eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › ENERGOHOUSE SP. Z O.O.

Dane wykonawcy:

ENERGOHOUSE SP. Z O.O.
Główna 87/---
55-230 Chwałowice
woj. dolnośląskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie ENERGOHOUSE SP. Z O.O. opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2017 - 2017Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

1

Łączna wartość
wygranych przetargów

822 877 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma ENERGOHOUSE SP. Z O.O., najczęściej zlokalizowane były w województwie opolskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie ENERGOHOUSE SP. Z O.O. zamówień to 822 877,38 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2017 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Powiat Brzeski.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 822 877,38 PLN w ramach ogłoszonego przez Powiat Brzeski przetargu, którego przedmiotem było Przebudowa wraz ze zmianą sposobu użytkowania istniejących pomieszczeń szpitala na aptekę szpitalną w Brzeskim Centrum Medycznym w Brzegu w ramach zadaniaModernizacja Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu..

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 822 877,38 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Przebudowa wraz ze zmianą sposobu użytkowania istniejących pomieszczeń szpitala na aptekę szpitalną w Brzeskim Centrum Medycznym w Brzegu w ramach zadaniaModernizacja Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu. Przetarg ogłoszony był przez Powiat Brzeski.


Liczba udzielonych firmie ENERGOHOUSE SP. Z O.O. zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy ENERGOHOUSE SP. Z O.O. w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2017 1 822 877,38 PLN 1
RAZEM: 1 822 877,38 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na roboty budowlane (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 822 877,38 zł). Przetargi, w których wygrywa firma ENERGOHOUSE SP. Z O.O. najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Roboty malarskie, Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian, Instalowanie sufitów podwieszanych, Instalowanie przegród, Roboty w zakresie stolarki budowlanejPodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma ENERGOHOUSE SP. Z O.O. wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Brzeg (1 przetarg na łączną kwotę 822 877,38 zł).

Lista przetargów, w których firma ENERGOHOUSE SP. Z O.O. najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2017

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2017-09-01 Brzeg

Powiat Brzeski
Roboty budowlane

Przebudowa wraz ze zmianą sposobu użytkowania istniejących pomieszczeń szpitala na aptekę szpitalną w Brzeskim Centrum Medycznym w Brzegu w ramach zadaniaModernizacja Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu.
822 877,38 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma ENERGOHOUSE SP. Z O.O. najprawdopodobniej wygrała w roku 2017 to 822 877,38 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Dodaj swoje pytanie