eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › USŁUGI TRANSPORTOWE I ROBOTY ZIEMNE Tomasz Bartków

Dane wykonawcy:

USŁUGI TRANSPORTOWE I ROBOTY ZIEMNE Tomasz Bartków
Klonowa 1
57-130 Przeworno
woj. dolnośląskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie USŁUGI TRANSPORTOWE I ROBOTY ZIEMNE Tomasz Bartków opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2013 - 2013Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

2

Łączna wartość
wygranych przetargów

206 000 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma USŁUGI TRANSPORTOWE I ROBOTY ZIEMNE Tomasz Bartków, najczęściej zlokalizowane były w województwie dolnośląskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie USŁUGI TRANSPORTOWE I ROBOTY ZIEMNE Tomasz Bartków zamówień to 206 000,00 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2013 (2 przetargi). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Dolnośląski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych we Wrocławiu.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 108 000,00 PLN w ramach ogłoszonego przez Dolnośląski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych we Wrocławiu przetargu, którego przedmiotem było Babica, Łękawa - udrożnienie cieków, gm. Wiązów.

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 98 000,00 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Potok Komorowski, Potok Skoroszowicki - udrożnienie cieków, gm. Strzelin Przetarg ogłoszony był przez Dolnośląski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych we Wrocławiu.


Liczba udzielonych firmie USŁUGI TRANSPORTOWE I ROBOTY ZIEMNE Tomasz Bartków zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy USŁUGI TRANSPORTOWE I ROBOTY ZIEMNE Tomasz Bartków w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2013 2 206 000,00 PLN 1
RAZEM: 2 206 000,00 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na usługi (2 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 206 000,00 zł). Przetargi, w których wygrywa firma USŁUGI TRANSPORTOWE I ROBOTY ZIEMNE Tomasz Bartków najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Usługi ochrony przed naturalnym ryzykiem lub zagrożeniamiPodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma USŁUGI TRANSPORTOWE I ROBOTY ZIEMNE Tomasz Bartków wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Wrocław (2 przetargi na łączną kwotę 206 000,00 zł).

Lista przetargów, w których firma USŁUGI TRANSPORTOWE I ROBOTY ZIEMNE Tomasz Bartków najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2013

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2013-09-16 Wrocław

Dolnośląski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych we Wrocławiu
Usługi

Potok Komorowski, Potok Skoroszowicki - udrożnienie cieków, gm. Strzelin
98 000,00 PLN
2013-09-12 Wrocław

Dolnośląski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych we Wrocławiu
Usługi

Babica, Łękawa - udrożnienie cieków, gm. Wiązów
108 000,00 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma USŁUGI TRANSPORTOWE I ROBOTY ZIEMNE Tomasz Bartków najprawdopodobniej wygrała w roku 2013 to 206 000,00 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Dodaj swoje pytanie