGRESS" mgr inż. Mariusz Szyrner

Dane wykonawcy:

Biuro Projektów i Realizacji Inwestycji "PROGRESS" mgr inż. Mariusz Szyrner
Lipowa 23
58-173 Roztoka
woj. dolnośląskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie Biuro Projektów i Realizacji Inwestycji "PROGRESS" mgr inż. Mariusz Szyrner opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2016 - 2017Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

2

Łączna wartość
wygranych przetargów

128 665 zł

Liczba zamawiających

2

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma Biuro Projektów i Realizacji Inwestycji "PROGRESS" mgr inż. Mariusz Szyrner, najczęściej zlokalizowane były w województwie dolnośląskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie Biuro Projektów i Realizacji Inwestycji "PROGRESS" mgr inż. Mariusz Szyrner zamówień to 128 665,00 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2016 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Gmina Stoszowice.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 120 670,00 PLN w ramach ogłoszonego przez Gmina Stoszowice przetargu, którego przedmiotem było "Wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowej z zakresu branży drogowej, infrastrukturalnej, konstrukcyjnej obiektów w obrębie Fortecznego Parku Kulturowego Pomnika Historii Twierdzy Srebrna Góra" .

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 7 995,00 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Pełnienie pełno-branżowego nadzoru inwestorskiego dla zadania inwestycyjnego pod nazwąBudowa ścieżki rowerowej i chodnika wraz z oświetleniem na ul Cembrowskiego w Żarowie w ramach zadania inwestycyjnego pn. Wdrażanie strategii niskoemisyjnych - budowa zintegrowanego centrum przesiadkowego w Żarowie oraz budowa dróg rowerowych i ciągów pieszych wraz z oświetleniem na terenie miasta Żarów Przetarg ogłoszony był przez Urząd Miejski w Żarowie.


Liczba udzielonych firmie Biuro Projektów i Realizacji Inwestycji "PROGRESS" mgr inż. Mariusz Szyrner zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy Biuro Projektów i Realizacji Inwestycji "PROGRESS" mgr inż. Mariusz Szyrner w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2017 1 7 995,00 PLN 1
2016 1 120 670,00 PLN 1
RAZEM: 2 128 665,00 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na usługi (2 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 128 665,00 zł). Przetargi, w których wygrywa firma Biuro Projektów i Realizacji Inwestycji "PROGRESS" mgr inż. Mariusz Szyrner najczęściej dotyczą następujących dziedzin:Podział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma Biuro Projektów i Realizacji Inwestycji "PROGRESS" mgr inż. Mariusz Szyrner wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Stoszowice (1 przetarg na łączną kwotę 120 670,00 zł). Żarów (1 przetarg na łączną kwotę 7 995,00 zł).

Lista przetargów, w których firma Biuro Projektów i Realizacji Inwestycji "PROGRESS" mgr inż. Mariusz Szyrner najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2017

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2017-05-24 Żarów

Urząd Miejski w Żarowie
Usługi

Pełnienie pełno-branżowego nadzoru inwestorskiego dla zadania inwestycyjnego pod nazwąBudowa ścieżki rowerowej i chodnika wraz z oświetleniem na ul Cembrowskiego w Żarowie w ramach zadania inwestycyjnego pn. Wdrażanie strategii niskoemisyjnych - budowa zintegrowanego centrum przesiadkowego w Żarowie oraz budowa dróg rowerowych i ciągów pieszych wraz z oświetleniem na terenie miasta Żarów
7 995,00 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma Biuro Projektów i Realizacji Inwestycji "PROGRESS" mgr inż. Mariusz Szyrner najprawdopodobniej wygrała w roku 2017 to 7 995,00 zł.

Rok 2016

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2016-11-22 Stoszowice

Gmina Stoszowice
Usługi

"Wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowej z zakresu branży drogowej, infrastrukturalnej, konstrukcyjnej obiektów w obrębie Fortecznego Parku Kulturowego Pomnika Historii Twierdzy Srebrna Góra"
120 670,00 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma Biuro Projektów i Realizacji Inwestycji "PROGRESS" mgr inż. Mariusz Szyrner najprawdopodobniej wygrała w roku 2016 to 120 670,00 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Dodaj swoje pytanie