eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › HYDROMEX Paweł Ziółko

Dane wykonawcy:

HYDROMEX Paweł Ziółko
45T
57-100 Gościęcice
woj. dolnośląskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie HYDROMEX Paweł Ziółko opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2017 - 2017Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

1

Łączna wartość
wygranych przetargów

609 096 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma HYDROMEX Paweł Ziółko, najczęściej zlokalizowane były w województwie dolnośląskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie HYDROMEX Paweł Ziółko zamówień to 609 096,00 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2017 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Gmina Zawonia.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 609 096,00 PLN w ramach ogłoszonego przez Gmina Zawonia przetargu, którego przedmiotem było Termomodernizacja budynku Zespołu Szkół w Czeszowie.

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 609 096,00 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Termomodernizacja budynku Zespołu Szkół w Czeszowie Przetarg ogłoszony był przez Gmina Zawonia.


Liczba udzielonych firmie HYDROMEX Paweł Ziółko zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy HYDROMEX Paweł Ziółko w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2017 1 609 096,00 PLN 1
RAZEM: 1 609 096,00 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na usługi (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 609 096,00 zł). Przetargi, w których wygrywa firma HYDROMEX Paweł Ziółko najczęściej dotyczą następujących dziedzin:Podział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma HYDROMEX Paweł Ziółko wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Zawonia (1 przetarg na łączną kwotę 609 096,00 zł).

Lista przetargów, w których firma HYDROMEX Paweł Ziółko najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2017

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2017-06-23 Zawonia

Gmina Zawonia
Roboty budowlane

Termomodernizacja budynku Zespołu Szkół w Czeszowie
609 096,00 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma HYDROMEX Paweł Ziółko najprawdopodobniej wygrała w roku 2017 to 609 096,00 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Dodaj swoje pytanie