eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › Redosz Wojciech Andrzej

Dane wykonawcy:

Redosz Wojciech Andrzej
15
16-113 Talkowszczyzna
woj. podlaskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie Redosz Wojciech Andrzej opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2014 - 2014Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

1

Łączna wartość
wygranych przetargów

17 785 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma Redosz Wojciech Andrzej, najczęściej zlokalizowane były w województwie podlaskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie Redosz Wojciech Andrzej zamówień to 17 784,90 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2014 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Nadleśnictwo Krynki z siedzibą w Poczopku.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 17 784,90 PLN w ramach ogłoszonego przez Nadleśnictwo Krynki z siedzibą w Poczopku przetargu, którego przedmiotem było Koszenie łąk, zbiór siana oraz rozwiezienie do brogów i paśników.

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 17 784,90 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Koszenie łąk, zbiór siana oraz rozwiezienie do brogów i paśników Przetarg ogłoszony był przez Nadleśnictwo Krynki z siedzibą w Poczopku.


Liczba udzielonych firmie Redosz Wojciech Andrzej zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy Redosz Wojciech Andrzej w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2014 1 17 784,90 PLN 1
RAZEM: 1 17 784,90 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na usługi (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 17 784,90 zł). Przetargi, w których wygrywa firma Redosz Wojciech Andrzej najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Usługi rolnicze, Usługi w zakresie transportu drogowegoPodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma Redosz Wojciech Andrzej wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Szudziałowo (1 przetarg na łączną kwotę 17 784,90 zł).

Lista przetargów, w których firma Redosz Wojciech Andrzej najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2014

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2014-08-25 Szudziałowo

Nadleśnictwo Krynki z siedzibą w Poczopku
Usługi

Koszenie łąk, zbiór siana oraz rozwiezienie do brogów i paśników
17 784,90 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma Redosz Wojciech Andrzej najprawdopodobniej wygrała w roku 2014 to 17 784,90 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Dodaj swoje pytanie