eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › EDWARD LALEWICZ ZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY

Dane wykonawcy:

EDWARD LALEWICZ ZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY
Stopnicka 24
28-220 Oleśnica
woj. świętokrzyskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie EDWARD LALEWICZ ZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2013 - 2013Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

1

Łączna wartość
wygranych przetargów

88 670 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma EDWARD LALEWICZ ZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY, najczęściej zlokalizowane były w województwie małopolskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie EDWARD LALEWICZ ZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY zamówień to 88 669,98 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2013 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Zabierzowie.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 88 669,98 PLN w ramach ogłoszonego przez Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Zabierzowie przetargu, którego przedmiotem było Termomodernizacja budynku biurowego PUK w Zabierzowie ul. Kolejowa 38.

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 88 669,98 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Termomodernizacja budynku biurowego PUK w Zabierzowie ul. Kolejowa 38 Przetarg ogłoszony był przez Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Zabierzowie.


Liczba udzielonych firmie EDWARD LALEWICZ ZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy EDWARD LALEWICZ ZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2013 1 88 669,98 PLN 1
RAZEM: 1 88 669,98 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na roboty budowlane (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 88 669,98 zł). Przetargi, w których wygrywa firma EDWARD LALEWICZ ZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych, Roboty izolacyjnePodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma EDWARD LALEWICZ ZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Zabierzów (1 przetarg na łączną kwotę 88 669,98 zł).

Lista przetargów, w których firma EDWARD LALEWICZ ZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2013

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2013-10-14 Zabierzów

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Zabierzowie
Roboty budowlane

Termomodernizacja budynku biurowego PUK w Zabierzowie ul. Kolejowa 38
88 669,98 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma EDWARD LALEWICZ ZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY najprawdopodobniej wygrała w roku 2013 to 88 669,98 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Dodaj swoje pytanie