eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › PHU MABRUK MACIEJ SKONECKI

Dane wykonawcy:

PHU MABRUK MACIEJ SKONECKI
Jedności Narodowej 45
58-210 Łagiewniki
woj. dolnośląskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie PHU MABRUK MACIEJ SKONECKI opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2010 - 2010Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

1

Łączna wartość
wygranych przetargów

690 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma PHU MABRUK MACIEJ SKONECKI, najczęściej zlokalizowane były w województwie zachodniopomorskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie PHU MABRUK MACIEJ SKONECKI zamówień to 689,54 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2010 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Gmina Kamień Pomorski.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 689,54 PLN w ramach ogłoszonego przez Gmina Kamień Pomorski przetargu, którego przedmiotem było Zakup i dostawa kostki brukowej kamiennej granitowej i krawężników kamiennych.

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 689,54 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Zakup i dostawa kostki brukowej kamiennej granitowej i krawężników kamiennych Przetarg ogłoszony był przez Gmina Kamień Pomorski.


Liczba udzielonych firmie PHU MABRUK MACIEJ SKONECKI zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy PHU MABRUK MACIEJ SKONECKI w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2010 1 689,54 PLN 1
RAZEM: 1 689,54 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na dostawy (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 689,54 zł). Przetargi, w których wygrywa firma PHU MABRUK MACIEJ SKONECKI najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Drogowe materiały konstrukcyjne, Żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywaPodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma PHU MABRUK MACIEJ SKONECKI wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Kamień Pomorski (1 przetarg na łączną kwotę 689,54 zł).

Lista przetargów, w których firma PHU MABRUK MACIEJ SKONECKI najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2010

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2010-02-19 Kamień Pomorski

Gmina Kamień Pomorski
Dostawy

Zakup i dostawa kostki brukowej kamiennej granitowej i krawężników kamiennych
689,54 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma PHU MABRUK MACIEJ SKONECKI najprawdopodobniej wygrała w roku 2010 to 689,54 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Dodaj swoje pytanie