eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › KOGENERACJA 44 SP. Z O.O.

Dane wykonawcy:

KOGENERACJA 44 SP. Z O.O.
--- 1/---
57-160 Michałowice
woj. dolnośląskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie KOGENERACJA 44 SP. Z O.O. opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2015 - 2015Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

1

Łączna wartość
wygranych przetargów

2 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma KOGENERACJA 44 SP. Z O.O., najczęściej zlokalizowane były w województwie dolnośląskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie KOGENERACJA 44 SP. Z O.O. zamówień to 1,98 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2015 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Dom Pomocy Społecznej w Jaworze.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 1,98 PLN w ramach ogłoszonego przez Dom Pomocy Społecznej w Jaworze przetargu, którego przedmiotem było Sukcesywne dostawy 50 000 litrów oleju opałowego lekkiego lub produktu równoważnego.

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 1,98 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Sukcesywne dostawy 50 000 litrów oleju opałowego lekkiego lub produktu równoważnego Przetarg ogłoszony był przez Dom Pomocy Społecznej w Jaworze.


Liczba udzielonych firmie KOGENERACJA 44 SP. Z O.O. zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy KOGENERACJA 44 SP. Z O.O. w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2015 1 1,98 PLN 1
RAZEM: 1 1,98 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na dostawy (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 1,98 zł). Przetargi, w których wygrywa firma KOGENERACJA 44 SP. Z O.O. najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Oleje opałowePodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma KOGENERACJA 44 SP. Z O.O. wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Jawor (1 przetarg na łączną kwotę 1,98 zł).

Lista przetargów, w których firma KOGENERACJA 44 SP. Z O.O. najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2015

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2015-12-30 Jawor

Dom Pomocy Społecznej w Jaworze
Dostawy

Sukcesywne dostawy 50 000 litrów oleju opałowego lekkiego lub produktu równoważnego
1,98 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma KOGENERACJA 44 SP. Z O.O. najprawdopodobniej wygrała w roku 2015 to 1,98 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Dodaj swoje pytanie