eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › AUTORSKA PRACOWNIA PROJEKTOWA JERZY BURDA

Dane wykonawcy:

AUTORSKA PRACOWNIA PROJEKTOWA JERZY BURDA
Akacjowa 9
67-222 Jerzmanowa
woj. dolnośląskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie AUTORSKA PRACOWNIA PROJEKTOWA JERZY BURDA opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2007 - 2007Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

1

Łączna wartość
wygranych przetargów

204 918 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma AUTORSKA PRACOWNIA PROJEKTOWA JERZY BURDA, najczęściej zlokalizowane były w województwie dolnośląskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie AUTORSKA PRACOWNIA PROJEKTOWA JERZY BURDA zamówień to 204 918,00 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2007 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Gmina Miejska Głogów.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 204 918,00 PLN w ramach ogłoszonego przez Gmina Miejska Głogów przetargu, którego przedmiotem było wykonanie projektu budowlanego i wykonawczego dla zadania budowa sieci kanalizacji sanitarnej i sieci kanalizacji deszczowej na terenie osiedli Cukrownik, Krzepów, Widziszów, Nosocice oraz na terenie byłej Fabryki Maszyn Budowlanych Famaba i ulic.

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 204 918,00 PLN. Przedmiot tego zamówienia to wykonanie projektu budowlanego i wykonawczego dla zadania budowa sieci kanalizacji sanitarnej i sieci kanalizacji deszczowej na terenie osiedli Cukrownik, Krzepów, Widziszów, Nosocice oraz na terenie byłej Fabryki Maszyn Budowlanych Famaba i ulic Przetarg ogłoszony był przez Gmina Miejska Głogów.


Liczba udzielonych firmie AUTORSKA PRACOWNIA PROJEKTOWA JERZY BURDA zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy AUTORSKA PRACOWNIA PROJEKTOWA JERZY BURDA w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2007 1 204 918,00 PLN 1
RAZEM: 1 204 918,00 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na usługi (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 204 918,00 zł). Przetargi, w których wygrywa firma AUTORSKA PRACOWNIA PROJEKTOWA JERZY BURDA najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaPodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma AUTORSKA PRACOWNIA PROJEKTOWA JERZY BURDA wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Głogów (1 przetarg na łączną kwotę 204 918,00 zł).

Lista przetargów, w których firma AUTORSKA PRACOWNIA PROJEKTOWA JERZY BURDA najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2007

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2007-12-07 Głogów

Gmina Miejska Głogów
Usługi

wykonanie projektu budowlanego i wykonawczego dla zadania budowa sieci kanalizacji sanitarnej i sieci kanalizacji deszczowej na terenie osiedli Cukrownik, Krzepów, Widziszów, Nosocice oraz na terenie byłej Fabryki Maszyn Budowlanych Famaba i ulic
204 918,00 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma AUTORSKA PRACOWNIA PROJEKTOWA JERZY BURDA najprawdopodobniej wygrała w roku 2007 to 204 918,00 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Dodaj swoje pytanie