eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › P.P.U.H. "MALWA" Krystyna Matylda Niciarz

Dane wykonawcy:

P.P.U.H. "MALWA" Krystyna Matylda Niciarz
18C
58-100 Opoczka
woj. dolnośląskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie P.P.U.H. "MALWA" Krystyna Matylda Niciarz opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2016 - 2016Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

1

Łączna wartość
wygranych przetargów

273 600 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma P.P.U.H. "MALWA" Krystyna Matylda Niciarz, najczęściej zlokalizowane były w województwie dolnośląskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie P.P.U.H. "MALWA" Krystyna Matylda Niciarz zamówień to 273 600,00 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2016 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Gmina Świdnica.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 273 600,00 PLN w ramach ogłoszonego przez Gmina Świdnica przetargu, którego przedmiotem było Kompleksowe utrzymanie dróg, placów i chodników na terenie Gminy Świdnica.

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 273 600,00 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Kompleksowe utrzymanie dróg, placów i chodników na terenie Gminy Świdnica Przetarg ogłoszony był przez Gmina Świdnica.


Liczba udzielonych firmie P.P.U.H. "MALWA" Krystyna Matylda Niciarz zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy P.P.U.H. "MALWA" Krystyna Matylda Niciarz w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2016 1 273 600,00 PLN 1
RAZEM: 1 273 600,00 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na usługi (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 273 600,00 zł). Przetargi, w których wygrywa firma P.P.U.H. "MALWA" Krystyna Matylda Niciarz najczęściej dotyczą następujących dziedzin:Podział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma P.P.U.H. "MALWA" Krystyna Matylda Niciarz wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Świdnica (1 przetarg na łączną kwotę 273 600,00 zł).

Lista przetargów, w których firma P.P.U.H. "MALWA" Krystyna Matylda Niciarz najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2016

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2016-11-23 Świdnica

Gmina Świdnica
Usługi

Kompleksowe utrzymanie dróg, placów i chodników na terenie Gminy Świdnica
273 600,00 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma P.P.U.H. "MALWA" Krystyna Matylda Niciarz najprawdopodobniej wygrała w roku 2016 to 273 600,00 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Dodaj swoje pytanie