eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › ZBM ULTRA SP. Z O.O.

Dane wykonawcy:

ZBM ULTRA SP. Z O.O.
Zimowa 3/---
55-003 Nadolice Małe
woj. dolnośląskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie ZBM ULTRA SP. Z O.O. opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2015 - 2015Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

1

Łączna wartość
wygranych przetargów

3 690 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma ZBM ULTRA SP. Z O.O., najczęściej zlokalizowane były w województwie mazowieckim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie ZBM ULTRA SP. Z O.O. zamówień to 3 690,00 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2015 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Transportowy Dozór Techniczny.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 3 690,00 PLN w ramach ogłoszonego przez Transportowy Dozór Techniczny przetargu, którego przedmiotem było Głowice ultradźwiękowe..

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 3 690,00 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Głowice ultradźwiękowe. Przetarg ogłoszony był przez Transportowy Dozór Techniczny.


Liczba udzielonych firmie ZBM ULTRA SP. Z O.O. zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy ZBM ULTRA SP. Z O.O. w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2015 1 3 690,00 PLN 1
RAZEM: 1 3 690,00 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na dostawy (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 3 690,00 zł). Przetargi, w których wygrywa firma ZBM ULTRA SP. Z O.O. najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Aparatura kontrolna i badawcza, Przyrządy do badania właściwości fizycznych, Przyrządy do pomiaruPodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma ZBM ULTRA SP. Z O.O. wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Warszawa (1 przetarg na łączną kwotę 3 690,00 zł).

Lista przetargów, w których firma ZBM ULTRA SP. Z O.O. najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2015

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2015-07-02 Warszawa

Transportowy Dozór Techniczny
Dostawy

Głowice ultradźwiękowe.
3 690,00 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma ZBM ULTRA SP. Z O.O. najprawdopodobniej wygrała w roku 2015 to 3 690,00 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Dodaj swoje pytanie