eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › Przedsiebiorstwo Instalacyjno-Budowlane ' INSBUD"Zbigniew Popek

Dane wykonawcy:

Przedsiebiorstwo Instalacyjno-Budowlane ' INSBUD"Zbigniew Popek
8A
67-222 Modła
woj. dolnośląskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie Przedsiebiorstwo Instalacyjno-Budowlane ' INSBUD"Zbigniew Popek opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2016 - 2016Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

5

Łączna wartość
wygranych przetargów

22 920 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma Przedsiebiorstwo Instalacyjno-Budowlane ' INSBUD"Zbigniew Popek, najczęściej zlokalizowane były w województwie dolnośląskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie Przedsiebiorstwo Instalacyjno-Budowlane ' INSBUD"Zbigniew Popek zamówień to 22 920,00 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2016 (5 przetargów). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Gmina Góra.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 11 931,00 PLN w ramach ogłoszonego przez Gmina Góra przetargu, którego przedmiotem było Opracowanie dokumentacji projektowo- kosztorysowej dla zadania inwestycyjnego p.n. Przebudowa świetlicy wiejskiej w m. Grabowno..

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 1 700,00 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Zakup i montaż urządzeń na plac zabaw w m. Rogów Górowski. Przetarg ogłoszony był przez Gmina Góra.


Liczba udzielonych firmie Przedsiebiorstwo Instalacyjno-Budowlane ' INSBUD"Zbigniew Popek zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy Przedsiebiorstwo Instalacyjno-Budowlane ' INSBUD"Zbigniew Popek w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2016 5 22 920,00 PLN 1
RAZEM: 5 22 920,00 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na usługi (5 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 22 920,00 zł). Przetargi, w których wygrywa firma Przedsiebiorstwo Instalacyjno-Budowlane ' INSBUD"Zbigniew Popek najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaPodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma Przedsiebiorstwo Instalacyjno-Budowlane ' INSBUD"Zbigniew Popek wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Góra (5 przetargów na łączną kwotę 22 920,00 zł).

Lista przetargów, w których firma Przedsiebiorstwo Instalacyjno-Budowlane ' INSBUD"Zbigniew Popek najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2016

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2016-04-18 Góra

Gmina Góra
Usługi

Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla zadania inwestycyjnego p.n. Zakup i montaż urządzeń na plac zabaw w m. Łagiszyn.
2 000,00 PLN
  Góra

Gmina Góra
Usługi

Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla następujących zadań inwestycyjnych:Zakup i montaż urządzeń na plac zabaw w m. Czernina Dolna Zakup i montaż urządzeń na plac zabaw w m. Rogów Górowski
3 700,00 PLN
2016-03-31   Zakup i montaż urządzeń na plac zabaw w m. Czernina Dolna. 2 000,00 PLN
2016-03-31   Zakup i montaż urządzeń na plac zabaw w m. Rogów Górowski. 1 700,00 PLN
2016-03-11 Góra

Gmina Góra
Usługi

Opracowanie dokumentacji projektowo- kosztorysowej dla zadania inwestycyjnego p.n. Przebudowa świetlicy wiejskiej w m. Grabowno.
11 931,00 PLN
2016-02-29 Góra

Gmina Góra
Usługi

Opracowanie dokumentacji zamiennej dla zadania inwestycyjnego pn. Przebudowa dachu świetlicy wiejskiej w m. Ślubów
5 289,00 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma Przedsiebiorstwo Instalacyjno-Budowlane ' INSBUD"Zbigniew Popek najprawdopodobniej wygrała w roku 2016 to 22 920,00 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Dodaj swoje pytanie