eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi Szczytno › Przetarg nieograniczony na udzielenie zamówienia publicznego o wartości szcunkowej poniżej 133 000 euro w zakresie usług szkoleniowych dla osób bezrobotnych.

Ten przetarg został już zakończony. Zobacz wynik tego przetargu



Ogłoszenie z dnia 2008-05-02

Szczytno: Przetarg nieograniczony na udzielenie zamówienia publicznego o wartości szcunkowej poniżej 133 000 euro w zakresie usług szkoleniowych dla osób bezrobotnych.
Numer ogłoszenia: 91666 - 2008; data zamieszczenia: 02.05.2008
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - usługi

Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.

Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

I. 1) NAZWA I ADRES: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie, ul. Ogrodowa 17, 12-100 Szczytno, woj. warmińsko-mazurskie, tel. 0-89 6243287, fax 0-89 6243287.

  • Adres strony internetowej zamawiającego: www.szczytno.up.gov.pl

I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1) OPIS

II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Przetarg nieograniczony na udzielenie zamówienia publicznego o wartości szcunkowej poniżej 133 000 euro w zakresie usług szkoleniowych dla osób bezrobotnych..

II.1.2) Rodzaj zamówienia: usługi.

II.1.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia: Przedmiotem zamówienia są usługi szkoleniowe w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia pięciu różnych tematycznie szkoleń dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Szczytnie w ramach projektu NOWE PERSPEKTYWY współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): Oryginalny kod CPV: 80.00.00.00 - Usługi edukacyjne Kod CPV wg słownika 2008: 80.00.00.00 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe .

II.1.5) Czy dopuszcza się złożenie oferty częściowej: Tak, ilość części: 5.

II.1.6) Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej: Nie.


II.2) CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN WYKONANIA: okres w miesiącach: 6.

SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM

III.1) WARUNKI DOTYCZĄCE ZAMÓWIENIA


III.2) WARUNKI UDZIAŁU

  • Opis warunków udziału w postępowaniu oraz opis sposobu dokonywania oceny spełniania tych warunków: W postępowaniu mogą brać udział wykonawcy spełniający wymagania określone w ustawie Prawo zamówień publicznych oraz w niniejszej specyfikacji istotnych warunków zamówienia. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego mogą ubiegać się wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 24 ust. 1 i ust. 2, a także spełniają warunki określone w art. 22 ust. 1 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2007 r. Nr 223 poz. 1655), a także spełniają dodatkowe warunki: - są instytucjami szkoleniowymi w rozumieniu ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy tj. posiadają wpis do rejestru instytucji szkoleniowych prowadzonego przez wojewódzki urząd pracy, właściwy ze względu na siedzibę instytucji szkoleniowej, - spełniają warunki określone w specyfikacji istotnych warunków zamówienia. Zamawiający dokona oceny spełnienia tych warunków na podstawie dokumentów złożonych wraz z ofertą wskazanych w niniejszej specyfikacji (w szczególności: oświadczenie o spełnieniu warunków określonych w art. 22 ust. 1 ustawy, zaświadczenie o wpisie do rejestru instytucji szkoleniowych prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy oraz aktualne zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej lub odpis z właściwego rejestru, a także zaświadczenie z ZUS i Urzędu Skarbowego o nie zaleganiu z opłacaniem podatków, opłat oraz składek na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne).
  • Informacja o oświadczeniach i dokumentach, jakie mają dostarczyć wykonawcy w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu: Na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu Wykonawca jest zobowiązany do oferty dołączyć następujące dokumenty: a) oryginał lub potwierdzoną za zgodność z oryginałem kopię zaświadczenia o wpisie do rejestru instytucji szkoleniowych prowadzonego przez wojewódzki urząd pracy właściwy ze względu na adres siedziby instytucji szkoleniowej, wystawionego lub potwierdzonego przez WUP nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert do przetargu; b) oryginał lub potwierdzoną za zgodność z oryginałem kopię aktualnego zaświadczenia o wpisie podmiotu do ewidencji działalności gospodarczej lub aktualny odpis z Krajowego Rejestru Sądowego albo innego właściwego rejestru określającego status prawny, rodzaj i zakres działalności oraz organy lub osoby upoważnione do występowania w imieniu wykonawcy i zawierający zapis o prowadzeniu edukacji w formach pozaszkolnych, wystawionego nie wcześniej niż 6 miesięcy przed terminem składania ofert do przetargu; c) oryginały lub potwierdzoną za zgodność z oryginałem kopię aktualnych zaświadczeń właściwego naczelnika Urzędu Skarbowego oraz właściwego oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych potwierdzających odpowiednio, że wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków, opłat oraz składek na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne, lub zaświadczeń, że uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu - wystawionych nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert do przetargu; d) oryginał lub potwierdzoną za zgodność z oryginałem kopię decyzji właściwego kuratora oświaty w sprawie przyznania akredytacji dla placówek i ośrodków prowadzących kształcenie ustawiczne w formach pozaszkolnych w zakresie kierunku szkolenia objętego przetargiem. e) oświadczenie, że wykonawca spełnia warunki określone w art. 22 ust. 1 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych - zgodnie z załączonym do niniejszej specyfikacji formularzem.

SEKCJA IV: PROCEDURA

IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA

IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia: przetarg nieograniczony.

IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT

IV.2.1) Kryteria oceny ofert: cena oraz dodatkowe kryteria i ich znaczenie:

  • 1. Cena - 40
  • 2. Program szkolenia - 20
  • 3. Baza lokalowa, jej wyposażenie i posiadane środki dydaktyczne, jakie zapewnia instytucja - 15
  • 4. Kwalifikacje kadry dydaktycznej - 15
  • 5. Akredytacja kuratora oświaty na objęty przetargiem kierunek szkolenia - 10

IV.2.2) Wykorzystana będzie aukcja elektroniczna: Nie.


IV.3) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE

IV.3.1) Adres strony internetowej, na której dostępna jest specyfikacja istotnych warunków zamówienia: www.szczytno.up.gov.pl

Specyfikację istotnych warunków zamówienia można uzyskać pod adresem: Powiatowy Urząd Pracy ul. Ogrodowa 17 12-100 Szczytno.

IV.3.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert: 19.05.2008 godzina 10:00, miejsce: Powiatowy Urząd Pracy ul. Ogrodowa 17 12-100 Szczytno; sekretariat.

IV.3.5) Termin związania ofertą: okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert).

IV.3.6) Informacje dodatkowe, w tym dotyczące finansowania projektu/programu ze środków Unii Europejskiej: Szkolenia dla osób bezrobotnych będą zorganizowane w ramach projektu NOWE PERSPEKTYWY współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - Poddziałanie 6.1.3 Poprawa zdolności do zatrudnienia oraz podnoszenie poziomu aktywności zawodowej osób bezrobotnych.

ZAŁĄCZNIK I - INFORMACJE DOTYCZĄCE OFERT CZĘŚCIOWYCH

CZĘŚĆ Nr: 1 NAZWA: OPIEKUNKA ŚRODOWISKOWA.

  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia: - Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników do samodzielnego wykonywania zawodu opiekunki środowiskowej, obejmującej opiekę nad osobą starszą i niepełnosprawną. - Zakres tematyczny szkolenia powinien obejmować: I BLOK: Trening interpersonalny, w tym: metody i techniki poszukiwania pracy oraz motywowanie do aktywnego poszukiwania pracy. Łącznie zagadnienia te będę obejmować 20 godzin. II BLOK: Szeroki zakres zagadnień niezbędnych w zawodzie opiekunki środowiskowej, w tym m.in. wybrane problemy pielęgnacyjno-opiekuńcze, realizowanie zadań zleconych przez lekarza, wykonywanie pomiarów podstawowych parametrów życiowych, udzielanie pierwszej pomocy przedlekarskiej w stanach zagrożenia życia, stosowanie wybranych form komunikacji interpersonalnej i technik zbierania informacji, rozpoznawanie potrzeb podopiecznego w zakresie wykorzystania czasu wolnego, stosowanie wybranych form terapii zajęciowej. Łącznie zagadnienia te będą obejmować: 100 godzin. III BLOK: Zajęcia praktyczne w naturalnym środowisku pracy opiekunki środowiskowej, głównie w domach i ośrodkach pomocy społecznej i innych placówkach opiekuńczych. Łącznie zagadnienia te będą obejmować: 130 godzin..
  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80.00.00.00-4.
  • 3) Czas trwania lub termin wykonania: Okres w miesiącach: 6.

CZĘŚĆ Nr: 2 NAZWA: SPRZEDAWCA - MAGAZYNIER Z OBSŁUGĄ KOMPUTERA I UPRAWNIENIAMI OPERATORA WÓZKA JEZDNIOWEGO.

  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia: - Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników szkolenia do samodzielnego wykonywania zawodu sprzedawcy - magazyniera w handlu hurtowym i detalicznym oraz operatora wózków jezdniowych z napędem silnikowym. - Zakres tematyczny szkolenia powinien obejmować: I BLOK: Zagadnienia obejmujące wiedzę, umiejętności i zadania wymagane obecnie w zawodzie sprzedawcy -magazyniera, w tym m.in. Obsługiwanie klienta z wykorzystaniem aktywnych metod sprzedaży, towaroznawstwo, prowadzenie dokumentacji sklepowo-magazynowej, prawidłowe rozmieszczenie towaru, obliczenia sklepowe, zawieranie transakcji sprzedaży, odpowiedzialność materialna pracownika. Łącznie zagadnienia te powinny obejmować 100 godzin. II BLOK: Zastosowanie komputera wspomagającego pracę sprzedawcy - magazyniera, w tym w szczególności obsługa programów komputerowych wykorzystywanych w sprzedaży i w gospodarce magazynowej (60 godz.). III BLOK: Obsługa kasy fiskalnej. Łącznie zagadnienia te powinny obejmować: 20 godzin. IV BLOK: Obsługa wózków jezdniowych z napędem silnikowym, w tym przeszkolenie w zakresie bezpiecznego użytkowania butli z gazem (70 godz.). Szkolenie powinno obejmować - po odpowiednim przeszkoleniu - egzamin przeprowadzony przez Urząd Dozoru Technicznego - uprawniający do otrzymania stosowanych uprawnień pozwalających na obsługę wózków jezdniowych z napędem silnikowym zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 10 maja 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy przy użytkowaniu wózków jezdniowych z napędem silnikowym (Dz. U. z 2002 r. Nr 70, poz. 650 z późn. zm.). - Miejsce odbywania zajęć praktycznych oraz stan i ilość maszyn (wózków) do realizacji zajęć praktycznych powinny gwarantować solidne przygotowanie do wykonywania zawodu objętego szkoleniem. Należy zapewnić minimum cztery wózki jezdniowe na grupę. - Szkolenie powinno być przeprowadzone przez instytucje szkoleniowe i instruktorów posiadających obowiązujące uprawnienia krajowe do przeprowadzania tego rodzaju szkolenia oraz wydawania zaświadczeń w zakresie zdobycia kwalifikacji objętych kierunkiem szkolenia..
  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80.00.00.00-4.
  • 3) Czas trwania lub termin wykonania: Okres w miesiącach: 6.
  • 4) Kryteria oceny ofert: cena oraz dodatkowe kryteria i ich znaczenie:
    • 1. Cena - 40
    • 2. Program szkolenia - 20
    • 3. Baza lokalowa, jej wyposażenie i posiadane środki dydaktyczne, jakie zapewnia instytucja - 15
    • 4. Kwalifikacje kadry dydaktycznej - 15
    • 5. Akredytacja kuratora oświaty na objęty przetargiem kierunek szkolenia - 10

CZĘŚĆ Nr: 3 NAZWA: ELEKTRYK BUDOWLANY ( z uprawnieniami E do 1 kV).

  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia: - Celem kursu powinno być fachowe przygotowanie uczestników szkolenia do wykonywania zawodu elektryka i zdobycia obowiązujących uprawnień E do 1 kV. - Szkolenie będzie w szczególności skierowane do osób bezrobotnych posiadających wykształcenie lub doświadczenie w zawodzie elektryka, lecz z uwagi na upływ czasu utraciły umiejętności zawodowe i wymagane uprawnienia. Zakres tematyczny szkolenia powinien obejmować: - bhp i p.poż, - szereg zagadnień i umiejętności w zakresie zawodu elektryka budowlanego, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, - po zapoznaniu się z zagadnieniami teoretycznymi, uczestnicy kursu powinni zapoznać się i nabyć umiejętności praktyczne z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, - zajęcia praktyczne na stanowisku elektryka budowlanego, - egzamin w zakresie uprawnień E na eksploatację urządzeń i instalacji elektroenergetycznych do 1 kV. Łącznie zajęcia teoretyczne powinny obejmować 100 godzin, a zajęcia praktyczne 150 godzin. - Miejsce odbywania zajęć praktycznych powinno gwarantować solidne przygotowanie uczestników szkolenia w zawodzie objętego szkoleniem i uwzględniać realizację programu szkolenia. Wskazane jest częściowe zorganizowanie zajęć praktycznych w ramach poligonu szkoleniowego pod bieżącym nadzorem i opieką instruktora. - Podczas zajęć praktycznych należy zapewnić optymalną ilość nowoczesnego sprzętu i maszyn, dostosowaną do liczby uczestników szkolenia, a także zapewnić niezbędną odzież ochronną..
  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80.00.00.00-4.
  • 3) Czas trwania lub termin wykonania: Okres w miesiącach: 6.
  • 4) Kryteria oceny ofert: cena oraz dodatkowe kryteria i ich znaczenie:
    • 1. Cena - 40
    • 2. Program szkolenia - 20
    • 3. Baza lokalowa, jej wyposażenie i posiadane środki dydaktyczne, jakie zapewnia instytucja - 15
    • 4. Kwalifikacje kadry dydaktycznej - 15
    • 5. Akredytacja kuratora oświaty na objęty przetargiem kierunek szkolenia - 10

CZĘŚĆ Nr: 4 NAZWA: TECHNOLOGIE BUDOWLANE WYKOŃCZENIA WNĘTRZ.

  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia: - Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników szkolenia do samodzielnej pracy na stanowisku technologa robót wykończeniowych w budownictwie z zastosowaniem nowoczesnych technologii, m.in. w zakresie prac malarsko-szpachlarskich, glazurniczo-posadzkarskich, montażu ścian z płyt kartonowo-gipsowych i sufitów podwieszanych, paneli podłogowych i ściennych, zastosowania tynków szlachetnych. - Należy zapewnić optymalną ilość nowoczesnego sprzętu i maszyn, dostosowaną do liczby uczestników szkolenia, a także zapewnić niezbędną odzież ochronną. - Miejsce odbywania zajęć praktycznych powinno gwarantować solidne przygotowanie uczestników szkolenia do wykonywania zawodu objętego szkoleniem oraz realizację założonego programu szkoleniowego. - Wskazane jest częściowe zorganizowanie zajęć praktycznych w ramach poligonu szkoleniowego pod bieżącym nadzorem i opieką instruktora. - Należy zaplanować częściowe przeprowadzenie zajęć praktycznych na bazie wskazanej przez zamawiającego instytucji użyteczności publicznej. Front robót wskazanych przez zamawiającego (składających się na zajęcia praktyczne przeprowadzone we wskazanej instytucji) należy ustalić z zamawiającym przed przygotowaniem oferty..
  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80.00.00.00-4.
  • 3) Czas trwania lub termin wykonania: Okres w miesiącach: 6.
  • 4) Kryteria oceny ofert: cena oraz dodatkowe kryteria i ich znaczenie:
    • 1. Cena - 40
    • 2. Program szkolenia - 20
    • 3. Baza lokalowa, jej wyposażenie i posiadane środki dydaktyczne, jakie zapewnia instytucja - 15
    • 4. Kwalifikacje kadry dydaktycznej - 15
    • 5. Akredytacja kuratora oświaty na objęty przetargiem kierunek szkolenia - 10

CZĘŚĆ Nr: 5 NAZWA: OPERATOR AGREGATÓW TYNKARSKICH Z MONTAŻEM RUSZTOWAŃ.

  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia: - Celem kursu powinno być fachowe przygotowanie uczestników szkolenia i uzyskania uprawnień w zakresie operatora agregatów tynkarskich z montażem rusztowań. Zakres tematyczny szkolenia powinien obejmować: -bhp i p.poż, -zagadnienia i umiejętności w zakresie operatora agregatów tynkarskich oraz montażu rusztowań, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, -po zapoznaniu się z zagadnieniami teoretycznymi, uczestnicy kursu powinni zapoznać się i nabyć umiejętności praktyczne, -zajęcia praktyczne na stanowisku operatora agregatów tynkarskich oraz montaż rusztowań, -egzamin kwalifikacyjny w zakresie uprawnień na operatora agregatów tynkarskich z montażem rusztowań. I BLOK: zagadnienia dotyczące operatora agregatów tynkarskich powinny obejmować łącznie 60 godzin (w tym: 20 godzin zajęć praktycznych). II BLOK: Montaż rusztowań i zagadnienia z tym związane łącznie z praktyką powinny obejmować: 80 godzin, - Miejsce odbywania zajęć praktycznych powinno gwarantować solidne przygotowanie uczestników szkolenia w zawodzie objętego szkoleniem i uwzględniać realizację programu szkolenia. - Podczas zajęć praktycznych należy zapewnić optymalną ilość nowoczesnego sprzętu i maszyn, dostosowaną do liczby uczestników szkolenia, a także zapewnić niezbędną odzież ochronną..
  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80.00.00.00-4.
  • 3) Czas trwania lub termin wykonania: Okres w miesiącach: 6.
  • 4) Kryteria oceny ofert: cena oraz dodatkowe kryteria i ich znaczenie:
    • 1. Cena - 40
    • 2. Program szkolenia - 20
    • 3. Baza lokalowa, jej wyposażenie i posiadane środki dydaktyczne, jakie zapewnia instytucja - 15
    • 4. Kwalifikacje kadry dydaktycznej - 15
    • 5. Akredytacja kuratora oświaty na objęty przetargiem kierunek szkolenia - 10

Podziel się

Poleć ten przetarg znajomemu poleć

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwuj








Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.