eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › "ŚWIDNICKIE GMINNE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE" SP. Z O.O.

Dane wykonawcy:

"ŚWIDNICKIE GMINNE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE" SP. Z O.O.
--- 55A/---
58-100 Bystrzyca Dolna
woj. dolnośląskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie "ŚWIDNICKIE GMINNE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE" SP. Z O.O. opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2014 - 2014Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

1

Łączna wartość
wygranych przetargów

194 763 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma "ŚWIDNICKIE GMINNE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE" SP. Z O.O., najczęściej zlokalizowane były w województwie dolnośląskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie "ŚWIDNICKIE GMINNE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE" SP. Z O.O. zamówień to 194 763,49 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2014 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Gmina Świdnica.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 194 763,49 PLN w ramach ogłoszonego przez Gmina Świdnica przetargu, którego przedmiotem było Przebudowa sieci wodociągowej w Wiśniowej.

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 194 763,49 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Przebudowa sieci wodociągowej w Wiśniowej Przetarg ogłoszony był przez Gmina Świdnica.


Liczba udzielonych firmie "ŚWIDNICKIE GMINNE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE" SP. Z O.O. zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy "ŚWIDNICKIE GMINNE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE" SP. Z O.O. w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2014 1 194 763,49 PLN 1
RAZEM: 1 194 763,49 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na roboty budowlane (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 194 763,49 zł). Przetargi, w których wygrywa firma "ŚWIDNICKIE GMINNE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE" SP. Z O.O. najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówPodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma "ŚWIDNICKIE GMINNE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE" SP. Z O.O. wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Świdnica (1 przetarg na łączną kwotę 194 763,49 zł).

Lista przetargów, w których firma "ŚWIDNICKIE GMINNE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE" SP. Z O.O. najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2014

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2014-07-25 Świdnica

Gmina Świdnica
Roboty budowlane

Przebudowa sieci wodociągowej w Wiśniowej
194 763,49 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma "ŚWIDNICKIE GMINNE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE" SP. Z O.O. najprawdopodobniej wygrała w roku 2014 to 194 763,49 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Dodaj swoje pytanie