eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › TERESA TYCZYŃSKA "KSIĘŻYCOWY DWOREK"

Dane wykonawcy:

TERESA TYCZYŃSKA "KSIĘŻYCOWY DWOREK"
2
11-400 Gierłoż
woj. warmińsko-mazurskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie TERESA TYCZYŃSKA "KSIĘŻYCOWY DWOREK" opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2012 - 2016Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

2

Łączna wartość
wygranych przetargów

56 655 zł

Liczba zamawiających

2

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma TERESA TYCZYŃSKA "KSIĘŻYCOWY DWOREK", najczęściej zlokalizowane były w województwie warmińsko-mazurskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie TERESA TYCZYŃSKA "KSIĘŻYCOWY DWOREK" zamówień to 56 655,00 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2012 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Gmina Miejska Kętrzyn.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 41 100,00 PLN w ramach ogłoszonego przez Gmina Miejska Kętrzyn przetargu, którego przedmiotem było Świadczenie usług gastronomicznych i hotelarskich dla uczestników projektu Energooszczędne zarządzanie zasobami - wspólne modele dla małych miast na przykładzie Kętrzyna i Svietlego.

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 15 555,00 PLN. Przedmiot tego zamówienia to świadczenie usługi restauracyjnej i hotelarskiej w ramach szkolenia obronnego kadry kierowniczej Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego i administracji zespolonej województwa warmińsko-mazurskiego Przetarg ogłoszony był przez Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki.


Liczba udzielonych firmie TERESA TYCZYŃSKA "KSIĘŻYCOWY DWOREK" zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy TERESA TYCZYŃSKA "KSIĘŻYCOWY DWOREK" w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2016 1 15 555,00 PLN 1
2012 1 41 100,00 PLN 1
RAZEM: 2 56 655,00 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na usługi (2 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 56 655,00 zł). Przetargi, w których wygrywa firma TERESA TYCZYŃSKA "KSIĘŻYCOWY DWOREK" najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Usługi podawania posiłków, Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków, Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencjiPodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma TERESA TYCZYŃSKA "KSIĘŻYCOWY DWOREK" wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Kętrzyn (1 przetarg na łączną kwotę 41 100,00 zł). Olsztyn (1 przetarg na łączną kwotę 15 555,00 zł).

Lista przetargów, w których firma TERESA TYCZYŃSKA "KSIĘŻYCOWY DWOREK" najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2016

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2016-10-18 Olsztyn

Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki
Usługi

świadczenie usługi restauracyjnej i hotelarskiej w ramach szkolenia obronnego kadry kierowniczej Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego i administracji zespolonej województwa warmińsko-mazurskiego
15 555,00 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma TERESA TYCZYŃSKA "KSIĘŻYCOWY DWOREK" najprawdopodobniej wygrała w roku 2016 to 15 555,00 zł.

Rok 2012

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2012-12-14 Kętrzyn

Gmina Miejska Kętrzyn
Usługi

Świadczenie usług gastronomicznych i hotelarskich dla uczestników projektu Energooszczędne zarządzanie zasobami - wspólne modele dla małych miast na przykładzie Kętrzyna i Svietlego
41 100,00 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma TERESA TYCZYŃSKA "KSIĘŻYCOWY DWOREK" najprawdopodobniej wygrała w roku 2012 to 41 100,00 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Dodaj swoje pytanie