Ten przetarg został już zakończony. Zobacz wynik tego przetargu
Ogłoszenie z dnia 2010-12-08
Warszawa: Utrzymanie instancji Platformy Aukcji i Licytacji Elektronicznych
Numer ogłoszenia: 401460 - 2010; data zamieszczenia: 08.12.2010
OGŁOSZENIE O ZAMIARZE ZAWARCIA UMOWY - Usługi
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Urząd Zamówień Publicznych, ul. Postępu 17A, 02-676 Warszawa, woj. mazowieckie, tel. 22 4587777, faks 22 4587700 , strona internetowa www.uzp.gov.pl
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja rządowa centralna.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Utrzymanie instancji Platformy Aukcji i Licytacji Elektronicznych.
II.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia: przedmiotem zamówienia jest świadczenie na potrzeby Urzędu Zamówień Publicznych usług utrzymania dwóch instancji Platformy Aukcji i Licytacji Elektronicznych w okresie od 1 stycznia 2011 r. do 31 grudnia 2012 r. W ramach umowy wykonawca będzie świadczył opiekę administracyjną oraz wykonywał usługi programistyczne (wykonywanie zmian w systemie na zlecenie zamawiającego) i konsultacyjne (prowadzenie infolinii dla użytkowników systemu).
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 72.00.00.00 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia .
II.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): jest mniejsza niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy.
SEKCJA III: PROCEDURA
Tryb udzielenia zamówienia: Zamówienie z wolnej ręki
1. Podstawa prawna
Postępowanie wszczęte zostało na podstawie art. 67 ust. 1 pkt 1 lit. a, art. 67 ust. 1 pkt 1 lit. b ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych.
2. Uzasadnienie wyboru trybu
Noma Solutions jest autorem i wykonawcą zarówno systemu informatycznego obsługującego realizację licytacji i aukcji elektronicznej, jak również autorem instancji zapasowej dla tego systemu. Jako autor oprogramowania i posiadacz praw autorskich Noma Solutions jest jedynym podmiotem uprawnionym do dokonywania w nim zmian, modyfikacji i aktualizacji. Ponadto ze względów technicznych celowe jest wykonanie tego zamówienia przez autora systemu, który jako jedyny dysponuje doświadczeniem nabytym podczas realizacji dotychczasowej umowy na wykonanie systemu co gwarantuje sprawne działanie systemu. Z oprogramowania korzysta coraz większa liczba uczestników rynku zamówień publicznych i dlatego niezwykle ważna jest stała opieka nad funkcjonowaniem platformy i zapewnienie natychmiastowego podjęcia działań interwencyjnych oraz wprowadzania modyfikacji pojawiających się w wyniku docierania sygnałów bezpośrednio od osób korzystających z oprogramowania. W związku z powyższym Noma Solutions jest jedynym wykonawcą, który może wykonać zlecone przez UZP prace utrzymania systemu.
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
NAZWA I ADRES WYKONAWCY KTÓREMU ZAMAWIAJĄCY ZAMIERZA UDZIELIĆ ZAMÓWIENIA
Noma Solutions Marek Nowicki, Zduńska 50, 99-400 Łowicz, kraj/woj. łódzkie.
INNE PRZETARGI Z WARSZAWY
- Naprawa 9 świetlików w dachu hali sportowej w budynku Ośrodka Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Włochy przy ul. Gładkiej 18, 02-172 Warszawa
- Remont pustostanów lokali mieszkalnych: gen. W. Andersa 13 m 17, Jana Pawła II 32 m 41 (w podziale na 2 części)
- Skwer przy filii Bielańskiego Ośrodka Kultury ul. Estrady
- Remont balkonów wraz z wykonaniem nowej wyprawy elewacyjnej od spodu balkonów (bez balkonów w lokalu nr 15 i 40) w budynku mieszkalnym przy ul. Włókienniczej 51 w Warszawie.
- Remont lokali mieszkalnych - pustostanów na terenie Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy
- Dostawa artykułów spożywczych do bielańskich placówek
więcej: przetargi w Warszawie »
PRZETARGI Z PODOBNEJ KATEGORII
- Usługa pełnienia obowiązków Inżyniera Kontraktu dla zadania polegającego na naprawie lub konieczności wykonania od nowa 3 urządzeń multimedialnych, tzw. lornet "oka czasu"
- Kompleksowa obsługa informatyczna GDDKiA Oddział w Olsztynie wraz z podległymi jednostkami
- Usługa wsparcia technicznego dla urządzeń i oprogramowania: Juniper i Backbox
- Zakup narzędzi, wyposażenia pracowni, sprzętu fotograficznego i komputerowego, oprogramowania dla Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Kielcach
- Dostawa oprogramowania PSIM (Physical Security Information Management) dla Wydziału Ekonomiczno-Informatycznego Uniwersytetu w Białymstoku w Wilnie
- Usługa nadzoru autorskiego oprogramowania aplikacyjnego AMMS i INFOMEDICA w Szpitalu Pediatrycznym w Bielsku-Białej
więcej: Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.