eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "TERC-BUD" HENRYK TERCJAK

Dane wykonawcy:

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "TERC-BUD" HENRYK TERCJAK
21A
14-106 Grabinek
woj. warmińsko-mazurskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "TERC-BUD" HENRYK TERCJAK opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2016 - 2016Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

1

Łączna wartość
wygranych przetargów

109 854 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "TERC-BUD" HENRYK TERCJAK, najczęściej zlokalizowane były w województwie warmińsko-mazurskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "TERC-BUD" HENRYK TERCJAK zamówień to 109 854,38 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2016 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Powiat Ostródzki z siedzibą w Ostródzie.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 109 854,38 PLN w ramach ogłoszonego przez Powiat Ostródzki z siedzibą w Ostródzie przetargu, którego przedmiotem było Termomodernizacja budynku Zespołu Szkół Rolniczych im. Wincentego Witosa w Ostródzie.

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 109 854,38 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Termomodernizacja budynku Zespołu Szkół Rolniczych im. Wincentego Witosa w Ostródzie Przetarg ogłoszony był przez Powiat Ostródzki z siedzibą w Ostródzie.


Liczba udzielonych firmie PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "TERC-BUD" HENRYK TERCJAK zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "TERC-BUD" HENRYK TERCJAK w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2016 1 109 854,38 PLN 1
RAZEM: 1 109 854,38 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na roboty budowlane (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 109 854,38 zł). Przetargi, w których wygrywa firma PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "TERC-BUD" HENRYK TERCJAK najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Roboty budowlane w zakresie szkół średnichPodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "TERC-BUD" HENRYK TERCJAK wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Ostróda (1 przetarg na łączną kwotę 109 854,38 zł).

Lista przetargów, w których firma PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "TERC-BUD" HENRYK TERCJAK najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2016

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2016-07-22 Ostróda

Powiat Ostródzki z siedzibą w Ostródzie
Roboty budowlane

Termomodernizacja budynku Zespołu Szkół Rolniczych im. Wincentego Witosa w Ostródzie
109 854,38 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "TERC-BUD" HENRYK TERCJAK najprawdopodobniej wygrała w roku 2016 to 109 854,38 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Dodaj swoje pytanie