eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › WIESŁAW JANKOWSKI HURTOWNIA ARTYKUŁÓW MASOWYCH; HANDEL HURTOWY I DETALICZNY EXPORT- IMPORT

Dane wykonawcy:

WIESŁAW JANKOWSKI HURTOWNIA ARTYKUŁÓW MASOWYCH; HANDEL HURTOWY I DETALICZNY EXPORT- IMPORT
19
19-314 Milewo
woj. warmińsko-mazurskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie WIESŁAW JANKOWSKI HURTOWNIA ARTYKUŁÓW MASOWYCH; HANDEL HURTOWY I DETALICZNY EXPORT- IMPORT opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2012 - 2012Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

1

Łączna wartość
wygranych przetargów

231 466 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma WIESŁAW JANKOWSKI HURTOWNIA ARTYKUŁÓW MASOWYCH; HANDEL HURTOWY I DETALICZNY EXPORT- IMPORT, najczęściej zlokalizowane były w województwie mazowieckim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie WIESŁAW JANKOWSKI HURTOWNIA ARTYKUŁÓW MASOWYCH; HANDEL HURTOWY I DETALICZNY EXPORT- IMPORT zamówień to 231 465,50 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2012 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Instytut Technologiczno-Przyrodniczy.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 231 465,50 PLN w ramach ogłoszonego przez Instytut Technologiczno-Przyrodniczy przetargu, którego przedmiotem było Dostawa cieląt (byczków) rasy Symentaler w wadze od 100 do 120 kg w ilości 100-120 szt.

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 231 465,50 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Dostawa cieląt (byczków) rasy Symentaler w wadze od 100 do 120 kg w ilości 100-120 szt Przetarg ogłoszony był przez Instytut Technologiczno-Przyrodniczy.


Liczba udzielonych firmie WIESŁAW JANKOWSKI HURTOWNIA ARTYKUŁÓW MASOWYCH; HANDEL HURTOWY I DETALICZNY EXPORT- IMPORT zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy WIESŁAW JANKOWSKI HURTOWNIA ARTYKUŁÓW MASOWYCH; HANDEL HURTOWY I DETALICZNY EXPORT- IMPORT w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2012 1 231 465,50 PLN 1
RAZEM: 1 231 465,50 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na dostawy (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 231 465,50 zł). Przetargi, w których wygrywa firma WIESŁAW JANKOWSKI HURTOWNIA ARTYKUŁÓW MASOWYCH; HANDEL HURTOWY I DETALICZNY EXPORT- IMPORT najczęściej dotyczą następujących dziedzin: CielętaPodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma WIESŁAW JANKOWSKI HURTOWNIA ARTYKUŁÓW MASOWYCH; HANDEL HURTOWY I DETALICZNY EXPORT- IMPORT wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Raszyn (1 przetarg na łączną kwotę 231 465,50 zł).

Lista przetargów, w których firma WIESŁAW JANKOWSKI HURTOWNIA ARTYKUŁÓW MASOWYCH; HANDEL HURTOWY I DETALICZNY EXPORT- IMPORT najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2012

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2012-08-10 Raszyn

Instytut Technologiczno-Przyrodniczy
Dostawy

Dostawa cieląt (byczków) rasy Symentaler w wadze od 100 do 120 kg w ilości 100-120 szt
231 465,50 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma WIESŁAW JANKOWSKI HURTOWNIA ARTYKUŁÓW MASOWYCH; HANDEL HURTOWY I DETALICZNY EXPORT- IMPORT najprawdopodobniej wygrała w roku 2012 to 231 465,50 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Dodaj swoje pytanie