eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › 3D Zakład Usług Majątkowych i Geodezyjnych Beata Baran

Dane wykonawcy:

3D Zakład Usług Majątkowych i Geodezyjnych Beata Baran
Jana Kochanowskiego 5E/9
59-300 Lubin
woj. dolnośląskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie 3D Zakład Usług Majątkowych i Geodezyjnych Beata Baran opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2016 - 2016Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

1

Łączna wartość
wygranych przetargów

45 818 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma 3D Zakład Usług Majątkowych i Geodezyjnych Beata Baran, najczęściej zlokalizowane były w województwie dolnośląskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie 3D Zakład Usług Majątkowych i Geodezyjnych Beata Baran zamówień to 45 817,50 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2016 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Gmina Miejska Lubin - Urząd Miejski w Lubinie.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 45 817,50 PLN w ramach ogłoszonego przez Gmina Miejska Lubin - Urząd Miejski w Lubinie przetargu, którego przedmiotem było WYCENA LOKALI MIESZKALNYCH I UŻYTKOWYCH WRAZ Z UDZIAŁEM W GRUNCIE.

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 45 817,50 PLN. Przedmiot tego zamówienia to WYCENA LOKALI MIESZKALNYCH I UŻYTKOWYCH WRAZ Z UDZIAŁEM W GRUNCIE Przetarg ogłoszony był przez Gmina Miejska Lubin - Urząd Miejski w Lubinie.


Liczba udzielonych firmie 3D Zakład Usług Majątkowych i Geodezyjnych Beata Baran zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy 3D Zakład Usług Majątkowych i Geodezyjnych Beata Baran w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2016 1 45 817,50 PLN 1
RAZEM: 1 45 817,50 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na usługi (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 45 817,50 zł). Przetargi, w których wygrywa firma 3D Zakład Usług Majątkowych i Geodezyjnych Beata Baran najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Usługi nieruchomości mieszkalnychPodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma 3D Zakład Usług Majątkowych i Geodezyjnych Beata Baran wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Lubin (1 przetarg na łączną kwotę 45 817,50 zł).

Lista przetargów, w których firma 3D Zakład Usług Majątkowych i Geodezyjnych Beata Baran najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2016

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2016-03-18 Lubin

Gmina Miejska Lubin - Urząd Miejski w Lubinie
Usługi

WYCENA LOKALI MIESZKALNYCH I UŻYTKOWYCH WRAZ Z UDZIAŁEM W GRUNCIE
45 817,50 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma 3D Zakład Usług Majątkowych i Geodezyjnych Beata Baran najprawdopodobniej wygrała w roku 2016 to 45 817,50 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Dodaj swoje pytanie