eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "WSZE-BÓR" JÓZEF WSZEBOROWSKI

Dane wykonawcy:

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "WSZE-BÓR" JÓZEF WSZEBOROWSKI
18
12-200 Szeroki Bór
woj. warmińsko-mazurskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "WSZE-BÓR" JÓZEF WSZEBOROWSKI opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2011 - 2011Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

1

Łączna wartość
wygranych przetargów

16 839 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "WSZE-BÓR" JÓZEF WSZEBOROWSKI, najczęściej zlokalizowane były w województwie warmińsko-mazurskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "WSZE-BÓR" JÓZEF WSZEBOROWSKI zamówień to 16 838,70 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2011 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Nadleśnictwo Pisz.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 16 838,70 PLN w ramach ogłoszonego przez Nadleśnictwo Pisz przetargu, którego przedmiotem było Zadania dodatkowe z zakresu ochrony lasu w 2011 roku w leśnictwie Zimna w Nadleśnictwie Pisz.

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 16 838,70 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Zadania dodatkowe z zakresu ochrony lasu w 2011 roku w leśnictwie Zimna w Nadleśnictwie Pisz Przetarg ogłoszony był przez Nadleśnictwo Pisz.


Liczba udzielonych firmie PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "WSZE-BÓR" JÓZEF WSZEBOROWSKI zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "WSZE-BÓR" JÓZEF WSZEBOROWSKI w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2011 1 16 838,70 PLN 1
RAZEM: 1 16 838,70 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na usługi (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 16 838,70 zł). Przetargi, w których wygrywa firma PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "WSZE-BÓR" JÓZEF WSZEBOROWSKI najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Usługi leśnictwa, Usługi gospodarki leśnejPodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "WSZE-BÓR" JÓZEF WSZEBOROWSKI wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Pisz (1 przetarg na łączną kwotę 16 838,70 zł).

Lista przetargów, w których firma PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "WSZE-BÓR" JÓZEF WSZEBOROWSKI najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2011

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2011-09-16 Pisz

Nadleśnictwo Pisz
Usługi

Zadania dodatkowe z zakresu ochrony lasu w 2011 roku w leśnictwie Zimna w Nadleśnictwie Pisz
16 838,70 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "WSZE-BÓR" JÓZEF WSZEBOROWSKI najprawdopodobniej wygrała w roku 2011 to 16 838,70 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Dodaj swoje pytanie