eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargi › CPV Usługi ubezpieczenia od ognia - Wyniki wyszukiwania

CPV: Usługi ubezpieczenia od ognia

Tryb: Przetargi nieograniczone, Przetargi ograniczone, Negocjacje z ogłoszeniem, Inne
Kategoria: Usługi, Roboty budowlane, Dostawy, Inne
Status: Aktualne

[ zmień kryteria wyszukiwania ]


Znaleziono ogłoszeń: 5

Polecane przetargi

Sortowanie:
Daty:
publikacji /
zakończenia
Miasto Kategoria Zamawiający Przedmiot zamówienia
2020-06-03
2020-06-12 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Myślibórz Usługi CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH POWIATU MYŚLIBORSKIEGO Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania władzy publicznej oraz prowadzenia innej działalności i posiadania majątku znajdującego się w bezpośrednim zarządzie oraz majątku administrowanego przez pozostałe jednostki organizacyjne Powiatu Myśliborskiego na okres od 01.09.2020 r. do 31.08.2023 r.
2020-06-01
2020-06-12 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Suchożebry Usługi Gmina Suchożebry Usługi kompleksowego ubezpieczenia mienia, następstw nieszczęśliwych wypadków i odpowiedzialności cywilnej Gminy Suchożebry i jednostek organizacyjnych na okres 01.07.2020 r. - 30.06.2023 r.
2020-05-28
2020-06-09 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Białystok Usługi Uniwersytet Medyczny w Białymstoku Kompleksowe ubezpieczenie mienia i innych interesów Uniwersytetu Me-dycznego w Białymstoku i jednostek podległych z podziałem na części: CZĘŚĆ I 1. ubezpieczenia mienia od ognia i innych zdarzeń losowych na bazie wszystkich ryzyk, z odrębnymi podlimitami na ryzyko ubezpieczenia mienia od kradzieży z włamaniem i rabunku oraz od kradzieży zwykłej, 2. ubezpieczenia przedmiotów szklanych od stłuczenia, 3. ubezpieczenia sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, 4. ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku oraz jednostek podległych, 5. ubezpieczenia kosztów leczenia, OC i bagażu podczas podróży zagranicznych osób objętych ubezpieczeniem zgodnie z pkt IV rozdziału I załącznika nr 1 - OPZ, CZĘŚĆ II ubezpieczenie komunikacyjne Zamawiającego w zakresie: a)obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, b) ubezpieczenie pojazdów od uszkodzenia i utraty Auto - Casco, c) ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów, d) ubezpieczenie bezskładkowe Assistance.
2020-05-27
2020-06-05 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Bartoszyce Usługi Gmina Miejska Bartoszyce UBEZPIECZENIE MIENIA, ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ I POJAZDÓW MECHANICZNYCH GMINY MIEJSKIEJ BARTOSZYCE WRAZ Z JEDNOSTKAMI ORGANIZACYJNYMI
2020-05-27
2020-06-08 Dodaj do obserwowanych dodaj do obserwowanych
Gliwice Usługi Politechnika Śląska Ubezpieczenia mienia, sprzętu elektronicznego, odpowiedzialności cywilnej oraz ubezpieczenia komunikacyjne. Oznaczenie sprawy: IA1/U/20/36/TB


strony : [ 1 ]


« Powrót do wyszukiwarki

Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.