eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi Chojnice › "Zajęcia terapeutyczne oraz konsultacje dotyczące dzieci zakwalifikowanych do wczesnego wspomagania rozwoju, w ramach programu kompleksowego wsparcia dla rodzin ZA ŻYCIEM, z podziałem na części.



Ogłoszenie z dnia 2023-05-24


Powiązane ogłoszenia:

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Zajęcia terapeutyczne oraz konsultacje dotyczące dzieci zakwalifikowanych do wczesnego wspomagania rozwoju, w ramach programu kompleksowego wsparcia dla rodzin ZA ŻYCIEM, z podziałem na części.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Specjalnych w Chojnicach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 771290788

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jana Pawła II 11

1.5.2.) Miejscowość: Chojnice

1.5.3.) Kod pocztowy: 89-600

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki

1.5.7.) Numer telefonu: tel. 52 565 10 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zsschojnice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zsschojnice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zsschojnice

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Zajęcia terapeutyczne oraz konsultacje dotyczące dzieci zakwalifikowanych do wczesnego wspomagania rozwoju, w ramach programu kompleksowego wsparcia dla rodzin ZA ŻYCIEM, z podziałem na części.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6b40f447-c0f6-11ed-8261-62cbbe4d0ca4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00230605

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00135969

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FK.261.1.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 222075,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1 - grupa A - Rehabilitacyjne wsparcie rozwoju motorycznego dzieci. Łączna liczba godzin zajęć - do 250
1. Przedmiot zamówienia:
1) Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zorganizowaniu i przeprowadzeniu zajęć fizjoterapeutycznych oraz konsultacji dla rodziców w zakresie rehabilitacyjnego wsparcia rozwoju motorycznego dzieci.
2) Przedmiot zamówienia realizowany jest w związku z porozumieniem nr MEiN/2022/ DWEW/1415, zawartym w dniu 10 maja 2022 r., pomiędzy Ministrem Edukacji i Nauki a Powiatem Chojnickim.
3) Przedmiot zamówienia zostanie wykonany zgodnie z wytycznymi w zakresie prowadzenia rządowego programu kompleksowego wsparcia dla rodzin ZA ŻYCIEM oraz w oparciu o przepisy dotyczące realizacji wczesnego wspomagania rozwoju dzieci.
4) Celem zajęć terapeutycznych jest poprawa stanu psychofizycznego dzieci, mających wskazania diagnostyczne (medyczne oraz psychologiczno – pedagogiczne), związane z deficytami rozwojowymi lub niepełnosprawnościami, powstałymi w okresie przedporodowym lub okołoporodowym, wspomaganie procesów rozwojowych, zwiększanie możliwości fizycznych, w tym w zakresie motoryki, zdolności i możliwości poznawczych, intelektualnych, rozwijanie mowy, usprawnianie działania zmysłów, wspieranie rodzin dzieci w wychowywaniu i kierowaniu rozwojem dzieci.
5) Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zobowiązuje się do wykonania następujących czynności, bądź zapewnienia wykonania następujących czynności przez osoby prowadzące zajęcia:
a) opracowanie indywidualnych programów wczesnego wspomagania rozwoju danych dzieci (zwanych dalej IPWWR),
b) przeprowadzenia zajęć terapeutycznych, zwanych dalej „Zajęciami”, dla dzieci, zgodnie ze złożoną ofertą, na podstawie IPWWR w terminie 30 listopada 2023 r. – przy czym godzina zajęć trwa 60 minut,
c) przekazania Zamawiającemu do akceptacji IPWWR - w terminie do 30 dni od dnia zawarcia umowy,
d) opracowania i przekazania Zamawiającemu harmonogramu zajęć, na wszystkie miesiące wykonywania zamówienia, w terminie do 14 dni od daty zawarcia Umowy. Harmonogram należy ustalić we współpracy z Zamawiającym,
e) przeprowadzania bieżącej diagnozy postępów rozwojowych dziecka,
f) monitorowania udziału dzieci w zajęciach oraz prowadzenia dokumentacji zajęć,
g) zapewnienia bezpieczeństwa dzieci w czasie zajęć, w tym także dbanie o przestrzeganie zasad sanitarnych zgodnie z aktualnymi na dzień przeprowadzenia zajęć wytycznymi Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego,
h) uczestnictwa w zebraniach organizowanych przez Koordynatora OK-R-O, z rodzicami dzieci objętych zajęciami,
i) współpracy z rodzicami (opiekunami) dzieci, Koordynatorem OK-R-O, psychologiem i innymi terapeutami realizującymi zajęcia terapeutyczne w ramach programu,
j) rzetelnego sporządzania i prowadzenia dokumentacji, na podstawie wzorów zatwierdzonych przez Zamawiającego, a w szczególności do prowadzenia dziennika z realizacji zajęć,
k) przedkładania Zamawiającemu w ciągu 7 dni od dnia zakończenia kwartału, w którym realizowano zajęcia dziennika – karty realizacji zajęć oraz właściwych rachunków.
2. Kod CPV - 80000000-4 usługi edukacyjne i szkoleniowe, 85000000-5 usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej.
3. Zakres zajęć terapeutycznych:
1) IPWWR oraz prowadzone zajęcia terapeutyczne muszą uwzględniać specyficzne potrzeby dziecka, które określone zostały na podstawie diagnozy medycznej oraz przeprowadzonej w poradniach psychologiczno-pedagogicznych na etapie kwalifikacji dziecka do udziału w programie, a także na podstawie obserwacji prowadzonej przez osoby realizujące zajęcia terapeutyczne.
2) Z uwzględnieniem powyżej wymienionych założeń, osoba prowadząca zajęcia opracowuje IPWWR według wzoru ustalonego przez Zamawiającego.
3) Szablon IPWWR zostanie przekazany Wykonawcy przez Zamawiającego.
4) W okresie trwania umowy dopuszczalne i wskazane jest wprowadzanie w IPWWR przez osoby prowadzące zajęcia zmian prowadzących do skuteczniejszej realizacji wsparcia rozwoju dzieci. O zmianach takich Wykonawca zobowiązany jest poinformować Zamawiającego w formie pisemnej lub elektronicznej celem uzyskania akceptacji Zamawiającego.
4. Wymagane metody pracy:
W ramach realizacji zajęć Zamawiający oczekuje stosowania możliwie najskuteczniejszych metod terapii wynikających z potwierdzonych naukowo źródeł i najlepszej praktyki terapeutycznej oraz psychologiczno- - pedagogicznej.
5. Osoba wykonująca przedmiot zamówienia musi spełniać warunki określone w pkt 10 SWZ .
6. Miejsce realizacji zajęć:
1) Zajęcia odbywać się będą we wskazanych pomieszczeniach ośrodka koordynacyjno – rehabilitacyjno – opiekuńczego (OK-R-O) w Zespole Szkół Specjalnych w Chojnicach ul. Jana Pawła II 11, 89-600 Chojnice oraz w Zespole Szkół Specjalnych w Czersku, ul. Batorego 15, 89-650 Czersk.
2) Zajęcia mają być prowadzone w dni robocze w godzinach od 14:00 do 21:00 oraz ewentualnie w soboty w godzinach od 8:00 do 15:00.
7. W przypadku ewentualnego wystąpienia przesłanek uniemożliwiających prowadzenie zajęć w formie stacjonarnej, w związku z ograniczeniem pracy szkoły z powodu zagrożenia epidemiologicznego (COVID-19), Zamawiający dopuszcza możliwość prowadzenie zajęć w formie zdalnej. Dokumentem potwierdzającym udział w zajęciach przeprowadzonych zdalnie będzie protokół sporządzony przez osobę prowadzącą niniejsze zajęcia.


5.2. Przedmiot zamówienia szczegółowo został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ, projektowanych postanowieniach umownych stanowiących załączniki nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.5.) Wartość części: 15750,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 - grupa B - Rehabilitacyjne wsparcie rozwoju motorycznego dzieci. Łączna liczba godzin zajęć - do 125
1. Przedmiot zamówienia:
1) Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zorganizowaniu i przeprowadzeniu zajęć fizjoterapeutycznych oraz konsultacji dla rodziców w zakresie rehabilitacyjnego wsparcia rozwoju motorycznego dzieci.
2) Przedmiot zamówienia realizowany jest w związku z porozumieniem nr MEiN/2022/ DWEW/1415, zawartym w dniu 10 maja 2022 r., pomiędzy Ministrem Edukacji i Nauki a Powiatem Chojnickim.
3) Przedmiot zamówienia zostanie wykonany zgodnie z wytycznymi w zakresie prowadzenia rządowego programu kompleksowego wsparcia dla rodzin ZA ŻYCIEM oraz w oparciu o przepisy dotyczące realizacji wczesnego wspomagania rozwoju dzieci.
4) Celem zajęć terapeutycznych jest poprawa stanu psychofizycznego dzieci, mających wskazania diagnostyczne (medyczne oraz psychologiczno – pedagogiczne), związane z deficytami rozwojowymi lub niepełnosprawnościami, powstałymi w okresie przedporodowym lub okołoporodowym, wspomaganie procesów rozwojowych, zwiększanie możliwości fizycznych, w tym w zakresie motoryki, zdolności i możliwości poznawczych, intelektualnych, rozwijanie mowy, usprawnianie działania zmysłów, wspieranie rodzin dzieci w wychowywaniu i kierowaniu rozwojem dzieci.
5) Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zobowiązuje się do wykonania następujących czynności, bądź zapewnienia wykonania następujących czynności przez osoby prowadzące zajęcia:
a) opracowanie indywidualnych programów wczesnego wspomagania rozwoju danych dzieci (zwanych dalej IPWWR),
b) przeprowadzenia zajęć terapeutycznych, zwanych dalej „Zajęciami”, dla dzieci, zgodnie ze złożoną ofertą, na podstawie IPWWR w terminie 30 listopada 2023 r. – przy czym godzina zajęć trwa 60 minut,
c) przekazania Zamawiającemu do akceptacji IPWWR - w terminie do 30 dni od dnia zawarcia umowy,
d) opracowania i przekazania Zamawiającemu harmonogramu zajęć, na wszystkie miesiące wykonywania zamówienia, w terminie do 14 dni od daty zawarcia Umowy. Harmonogram należy ustalić we współpracy z Zamawiającym,
e) przeprowadzania bieżącej diagnozy postępów rozwojowych dziecka,
f) monitorowania udziału dzieci w zajęciach oraz prowadzenia dokumentacji zajęć,
g) zapewnienia bezpieczeństwa dzieci w czasie zajęć, w tym także dbanie o przestrzeganie zasad sanitarnych zgodnie z aktualnymi na dzień przeprowadzenia zajęć wytycznymi Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego,
h) uczestnictwa w zebraniach organizowanych przez Koordynatora OK-R-O, z rodzicami dzieci objętych zajęciami,
i) współpracy z rodzicami (opiekunami) dzieci, Koordynatorem OK-R-O, psychologiem i innymi terapeutami realizującymi zajęcia terapeutyczne w ramach programu,
j) rzetelnego sporządzania i prowadzenia dokumentacji, na podstawie wzorów zatwierdzonych przez Zamawiającego, a w szczególności do prowadzenia dziennika z realizacji zajęć,
k) przedkładania Zamawiającemu w ciągu 7 dni od dnia zakończenia kwartału, w którym realizowano zajęcia dziennika – karty realizacji zajęć oraz właściwych rachunków.
2. Kod CPV - 80000000-4 usługi edukacyjne i szkoleniowe, 85000000-5 usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej.
3. Zakres zajęć terapeutycznych:
1) IPWWR oraz prowadzone zajęcia terapeutyczne muszą uwzględniać specyficzne potrzeby dziecka, które określone zostały na podstawie diagnozy medycznej oraz przeprowadzonej w poradniach psychologiczno-pedagogicznych na etapie kwalifikacji dziecka do udziału w programie, a także na podstawie obserwacji prowadzonej przez osoby realizujące zajęcia terapeutyczne.
2) Z uwzględnieniem powyżej wymienionych założeń, osoba prowadząca zajęcia opracowuje IPWWR według wzoru ustalonego przez Zamawiającego.
3) Szablon IPWWR zostanie przekazany Wykonawcy przez Zamawiającego.
4) W okresie trwania umowy dopuszczalne i wskazane jest wprowadzanie w IPWWR przez osoby prowadzące zajęcia zmian prowadzących do skuteczniejszej realizacji wsparcia rozwoju dzieci. O zmianach takich Wykonawca zobowiązany jest poinformować Zamawiającego w formie pisemnej lub elektronicznej celem uzyskania akceptacji Zamawiającego.
4. Wymagane metody pracy:
W ramach realizacji zajęć Zamawiający oczekuje stosowania możliwie najskuteczniejszych metod terapii wynikających z potwierdzonych naukowo źródeł i najlepszej praktyki terapeutycznej oraz psychologiczno- - pedagogicznej.
5. Osoba wykonująca przedmiot zamówienia musi spełniać warunki określone w pkt 10 SWZ .
6. Miejsce realizacji zajęć:
1) Zajęcia odbywać się będą we wskazanych pomieszczeniach ośrodka koordynacyjno – rehabilitacyjno – opiekuńczego (OK-R-O) w Zespole Szkół Specjalnych w Chojnicach ul. Jana Pawła II 11, 89-600 Chojnice oraz w Zespole Szkół Specjalnych w Czersku, ul. Batorego 15, 89-650 Czersk.
2) Zajęcia mają być prowadzone w dni robocze w godzinach od 14:00 do 21:00 oraz ewentualnie w soboty w godzinach od 8:00 do 15:00.
7. W przypadku ewentualnego wystąpienia przesłanek uniemożliwiających prowadzenie zajęć w formie stacjonarnej, w związku z ograniczeniem pracy szkoły z powodu zagrożenia epidemiologicznego (COVID-19), Zamawiający dopuszcza możliwość prowadzenie zajęć w formie zdalnej. Dokumentem potwierdzającym udział w zajęciach przeprowadzonych zdalnie będzie protokół sporządzony przez osobę prowadzącą niniejsze zajęcia.


5.2. Przedmiot zamówienia szczegółowo został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ, projektowanych postanowieniach umownych stanowiących załączniki nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.5.) Wartość części: 7875,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 3 - grupa C - Rehabilitacyjne wsparcie rozwoju motorycznego dzieci. Łączna liczba godzin zajęć - do 75
1. Przedmiot zamówienia:
1) Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zorganizowaniu i przeprowadzeniu zajęć fizjoterapeutycznych oraz konsultacji dla rodziców w zakresie rehabilitacyjnego wsparcia rozwoju motorycznego dzieci.
2) Przedmiot zamówienia realizowany jest w związku z porozumieniem nr MEiN/2022/ DWEW/1415, zawartym w dniu 10 maja 2022 r., pomiędzy Ministrem Edukacji i Nauki a Powiatem Chojnickim.
3) Przedmiot zamówienia zostanie wykonany zgodnie z wytycznymi w zakresie prowadzenia rządowego programu kompleksowego wsparcia dla rodzin ZA ŻYCIEM oraz w oparciu o przepisy dotyczące realizacji wczesnego wspomagania rozwoju dzieci.
4) Celem zajęć terapeutycznych jest poprawa stanu psychofizycznego dzieci, mających wskazania diagnostyczne (medyczne oraz psychologiczno – pedagogiczne), związane z deficytami rozwojowymi lub niepełnosprawnościami, powstałymi w okresie przedporodowym lub okołoporodowym, wspomaganie procesów rozwojowych, zwiększanie możliwości fizycznych, w tym w zakresie motoryki, zdolności i możliwości poznawczych, intelektualnych, rozwijanie mowy, usprawnianie działania zmysłów, wspieranie rodzin dzieci w wychowywaniu i kierowaniu rozwojem dzieci.
5) Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zobowiązuje się do wykonania następujących czynności, bądź zapewnienia wykonania następujących czynności przez osoby prowadzące zajęcia:
a) opracowanie indywidualnych programów wczesnego wspomagania rozwoju danych dzieci (zwanych dalej IPWWR),
b) przeprowadzenia zajęć terapeutycznych, zwanych dalej „Zajęciami”, dla dzieci, zgodnie ze złożoną ofertą, na podstawie IPWWR w terminie 30 listopada 2023 r. – przy czym godzina zajęć trwa 60 minut,
c) przekazania Zamawiającemu do akceptacji IPWWR - w terminie do 30 dni od dnia zawarcia umowy,
d) opracowania i przekazania Zamawiającemu harmonogramu zajęć, na wszystkie miesiące wykonywania zamówienia, w terminie do 14 dni od daty zawarcia Umowy. Harmonogram należy ustalić we współpracy z Zamawiającym,
e) przeprowadzania bieżącej diagnozy postępów rozwojowych dziecka,
f) monitorowania udziału dzieci w zajęciach oraz prowadzenia dokumentacji zajęć,
g) zapewnienia bezpieczeństwa dzieci w czasie zajęć, w tym także dbanie o przestrzeganie zasad sanitarnych zgodnie z aktualnymi na dzień przeprowadzenia zajęć wytycznymi Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego,
h) uczestnictwa w zebraniach organizowanych przez Koordynatora OK-R-O, z rodzicami dzieci objętych zajęciami,
i) współpracy z rodzicami (opiekunami) dzieci, Koordynatorem OK-R-O, psychologiem i innymi terapeutami realizującymi zajęcia terapeutyczne w ramach programu,
j) rzetelnego sporządzania i prowadzenia dokumentacji, na podstawie wzorów zatwierdzonych przez Zamawiającego, a w szczególności do prowadzenia dziennika z realizacji zajęć,
k) przedkładania Zamawiającemu w ciągu 7 dni od dnia zakończenia kwartału, w którym realizowano zajęcia dziennika – karty realizacji zajęć oraz właściwych rachunków.
2. Kod CPV - 80000000-4 usługi edukacyjne i szkoleniowe, 85000000-5 usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej.
3. Zakres zajęć terapeutycznych:
1) IPWWR oraz prowadzone zajęcia terapeutyczne muszą uwzględniać specyficzne potrzeby dziecka, które określone zostały na podstawie diagnozy medycznej oraz przeprowadzonej w poradniach psychologiczno-pedagogicznych na etapie kwalifikacji dziecka do udziału w programie, a także na podstawie obserwacji prowadzonej przez osoby realizujące zajęcia terapeutyczne.
2) Z uwzględnieniem powyżej wymienionych założeń, osoba prowadząca zajęcia opracowuje IPWWR według wzoru ustalonego przez Zamawiającego.
3) Szablon IPWWR zostanie przekazany Wykonawcy przez Zamawiającego.
4) W okresie trwania umowy dopuszczalne i wskazane jest wprowadzanie w IPWWR przez osoby prowadzące zajęcia zmian prowadzących do skuteczniejszej realizacji wsparcia rozwoju dzieci. O zmianach takich Wykonawca zobowiązany jest poinformować Zamawiającego w formie pisemnej lub elektronicznej celem uzyskania akceptacji Zamawiającego.
4. Wymagane metody pracy:
W ramach realizacji zajęć Zamawiający oczekuje stosowania możliwie najskuteczniejszych metod terapii wynikających z potwierdzonych naukowo źródeł i najlepszej praktyki terapeutycznej oraz psychologiczno- - pedagogicznej.
5. Osoba wykonująca przedmiot zamówienia musi spełniać warunki określone w pkt 10 SWZ .
6. Miejsce realizacji zajęć:
1) Zajęcia odbywać się będą we wskazanych pomieszczeniach ośrodka koordynacyjno – rehabilitacyjno – opiekuńczego (OK-R-O) w Zespole Szkół Specjalnych w Chojnicach ul. Jana Pawła II 11, 89-600 Chojnice oraz w Zespole Szkół Specjalnych w Czersku, ul. Batorego 15, 89-650 Czersk.
2) Zajęcia mają być prowadzone w dni robocze w godzinach od 14:00 do 21:00 oraz ewentualnie w soboty w godzinach od 8:00 do 15:00.
7. W przypadku ewentualnego wystąpienia przesłanek uniemożliwiających prowadzenie zajęć w formie stacjonarnej, w związku z ograniczeniem pracy szkoły z powodu zagrożenia epidemiologicznego (COVID-19), Zamawiający dopuszcza możliwość prowadzenie zajęć w formie zdalnej. Dokumentem potwierdzającym udział w zajęciach przeprowadzonych zdalnie będzie protokół sporządzony przez osobę prowadzącą niniejsze zajęcia.




5.2. Przedmiot zamówienia szczegółowo został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ, projektowanych postanowieniach umownych stanowiących załączniki nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.5.) Wartość części: 4725,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 4 - grupa D - Rehabilitacyjne wsparcie rozwoju motorycznego dzieci. Łączna liczba godzin zajęć - do 75
1. Przedmiot zamówienia:
1) Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zorganizowaniu i przeprowadzeniu zajęć fizjoterapeutycznych oraz konsultacji dla rodziców w zakresie rehabilitacyjnego wsparcia rozwoju motorycznego dzieci.
2) Przedmiot zamówienia realizowany jest w związku z porozumieniem nr MEiN/2022/ DWEW/1415, zawartym w dniu 10 maja 2022 r., pomiędzy Ministrem Edukacji i Nauki a Powiatem Chojnickim.
3) Przedmiot zamówienia zostanie wykonany zgodnie z wytycznymi w zakresie prowadzenia rządowego programu kompleksowego wsparcia dla rodzin ZA ŻYCIEM oraz w oparciu o przepisy dotyczące realizacji wczesnego wspomagania rozwoju dzieci.
4) Celem zajęć terapeutycznych jest poprawa stanu psychofizycznego dzieci, mających wskazania diagnostyczne (medyczne oraz psychologiczno – pedagogiczne), związane z deficytami rozwojowymi lub niepełnosprawnościami, powstałymi w okresie przedporodowym lub okołoporodowym, wspomaganie procesów rozwojowych, zwiększanie możliwości fizycznych, w tym w zakresie motoryki, zdolności i możliwości poznawczych, intelektualnych, rozwijanie mowy, usprawnianie działania zmysłów, wspieranie rodzin dzieci w wychowywaniu i kierowaniu rozwojem dzieci.
5) Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zobowiązuje się do wykonania następujących czynności, bądź zapewnienia wykonania następujących czynności przez osoby prowadzące zajęcia:
a) opracowanie indywidualnych programów wczesnego wspomagania rozwoju danych dzieci (zwanych dalej IPWWR),
b) przeprowadzenia zajęć terapeutycznych, zwanych dalej „Zajęciami”, dla dzieci, zgodnie ze złożoną ofertą, na podstawie IPWWR w terminie 30 listopada 2023 r. – przy czym godzina zajęć trwa 60 minut,
c) przekazania Zamawiającemu do akceptacji IPWWR - w terminie do 30 dni od dnia zawarcia umowy,
d) opracowania i przekazania Zamawiającemu harmonogramu zajęć, na wszystkie miesiące wykonywania zamówienia, w terminie do 14 dni od daty zawarcia Umowy. Harmonogram należy ustalić we współpracy z Zamawiającym,
e) przeprowadzania bieżącej diagnozy postępów rozwojowych dziecka,
f) monitorowania udziału dzieci w zajęciach oraz prowadzenia dokumentacji zajęć,
g) zapewnienia bezpieczeństwa dzieci w czasie zajęć, w tym także dbanie o przestrzeganie zasad sanitarnych zgodnie z aktualnymi na dzień przeprowadzenia zajęć wytycznymi Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego,
h) uczestnictwa w zebraniach organizowanych przez Koordynatora OK-R-O, z rodzicami dzieci objętych zajęciami,
i) współpracy z rodzicami (opiekunami) dzieci, Koordynatorem OK-R-O, psychologiem i innymi terapeutami realizującymi zajęcia terapeutyczne w ramach programu,
j) rzetelnego sporządzania i prowadzenia dokumentacji, na podstawie wzorów zatwierdzonych przez Zamawiającego, a w szczególności do prowadzenia dziennika z realizacji zajęć,
k) przedkładania Zamawiającemu w ciągu 7 dni od dnia zakończenia kwartału, w którym realizowano zajęcia dziennika – karty realizacji zajęć oraz właściwych rachunków.
2. Kod CPV - 80000000-4 usługi edukacyjne i szkoleniowe, 85000000-5 usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej.
3. Zakres zajęć terapeutycznych:
1) IPWWR oraz prowadzone zajęcia terapeutyczne muszą uwzględniać specyficzne potrzeby dziecka, które określone zostały na podstawie diagnozy medycznej oraz przeprowadzonej w poradniach psychologiczno-pedagogicznych na etapie kwalifikacji dziecka do udziału w programie, a także na podstawie obserwacji prowadzonej przez osoby realizujące zajęcia terapeutyczne.
2) Z uwzględnieniem powyżej wymienionych założeń, osoba prowadząca zajęcia opracowuje IPWWR według wzoru ustalonego przez Zamawiającego.
3) Szablon IPWWR zostanie przekazany Wykonawcy przez Zamawiającego.
4) W okresie trwania umowy dopuszczalne i wskazane jest wprowadzanie w IPWWR przez osoby prowadzące zajęcia zmian prowadzących do skuteczniejszej realizacji wsparcia rozwoju dzieci. O zmianach takich Wykonawca zobowiązany jest poinformować Zamawiającego w formie pisemnej lub elektronicznej celem uzyskania akceptacji Zamawiającego.
4. Wymagane metody pracy:
W ramach realizacji zajęć Zamawiający oczekuje stosowania możliwie najskuteczniejszych metod terapii wynikających z potwierdzonych naukowo źródeł i najlepszej praktyki terapeutycznej oraz psychologiczno- - pedagogicznej.
5. Osoba wykonująca przedmiot zamówienia musi spełniać warunki określone w pkt 10 SWZ .
6. Miejsce realizacji zajęć:
1) Zajęcia odbywać się będą we wskazanych pomieszczeniach ośrodka koordynacyjno – rehabilitacyjno – opiekuńczego (OK-R-O) w Zespole Szkół Specjalnych w Chojnicach ul. Jana Pawła II 11, 89-600 Chojnice oraz w Zespole Szkół Specjalnych w Czersku, ul. Batorego 15, 89-650 Czersk.
2) Zajęcia mają być prowadzone w dni robocze w godzinach od 14:00 do 21:00 oraz ewentualnie w soboty w godzinach od 8:00 do 15:00.
7. W przypadku ewentualnego wystąpienia przesłanek uniemożliwiających prowadzenie zajęć w formie stacjonarnej, w związku z ograniczeniem pracy szkoły z powodu zagrożenia epidemiologicznego (COVID-19), Zamawiający dopuszcza możliwość prowadzenie zajęć w formie zdalnej. Dokumentem potwierdzającym udział w zajęciach przeprowadzonych zdalnie będzie protokół sporządzony przez osobę prowadzącą niniejsze zajęcia.





5.2. Przedmiot zamówienia szczegółowo został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ, projektowanych postanowieniach umownych stanowiących załączniki nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.5.) Wartość części: 4725,00 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 5 - grupa A - Logopedyczne wsparcie rozwoju mowy dzieci. Łączna liczba godzin zajęć - do 250
1. Przedmiot zamówienia:
1) Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zorganizowaniu i przeprowadzeniu zajęć logopedycznych (neurologopedycznych, surdologopedycznych) oraz konsultacji dla rodziców w zakresie rozwoju mowy dzieci.
2) Przedmiot zamówienia realizowany jest w związku z porozumieniem nr MEiN/2022/ DWEW/1415, zawartym w dniu 10 maja 2022 r., pomiędzy Ministrem Edukacji i Nauki a Powiatem Chojnickim.
3) Przedmiot zamówienia zostanie wykonany zgodnie z wytycznymi w zakresie prowadzenia rządowego programu kompleksowego wsparcia dla rodzin ZA ŻYCIEM oraz w oparciu o przepisy dotyczące realizacji wczesnego wspomagania rozwoju dzieci.
4) Celem zajęć terapeutycznych jest poprawa stanu psychofizycznego dzieci, mających wskazania diagnostyczne (medyczne oraz psychologiczno – pedagogiczne), związane z deficytami rozwojowymi lub niepełnosprawnościami, powstałymi w okresie przedporodowym lub okołoporodowym, wspomaganie procesów rozwojowych, zwiększanie możliwości fizycznych, w tym w zakresie motoryki, zdolności i możliwości poznawczych, intelektualnych, rozwijanie mowy, usprawnianie działania zmysłów, wspieranie rodzin dzieci w wychowywaniu i kierowaniu rozwojem dzieci.
5) Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zobowiązuje się do wykonania następujących czynności, bądź zapewnienia wykonania następujących czynności przez osoby prowadzące zajęcia:
a) opracowanie indywidualnych programów wczesnego wspomagania rozwoju danych dzieci (zwanych dalej IPWWR),
b) przeprowadzenia zajęć terapeutycznych, zwanych dalej „Zajęciami”, dla dzieci, zgodnie ze złożoną ofertą, na podstawie IPWWR w terminie 30 listopada 2023 r. – przy czym godzina zajęć trwa 60 minut,
c) przekazania Zamawiającemu do akceptacji IPWWR - w terminie do 30 dni od dnia zawarcia umowy,
d) opracowania i przekazania Zamawiającemu harmonogramu zajęć, na wszystkie miesiące wykonywania zamówienia, w terminie do 14 dni od daty zawarcia Umowy. Harmonogram należy ustalić we współpracy z Zamawiającym,
e) przeprowadzania bieżącej diagnozy postępów rozwojowych dziecka,
f) monitorowania udziału dzieci w zajęciach oraz prowadzenia dokumentacji zajęć,
g) zapewnienia bezpieczeństwa dzieci w czasie zajęć, w tym także dbanie o przestrzeganie zasad sanitarnych zgodnie z aktualnymi na dzień przeprowadzenia zajęć wytycznymi Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego,
h) uczestnictwa w zebraniach organizowanych przez Koordynatora OK-R-O, z rodzicami dzieci objętych zajęciami,
i) współpracy z rodzicami (opiekunami) dzieci, Koordynatorem OK-R-O, psychologiem i innymi terapeutami realizującymi zajęcia terapeutyczne w ramach programu,
j) rzetelnego sporządzania i prowadzenia dokumentacji, na podstawie wzorów zatwierdzonych przez Zamawiającego, a w szczególności do prowadzenia dziennika z realizacji zajęć,
k) przedkładania Zamawiającemu w ciągu 7 dni od dnia zakończenia kwartału, w którym realizowano zajęcia dziennika – karty realizacji zajęć oraz właściwych rachunków.
2. Kod CPV - 80000000-4 usługi edukacyjne i szkoleniowe, 85000000-5 usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej.
3. Zakres zajęć terapeutycznych:
1) IPWWR oraz prowadzone zajęcia terapeutyczne muszą uwzględniać specyficzne potrzeby dziecka, które określone zostały na podstawie diagnozy medycznej oraz przeprowadzonej w poradniach psychologiczno-pedagogicznych na etapie kwalifikacji dziecka do udziału w programie, a także na podstawie obserwacji prowadzonej przez osoby realizujące zajęcia terapeutyczne.
2) Z uwzględnieniem powyżej wymienionych założeń, osoba prowadząca zajęcia opracowuje IPWWR według wzoru ustalonego przez Zamawiającego.
3) Szablon IPWWR zostanie przekazany Wykonawcy przez Zamawiającego.
4) W okresie trwania umowy dopuszczalne i wskazane jest wprowadzanie w IPWWR przez osoby prowadzące zajęcia zmian prowadzących do skuteczniejszej realizacji wsparcia rozwoju dzieci. O zmianach takich Wykonawca zobowiązany jest poinformować Zamawiającego w formie pisemnej lub elektronicznej celem uzyskania akceptacji Zamawiającego.
4. Wymagane metody pracy:
W ramach realizacji zajęć Zamawiający oczekuje stosowania możliwie najskuteczniejszych metod terapii wynikających z potwierdzonych naukowo źródeł i najlepszej praktyki terapeutycznej oraz psychologiczno- - pedagogicznej.
5. Osoba wykonująca przedmiot zamówienia musi spełniać warunki określone w pkt 10 SWZ .
6. Miejsce realizacji zajęć:
1) Zajęcia odbywać się będą we wskazanych pomieszczeniach ośrodka koordynacyjno – rehabilitacyjno – opiekuńczego (OK-R-O) w Zespole Szkół Specjalnych w Chojnicach ul. Jana Pawła II 11, 89-600 Chojnice oraz w Zespole Szkół Specjalnych w Czersku, ul. Batorego 15, 89-650 Czersk.
2) Zajęcia mają być prowadzone w dni robocze w godzinach od 14:00 do 21:00 oraz ewentualnie w soboty w godzinach od 8:00 do 15:00.
7. W przypadku ewentualnego wystąpienia przesłanek uniemożliwiających prowadzenie zajęć w formie stacjonarnej, w związku z ograniczeniem pracy szkoły z powodu zagrożenia epidemiologicznego (COVID-19), Zamawiający dopuszcza możliwość prowadzenie zajęć w formie zdalnej. Dokumentem potwierdzającym udział w zajęciach przeprowadzonych zdalnie będzie protokół sporządzony przez osobę prowadzącą niniejsze zajęcia.






5.2. Przedmiot zamówienia szczegółowo został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ, projektowanych postanowieniach umownych stanowiących załączniki nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.5.) Wartość części: 15750,00 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 6 - grupa B – Logopedyczne wsparcie rozwoju mowy dzieci. Łączna liczba godzin zajęć - do 150
1. Przedmiot zamówienia:
1) Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zorganizowaniu i przeprowadzeniu zajęć logopedycznych (neurologopedycznych, surdologopedycznych) oraz konsultacji dla rodziców w zakresie rozwoju mowy dzieci.
2) Przedmiot zamówienia realizowany jest w związku z porozumieniem nr MEiN/2022/ DWEW/1415, zawartym w dniu 10 maja 2022 r., pomiędzy Ministrem Edukacji i Nauki a Powiatem Chojnickim.
3) Przedmiot zamówienia zostanie wykonany zgodnie z wytycznymi w zakresie prowadzenia rządowego programu kompleksowego wsparcia dla rodzin ZA ŻYCIEM oraz w oparciu o przepisy dotyczące realizacji wczesnego wspomagania rozwoju dzieci.
4) Celem zajęć terapeutycznych jest poprawa stanu psychofizycznego dzieci, mających wskazania diagnostyczne (medyczne oraz psychologiczno – pedagogiczne), związane z deficytami rozwojowymi lub niepełnosprawnościami, powstałymi w okresie przedporodowym lub okołoporodowym, wspomaganie procesów rozwojowych, zwiększanie możliwości fizycznych, w tym w zakresie motoryki, zdolności i możliwości poznawczych, intelektualnych, rozwijanie mowy, usprawnianie działania zmysłów, wspieranie rodzin dzieci w wychowywaniu i kierowaniu rozwojem dzieci.
5) Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zobowiązuje się do wykonania następujących czynności, bądź zapewnienia wykonania następujących czynności przez osoby prowadzące zajęcia:
a) opracowanie indywidualnych programów wczesnego wspomagania rozwoju danych dzieci (zwanych dalej IPWWR),
b) przeprowadzenia zajęć terapeutycznych, zwanych dalej „Zajęciami”, dla dzieci, zgodnie ze złożoną ofertą, na podstawie IPWWR w terminie 30 listopada 2023 r. – przy czym godzina zajęć trwa 60 minut,
c) przekazania Zamawiającemu do akceptacji IPWWR - w terminie do 30 dni od dnia zawarcia umowy,
d) opracowania i przekazania Zamawiającemu harmonogramu zajęć, na wszystkie miesiące wykonywania zamówienia, w terminie do 14 dni od daty zawarcia Umowy. Harmonogram należy ustalić we współpracy z Zamawiającym,
e) przeprowadzania bieżącej diagnozy postępów rozwojowych dziecka,
f) monitorowania udziału dzieci w zajęciach oraz prowadzenia dokumentacji zajęć,
g) zapewnienia bezpieczeństwa dzieci w czasie zajęć, w tym także dbanie o przestrzeganie zasad sanitarnych zgodnie z aktualnymi na dzień przeprowadzenia zajęć wytycznymi Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego,
h) uczestnictwa w zebraniach organizowanych przez Koordynatora OK-R-O, z rodzicami dzieci objętych zajęciami,
i) współpracy z rodzicami (opiekunami) dzieci, Koordynatorem OK-R-O, psychologiem i innymi terapeutami realizującymi zajęcia terapeutyczne w ramach programu,
j) rzetelnego sporządzania i prowadzenia dokumentacji, na podstawie wzorów zatwierdzonych przez Zamawiającego, a w szczególności do prowadzenia dziennika z realizacji zajęć,
k) przedkładania Zamawiającemu w ciągu 7 dni od dnia zakończenia kwartału, w którym realizowano zajęcia dziennika – karty realizacji zajęć oraz właściwych rachunków.
2. Kod CPV - 80000000-4 usługi edukacyjne i szkoleniowe, 85000000-5 usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej.
3. Zakres zajęć terapeutycznych:
1) IPWWR oraz prowadzone zajęcia terapeutyczne muszą uwzględniać specyficzne potrzeby dziecka, które określone zostały na podstawie diagnozy medycznej oraz przeprowadzonej w poradniach psychologiczno-pedagogicznych na etapie kwalifikacji dziecka do udziału w programie, a także na podstawie obserwacji prowadzonej przez osoby realizujące zajęcia terapeutyczne.
2) Z uwzględnieniem powyżej wymienionych założeń, osoba prowadząca zajęcia opracowuje IPWWR według wzoru ustalonego przez Zamawiającego.
3) Szablon IPWWR zostanie przekazany Wykonawcy przez Zamawiającego.
4) W okresie trwania umowy dopuszczalne i wskazane jest wprowadzanie w IPWWR przez osoby prowadzące zajęcia zmian prowadzących do skuteczniejszej realizacji wsparcia rozwoju dzieci. O zmianach takich Wykonawca zobowiązany jest poinformować Zamawiającego w formie pisemnej lub elektronicznej celem uzyskania akceptacji Zamawiającego.
4. Wymagane metody pracy:
W ramach realizacji zajęć Zamawiający oczekuje stosowania możliwie najskuteczniejszych metod terapii wynikających z potwierdzonych naukowo źródeł i najlepszej praktyki terapeutycznej oraz psychologiczno- - pedagogicznej.
5. Osoba wykonująca przedmiot zamówienia musi spełniać warunki określone w pkt 10 SWZ .
6. Miejsce realizacji zajęć:
1) Zajęcia odbywać się będą we wskazanych pomieszczeniach ośrodka koordynacyjno – rehabilitacyjno – opiekuńczego (OK-R-O) w Zespole Szkół Specjalnych w Chojnicach ul. Jana Pawła II 11, 89-600 Chojnice oraz w Zespole Szkół Specjalnych w Czersku, ul. Batorego 15, 89-650 Czersk.
2) Zajęcia mają być prowadzone w dni robocze w godzinach od 14:00 do 21:00 oraz ewentualnie w soboty w godzinach od 8:00 do 15:00.
7. W przypadku ewentualnego wystąpienia przesłanek uniemożliwiających prowadzenie zajęć w formie stacjonarnej, w związku z ograniczeniem pracy szkoły z powodu zagrożenia epidemiologicznego (COVID-19), Zamawiający dopuszcza możliwość prowadzenie zajęć w formie zdalnej. Dokumentem potwierdzającym udział w zajęciach przeprowadzonych zdalnie będzie protokół sporządzony przez osobę prowadzącą niniejsze zajęcia.







5.2. Przedmiot zamówienia szczegółowo został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ, projektowanych postanowieniach umownych stanowiących załączniki nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.5.) Wartość części: 9450,00 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 7 - grupa C - Logopedyczne wsparcie rozwoju mowy dzieci. Łączna liczba godzin zajęć - do 150
1. Przedmiot zamówienia:
1) Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zorganizowaniu i przeprowadzeniu zajęć logopedycznych (neurologopedycznych, surdologopedycznych) oraz konsultacji dla rodziców w zakresie rozwoju mowy dzieci.
2) Przedmiot zamówienia realizowany jest w związku z porozumieniem nr MEiN/2022/ DWEW/1415, zawartym w dniu 10 maja 2022 r., pomiędzy Ministrem Edukacji i Nauki a Powiatem Chojnickim.
3) Przedmiot zamówienia zostanie wykonany zgodnie z wytycznymi w zakresie prowadzenia rządowego programu kompleksowego wsparcia dla rodzin ZA ŻYCIEM oraz w oparciu o przepisy dotyczące realizacji wczesnego wspomagania rozwoju dzieci.
4) Celem zajęć terapeutycznych jest poprawa stanu psychofizycznego dzieci, mających wskazania diagnostyczne (medyczne oraz psychologiczno – pedagogiczne), związane z deficytami rozwojowymi lub niepełnosprawnościami, powstałymi w okresie przedporodowym lub okołoporodowym, wspomaganie procesów rozwojowych, zwiększanie możliwości fizycznych, w tym w zakresie motoryki, zdolności i możliwości poznawczych, intelektualnych, rozwijanie mowy, usprawnianie działania zmysłów, wspieranie rodzin dzieci w wychowywaniu i kierowaniu rozwojem dzieci.
5) Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zobowiązuje się do wykonania następujących czynności, bądź zapewnienia wykonania następujących czynności przez osoby prowadzące zajęcia:
a) opracowanie indywidualnych programów wczesnego wspomagania rozwoju danych dzieci (zwanych dalej IPWWR),
b) przeprowadzenia zajęć terapeutycznych, zwanych dalej „Zajęciami”, dla dzieci, zgodnie ze złożoną ofertą, na podstawie IPWWR w terminie 30 listopada 2023 r. – przy czym godzina zajęć trwa 60 minut,
c) przekazania Zamawiającemu do akceptacji IPWWR - w terminie do 30 dni od dnia zawarcia umowy,
d) opracowania i przekazania Zamawiającemu harmonogramu zajęć, na wszystkie miesiące wykonywania zamówienia, w terminie do 14 dni od daty zawarcia Umowy. Harmonogram należy ustalić we współpracy z Zamawiającym,
e) przeprowadzania bieżącej diagnozy postępów rozwojowych dziecka,
f) monitorowania udziału dzieci w zajęciach oraz prowadzenia dokumentacji zajęć,
g) zapewnienia bezpieczeństwa dzieci w czasie zajęć, w tym także dbanie o przestrzeganie zasad sanitarnych zgodnie z aktualnymi na dzień przeprowadzenia zajęć wytycznymi Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego,
h) uczestnictwa w zebraniach organizowanych przez Koordynatora OK-R-O, z rodzicami dzieci objętych zajęciami,
i) współpracy z rodzicami (opiekunami) dzieci, Koordynatorem OK-R-O, psychologiem i innymi terapeutami realizującymi zajęcia terapeutyczne w ramach programu,
j) rzetelnego sporządzania i prowadzenia dokumentacji, na podstawie wzorów zatwierdzonych przez Zamawiającego, a w szczególności do prowadzenia dziennika z realizacji zajęć,
k) przedkładania Zamawiającemu w ciągu 7 dni od dnia zakończenia kwartału, w którym realizowano zajęcia dziennika – karty realizacji zajęć oraz właściwych rachunków.
2. Kod CPV - 80000000-4 usługi edukacyjne i szkoleniowe, 85000000-5 usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej.
3. Zakres zajęć terapeutycznych:
1) IPWWR oraz prowadzone zajęcia terapeutyczne muszą uwzględniać specyficzne potrzeby dziecka, które określone zostały na podstawie diagnozy medycznej oraz przeprowadzonej w poradniach psychologiczno-pedagogicznych na etapie kwalifikacji dziecka do udziału w programie, a także na podstawie obserwacji prowadzonej przez osoby realizujące zajęcia terapeutyczne.
2) Z uwzględnieniem powyżej wymienionych założeń, osoba prowadząca zajęcia opracowuje IPWWR według wzoru ustalonego przez Zamawiającego.
3) Szablon IPWWR zostanie przekazany Wykonawcy przez Zamawiającego.
4) W okresie trwania umowy dopuszczalne i wskazane jest wprowadzanie w IPWWR przez osoby prowadzące zajęcia zmian prowadzących do skuteczniejszej realizacji wsparcia rozwoju dzieci. O zmianach takich Wykonawca zobowiązany jest poinformować Zamawiającego w formie pisemnej lub elektronicznej celem uzyskania akceptacji Zamawiającego.
4. Wymagane metody pracy:
W ramach realizacji zajęć Zamawiający oczekuje stosowania możliwie najskuteczniejszych metod terapii wynikających z potwierdzonych naukowo źródeł i najlepszej praktyki terapeutycznej oraz psychologiczno- - pedagogicznej.
5. Osoba wykonująca przedmiot zamówienia musi spełniać warunki określone w pkt 10 SWZ .
6. Miejsce realizacji zajęć:
1) Zajęcia odbywać się będą we wskazanych pomieszczeniach ośrodka koordynacyjno – rehabilitacyjno – opiekuńczego (OK-R-O) w Zespole Szkół Specjalnych w Chojnicach ul. Jana Pawła II 11, 89-600 Chojnice oraz w Zespole Szkół Specjalnych w Czersku, ul. Batorego 15, 89-650 Czersk.
2) Zajęcia mają być prowadzone w dni robocze w godzinach od 14:00 do 21:00 oraz ewentualnie w soboty w godzinach od 8:00 do 15:00.
7. W przypadku ewentualnego wystąpienia przesłanek uniemożliwiających prowadzenie zajęć w formie stacjonarnej, w związku z ograniczeniem pracy szkoły z powodu zagrożenia epidemiologicznego (COVID-19), Zamawiający dopuszcza możliwość prowadzenie zajęć w formie zdalnej. Dokumentem potwierdzającym udział w zajęciach przeprowadzonych zdalnie będzie protokół sporządzony przez osobę prowadzącą niniejsze zajęcia.




5.2. Przedmiot zamówienia szczegółowo został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ, projektowanych postanowieniach umownych stanowiących załączniki nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.5.) Wartość części: 9450,00 PLN

Część 8

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 8 - grupa D - Logopedyczne wsparcie rozwoju mowy dzieci. Łączna liczba godzin zajęć - do 75
1. Przedmiot zamówienia:
1) Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zorganizowaniu i przeprowadzeniu zajęć logopedycznych (neurologopedycznych, surdologopedycznych) oraz konsultacji dla rodziców w zakresie rozwoju mowy dzieci.
2) Przedmiot zamówienia realizowany jest w związku z porozumieniem nr MEiN/2022/ DWEW/1415, zawartym w dniu 10 maja 2022 r., pomiędzy Ministrem Edukacji i Nauki a Powiatem Chojnickim.
3) Przedmiot zamówienia zostanie wykonany zgodnie z wytycznymi w zakresie prowadzenia rządowego programu kompleksowego wsparcia dla rodzin ZA ŻYCIEM oraz w oparciu o przepisy dotyczące realizacji wczesnego wspomagania rozwoju dzieci.
4) Celem zajęć terapeutycznych jest poprawa stanu psychofizycznego dzieci, mających wskazania diagnostyczne (medyczne oraz psychologiczno – pedagogiczne), związane z deficytami rozwojowymi lub niepełnosprawnościami, powstałymi w okresie przedporodowym lub okołoporodowym, wspomaganie procesów rozwojowych, zwiększanie możliwości fizycznych, w tym w zakresie motoryki, zdolności i możliwości poznawczych, intelektualnych, rozwijanie mowy, usprawnianie działania zmysłów, wspieranie rodzin dzieci w wychowywaniu i kierowaniu rozwojem dzieci.
5) Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zobowiązuje się do wykonania następujących czynności, bądź zapewnienia wykonania następujących czynności przez osoby prowadzące zajęcia:
a) opracowanie indywidualnych programów wczesnego wspomagania rozwoju danych dzieci (zwanych dalej IPWWR),
b) przeprowadzenia zajęć terapeutycznych, zwanych dalej „Zajęciami”, dla dzieci, zgodnie ze złożoną ofertą, na podstawie IPWWR w terminie 30 listopada 2023 r. – przy czym godzina zajęć trwa 60 minut,
c) przekazania Zamawiającemu do akceptacji IPWWR - w terminie do 30 dni od dnia zawarcia umowy,
d) opracowania i przekazania Zamawiającemu harmonogramu zajęć, na wszystkie miesiące wykonywania zamówienia, w terminie do 14 dni od daty zawarcia Umowy. Harmonogram należy ustalić we współpracy z Zamawiającym,
e) przeprowadzania bieżącej diagnozy postępów rozwojowych dziecka,
f) monitorowania udziału dzieci w zajęciach oraz prowadzenia dokumentacji zajęć,
g) zapewnienia bezpieczeństwa dzieci w czasie zajęć, w tym także dbanie o przestrzeganie zasad sanitarnych zgodnie z aktualnymi na dzień przeprowadzenia zajęć wytycznymi Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego,
h) uczestnictwa w zebraniach organizowanych przez Koordynatora OK-R-O, z rodzicami dzieci objętych zajęciami,
i) współpracy z rodzicami (opiekunami) dzieci, Koordynatorem OK-R-O, psychologiem i innymi terapeutami realizującymi zajęcia terapeutyczne w ramach programu,
j) rzetelnego sporządzania i prowadzenia dokumentacji, na podstawie wzorów zatwierdzonych przez Zamawiającego, a w szczególności do prowadzenia dziennika z realizacji zajęć,
k) przedkładania Zamawiającemu w ciągu 7 dni od dnia zakończenia kwartału, w którym realizowano zajęcia dziennika – karty realizacji zajęć oraz właściwych rachunków.
2. Kod CPV - 80000000-4 usługi edukacyjne i szkoleniowe, 85000000-5 usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej.
3. Zakres zajęć terapeutycznych:
1) IPWWR oraz prowadzone zajęcia terapeutyczne muszą uwzględniać specyficzne potrzeby dziecka, które określone zostały na podstawie diagnozy medycznej oraz przeprowadzonej w poradniach psychologiczno-pedagogicznych na etapie kwalifikacji dziecka do udziału w programie, a także na podstawie obserwacji prowadzonej przez osoby realizujące zajęcia terapeutyczne.
2) Z uwzględnieniem powyżej wymienionych założeń, osoba prowadząca zajęcia opracowuje IPWWR według wzoru ustalonego przez Zamawiającego.
3) Szablon IPWWR zostanie przekazany Wykonawcy przez Zamawiającego.
4) W okresie trwania umowy dopuszczalne i wskazane jest wprowadzanie w IPWWR przez osoby prowadzące zajęcia zmian prowadzących do skuteczniejszej realizacji wsparcia rozwoju dzieci. O zmianach takich Wykonawca zobowiązany jest poinformować Zamawiającego w formie pisemnej lub elektronicznej celem uzyskania akceptacji Zamawiającego.
4. Wymagane metody pracy:
W ramach realizacji zajęć Zamawiający oczekuje stosowania możliwie najskuteczniejszych metod terapii wynikających z potwierdzonych naukowo źródeł i najlepszej praktyki terapeutycznej oraz psychologiczno- - pedagogicznej.
5. Osoba wykonująca przedmiot zamówienia musi spełniać warunki określone w pkt 10 SWZ .
6. Miejsce realizacji zajęć:
1) Zajęcia odbywać się będą we wskazanych pomieszczeniach ośrodka koordynacyjno – rehabilitacyjno – opiekuńczego (OK-R-O) w Zespole Szkół Specjalnych w Chojnicach ul. Jana Pawła II 11, 89-600 Chojnice oraz w Zespole Szkół Specjalnych w Czersku, ul. Batorego 15, 89-650 Czersk.
2) Zajęcia mają być prowadzone w dni robocze w godzinach od 14:00 do 21:00 oraz ewentualnie w soboty w godzinach od 8:00 do 15:00.
7. W przypadku ewentualnego wystąpienia przesłanek uniemożliwiających prowadzenie zajęć w formie stacjonarnej, w związku z ograniczeniem pracy szkoły z powodu zagrożenia epidemiologicznego (COVID-19), Zamawiający dopuszcza możliwość prowadzenie zajęć w formie zdalnej. Dokumentem potwierdzającym udział w zajęciach przeprowadzonych zdalnie będzie protokół sporządzony przez osobę prowadzącą niniejsze zajęcia.

5.2. Przedmiot zamówienia szczegółowo został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ, projektowanych postanowieniach umownych stanowiących załączniki nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.5.) Wartość części: 4725,00 PLN

Część 9

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 9 - grupa E - Logopedyczne wsparcie rozwoju mowy dzieci. Łączna liczba godzin zajęć - do 75
1. Przedmiot zamówienia:
1) Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zorganizowaniu i przeprowadzeniu zajęć logopedycznych (neurologopedycznych, surdologopedycznych) oraz konsultacji dla rodziców w zakresie rozwoju mowy dzieci.
2) Przedmiot zamówienia realizowany jest w związku z porozumieniem nr MEiN/2022/ DWEW/1415, zawartym w dniu 10 maja 2022 r., pomiędzy Ministrem Edukacji i Nauki a Powiatem Chojnickim.
3) Przedmiot zamówienia zostanie wykonany zgodnie z wytycznymi w zakresie prowadzenia rządowego programu kompleksowego wsparcia dla rodzin ZA ŻYCIEM oraz w oparciu o przepisy dotyczące realizacji wczesnego wspomagania rozwoju dzieci.
4) Celem zajęć terapeutycznych jest poprawa stanu psychofizycznego dzieci, mających wskazania diagnostyczne (medyczne oraz psychologiczno – pedagogiczne), związane z deficytami rozwojowymi lub niepełnosprawnościami, powstałymi w okresie przedporodowym lub okołoporodowym, wspomaganie procesów rozwojowych, zwiększanie możliwości fizycznych, w tym w zakresie motoryki, zdolności i możliwości poznawczych, intelektualnych, rozwijanie mowy, usprawnianie działania zmysłów, wspieranie rodzin dzieci w wychowywaniu i kierowaniu rozwojem dzieci.
5) Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zobowiązuje się do wykonania następujących czynności, bądź zapewnienia wykonania następujących czynności przez osoby prowadzące zajęcia:
a) opracowanie indywidualnych programów wczesnego wspomagania rozwoju danych dzieci (zwanych dalej IPWWR),
b) przeprowadzenia zajęć terapeutycznych, zwanych dalej „Zajęciami”, dla dzieci, zgodnie ze złożoną ofertą, na podstawie IPWWR w terminie 30 listopada 2023 r. – przy czym godzina zajęć trwa 60 minut,
c) przekazania Zamawiającemu do akceptacji IPWWR - w terminie do 30 dni od dnia zawarcia umowy,
d) opracowania i przekazania Zamawiającemu harmonogramu zajęć, na wszystkie miesiące wykonywania zamówienia, w terminie do 14 dni od daty zawarcia Umowy. Harmonogram należy ustalić we współpracy z Zamawiającym,
e) przeprowadzania bieżącej diagnozy postępów rozwojowych dziecka,
f) monitorowania udziału dzieci w zajęciach oraz prowadzenia dokumentacji zajęć,
g) zapewnienia bezpieczeństwa dzieci w czasie zajęć, w tym także dbanie o przestrzeganie zasad sanitarnych zgodnie z aktualnymi na dzień przeprowadzenia zajęć wytycznymi Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego,
h) uczestnictwa w zebraniach organizowanych przez Koordynatora OK-R-O, z rodzicami dzieci objętych zajęciami,
i) współpracy z rodzicami (opiekunami) dzieci, Koordynatorem OK-R-O, psychologiem i innymi terapeutami realizującymi zajęcia terapeutyczne w ramach programu,
j) rzetelnego sporządzania i prowadzenia dokumentacji, na podstawie wzorów zatwierdzonych przez Zamawiającego, a w szczególności do prowadzenia dziennika z realizacji zajęć,
k) przedkładania Zamawiającemu w ciągu 7 dni od dnia zakończenia kwartału, w którym realizowano zajęcia dziennika – karty realizacji zajęć oraz właściwych rachunków.
2. Kod CPV - 80000000-4 usługi edukacyjne i szkoleniowe, 85000000-5 usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej.
3. Zakres zajęć terapeutycznych:
1) IPWWR oraz prowadzone zajęcia terapeutyczne muszą uwzględniać specyficzne potrzeby dziecka, które określone zostały na podstawie diagnozy medycznej oraz przeprowadzonej w poradniach psychologiczno-pedagogicznych na etapie kwalifikacji dziecka do udziału w programie, a także na podstawie obserwacji prowadzonej przez osoby realizujące zajęcia terapeutyczne.
2) Z uwzględnieniem powyżej wymienionych założeń, osoba prowadząca zajęcia opracowuje IPWWR według wzoru ustalonego przez Zamawiającego.
3) Szablon IPWWR zostanie przekazany Wykonawcy przez Zamawiającego.
4) W okresie trwania umowy dopuszczalne i wskazane jest wprowadzanie w IPWWR przez osoby prowadzące zajęcia zmian prowadzących do skuteczniejszej realizacji wsparcia rozwoju dzieci. O zmianach takich Wykonawca zobowiązany jest poinformować Zamawiającego w formie pisemnej lub elektronicznej celem uzyskania akceptacji Zamawiającego.
4. Wymagane metody pracy:
W ramach realizacji zajęć Zamawiający oczekuje stosowania możliwie najskuteczniejszych metod terapii wynikających z potwierdzonych naukowo źródeł i najlepszej praktyki terapeutycznej oraz psychologiczno- - pedagogicznej.
5. Osoba wykonująca przedmiot zamówienia musi spełniać warunki określone w pkt 10 SWZ .
6. Miejsce realizacji zajęć:
1) Zajęcia odbywać się będą we wskazanych pomieszczeniach ośrodka koordynacyjno – rehabilitacyjno – opiekuńczego (OK-R-O) w Zespole Szkół Specjalnych w Chojnicach ul. Jana Pawła II 11, 89-600 Chojnice oraz w Zespole Szkół Specjalnych w Czersku, ul. Batorego 15, 89-650 Czersk.
2) Zajęcia mają być prowadzone w dni robocze w godzinach od 14:00 do 21:00 oraz ewentualnie w soboty w godzinach od 8:00 do 15:00.
7. W przypadku ewentualnego wystąpienia przesłanek uniemożliwiających prowadzenie zajęć w formie stacjonarnej, w związku z ograniczeniem pracy szkoły z powodu zagrożenia epidemiologicznego (COVID-19), Zamawiający dopuszcza możliwość prowadzenie zajęć w formie zdalnej. Dokumentem potwierdzającym udział w zajęciach przeprowadzonych zdalnie będzie protokół sporządzony przez osobę prowadzącą niniejsze zajęcia.




5.2. Przedmiot zamówienia szczegółowo został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ, projektowanych postanowieniach umownych stanowiących załączniki nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.5.) Wartość części: 4725,00 PLN

Część 10

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 10 - grupa A - Integracja sensoryczna. Łączna liczba godzin zajęć - do 150
1. Przedmiot zamówienia:
1) Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zorganizowaniu i przeprowadzeniu zajęć oraz konsultacji dla rodziców w zakresie integracji sensorycznej dzieci.
2) Przedmiot zamówienia realizowany jest w związku z porozumieniem nr MEiN/2022/ DWEW/1415, zawartym w dniu 10 maja 2022 r., pomiędzy Ministrem Edukacji i Nauki a Powiatem Chojnickim.
3) Przedmiot zamówienia zostanie wykonany zgodnie z wytycznymi w zakresie prowadzenia rządowego programu kompleksowego wsparcia dla rodzin ZA ŻYCIEM oraz w oparciu o przepisy dotyczące realizacji wczesnego wspomagania rozwoju dzieci.
4) Celem zajęć terapeutycznych jest poprawa stanu psychofizycznego dzieci, mających wskazania diagnostyczne (medyczne oraz psychologiczno – pedagogiczne), związane z deficytami rozwojowymi lub niepełnosprawnościami, powstałymi w okresie przedporodowym lub okołoporodowym, wspomaganie procesów rozwojowych, zwiększanie możliwości fizycznych, w tym w zakresie motoryki, zdolności i możliwości poznawczych, intelektualnych, rozwijanie mowy, usprawnianie działania zmysłów, wspieranie rodzin dzieci w wychowywaniu i kierowaniu rozwojem dzieci.
5) Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zobowiązuje się do wykonania następujących czynności, bądź zapewnienia wykonania następujących czynności przez osoby prowadzące zajęcia:
a) opracowanie indywidualnych programów wczesnego wspomagania rozwoju danych dzieci (zwanych dalej IPWWR),
b) przeprowadzenia zajęć terapeutycznych, zwanych dalej „Zajęciami”, dla dzieci, zgodnie ze złożoną ofertą, na podstawie IPWWR w terminie 30 listopada 2023 r. – przy czym godzina zajęć trwa 60 minut,
c) przekazania Zamawiającemu do akceptacji IPWWR - w terminie do 30 dni od dnia zawarcia umowy,
d) opracowania i przekazania Zamawiającemu harmonogramu zajęć, na wszystkie miesiące wykonywania zamówienia, w terminie do 14 dni od daty zawarcia Umowy. Harmonogram należy ustalić we współpracy z Zamawiającym,
e) przeprowadzania bieżącej diagnozy postępów rozwojowych dziecka,
f) monitorowania udziału dzieci w zajęciach oraz prowadzenia dokumentacji zajęć,
g) zapewnienia bezpieczeństwa dzieci w czasie zajęć, w tym także dbanie o przestrzeganie zasad sanitarnych zgodnie z aktualnymi na dzień przeprowadzenia zajęć wytycznymi Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego,
h) uczestnictwa w zebraniach organizowanych przez Koordynatora OK-R-O, z rodzicami dzieci objętych zajęciami,
i) współpracy z rodzicami (opiekunami) dzieci, Koordynatorem OK-R-O, psychologiem i innymi terapeutami realizującymi zajęcia terapeutyczne w ramach programu,
j) rzetelnego sporządzania i prowadzenia dokumentacji, na podstawie wzorów zatwierdzonych przez Zamawiającego, a w szczególności do prowadzenia dziennika z realizacji zajęć,
k) przedkładania Zamawiającemu w ciągu 7 dni od dnia zakończenia kwartału, w którym realizowano zajęcia dziennika – karty realizacji zajęć oraz właściwych rachunków.
2. Kod CPV - 80000000-4 usługi edukacyjne i szkoleniowe, 85000000-5 usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej.
3. Zakres zajęć terapeutycznych:
1) IPWWR oraz prowadzone zajęcia terapeutyczne muszą uwzględniać specyficzne potrzeby dziecka, które określone zostały na podstawie diagnozy medycznej oraz przeprowadzonej w poradniach psychologiczno-pedagogicznych na etapie kwalifikacji dziecka do udziału w programie, a także na podstawie obserwacji prowadzonej przez osoby realizujące zajęcia terapeutyczne.
2) Z uwzględnieniem powyżej wymienionych założeń, osoba prowadząca zajęcia opracowuje IPWWR według wzoru ustalonego przez Zamawiającego.
3) Szablon IPWWR zostanie przekazany Wykonawcy przez Zamawiającego.
4) W okresie trwania umowy dopuszczalne i wskazane jest wprowadzanie w IPWWR przez osoby prowadzące zajęcia zmian prowadzących do skuteczniejszej realizacji wsparcia rozwoju dzieci. O zmianach takich Wykonawca zobowiązany jest poinformować Zamawiającego w formie pisemnej lub elektronicznej celem uzyskania akceptacji Zamawiającego.
4. Wymagane metody pracy:
W ramach realizacji zajęć Zamawiający oczekuje stosowania możliwie najskuteczniejszych metod terapii wynikających z potwierdzonych naukowo źródeł i najlepszej praktyki terapeutycznej oraz psychologiczno- - pedagogicznej.
5. Osoba wykonująca przedmiot zamówienia musi spełniać warunki określone w pkt 10 SWZ .
6. Miejsce realizacji zajęć:
1) Zajęcia odbywać się będą we wskazanych pomieszczeniach ośrodka koordynacyjno – rehabilitacyjno – opiekuńczego (OK-R-O) w Zespole Szkół Specjalnych w Chojnicach ul. Jana Pawła II 11, 89-600 Chojnice oraz w Zespole Szkół Specjalnych w Czersku, ul. Batorego 15, 89-650 Czersk.
2) Zajęcia mają być prowadzone w dni robocze w godzinach od 14:00 do 21:00 oraz ewentualnie w soboty w godzinach od 8:00 do 15:00.
7. W przypadku ewentualnego wystąpienia przesłanek uniemożliwiających prowadzenie zajęć w formie stacjonarnej, w związku z ograniczeniem pracy szkoły z powodu zagrożenia epidemiologicznego (COVID-19), Zamawiający dopuszcza możliwość prowadzenie zajęć w formie zdalnej. Dokumentem potwierdzającym udział w zajęciach przeprowadzonych zdalnie będzie protokół sporządzony przez osobę prowadzącą niniejsze zajęcia.

5.2. Przedmiot zamówienia szczegółowo został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ, projektowanych postanowieniach umownych stanowiących załączniki nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.5.) Wartość części: 9450,00 PLN

Część 11

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 11 - grupa B - Integracja sensoryczna. Łączna liczba godzin zajęć - do 150
1. Przedmiot zamówienia:
1) Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zorganizowaniu i przeprowadzeniu zajęć oraz konsultacji dla rodziców w zakresie integracji sensorycznej dzieci.
2) Przedmiot zamówienia realizowany jest w związku z porozumieniem nr MEiN/2022/ DWEW/1415, zawartym w dniu 10 maja 2022 r., pomiędzy Ministrem Edukacji i Nauki a Powiatem Chojnickim.
3) Przedmiot zamówienia zostanie wykonany zgodnie z wytycznymi w zakresie prowadzenia rządowego programu kompleksowego wsparcia dla rodzin ZA ŻYCIEM oraz w oparciu o przepisy dotyczące realizacji wczesnego wspomagania rozwoju dzieci.
4) Celem zajęć terapeutycznych jest poprawa stanu psychofizycznego dzieci, mających wskazania diagnostyczne (medyczne oraz psychologiczno – pedagogiczne), związane z deficytami rozwojowymi lub niepełnosprawnościami, powstałymi w okresie przedporodowym lub okołoporodowym, wspomaganie procesów rozwojowych, zwiększanie możliwości fizycznych, w tym w zakresie motoryki, zdolności i możliwości poznawczych, intelektualnych, rozwijanie mowy, usprawnianie działania zmysłów, wspieranie rodzin dzieci w wychowywaniu i kierowaniu rozwojem dzieci.
5) Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zobowiązuje się do wykonania następujących czynności, bądź zapewnienia wykonania następujących czynności przez osoby prowadzące zajęcia:
a) opracowanie indywidualnych programów wczesnego wspomagania rozwoju danych dzieci (zwanych dalej IPWWR),
b) przeprowadzenia zajęć terapeutycznych, zwanych dalej „Zajęciami”, dla dzieci, zgodnie ze złożoną ofertą, na podstawie IPWWR w terminie 30 listopada 2023 r. – przy czym godzina zajęć trwa 60 minut,
c) przekazania Zamawiającemu do akceptacji IPWWR - w terminie do 30 dni od dnia zawarcia umowy,
d) opracowania i przekazania Zamawiającemu harmonogramu zajęć, na wszystkie miesiące wykonywania zamówienia, w terminie do 14 dni od daty zawarcia Umowy. Harmonogram należy ustalić we współpracy z Zamawiającym,
e) przeprowadzania bieżącej diagnozy postępów rozwojowych dziecka,
f) monitorowania udziału dzieci w zajęciach oraz prowadzenia dokumentacji zajęć,
g) zapewnienia bezpieczeństwa dzieci w czasie zajęć, w tym także dbanie o przestrzeganie zasad sanitarnych zgodnie z aktualnymi na dzień przeprowadzenia zajęć wytycznymi Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego,
h) uczestnictwa w zebraniach organizowanych przez Koordynatora OK-R-O, z rodzicami dzieci objętych zajęciami,
i) współpracy z rodzicami (opiekunami) dzieci, Koordynatorem OK-R-O, psychologiem i innymi terapeutami realizującymi zajęcia terapeutyczne w ramach programu,
j) rzetelnego sporządzania i prowadzenia dokumentacji, na podstawie wzorów zatwierdzonych przez Zamawiającego, a w szczególności do prowadzenia dziennika z realizacji zajęć,
k) przedkładania Zamawiającemu w ciągu 7 dni od dnia zakończenia kwartału, w którym realizowano zajęcia dziennika – karty realizacji zajęć oraz właściwych rachunków.
2. Kod CPV - 80000000-4 usługi edukacyjne i szkoleniowe, 85000000-5 usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej.
3. Zakres zajęć terapeutycznych:
1) IPWWR oraz prowadzone zajęcia terapeutyczne muszą uwzględniać specyficzne potrzeby dziecka, które określone zostały na podstawie diagnozy medycznej oraz przeprowadzonej w poradniach psychologiczno-pedagogicznych na etapie kwalifikacji dziecka do udziału w programie, a także na podstawie obserwacji prowadzonej przez osoby realizujące zajęcia terapeutyczne.
2) Z uwzględnieniem powyżej wymienionych założeń, osoba prowadząca zajęcia opracowuje IPWWR według wzoru ustalonego przez Zamawiającego.
3) Szablon IPWWR zostanie przekazany Wykonawcy przez Zamawiającego.
4) W okresie trwania umowy dopuszczalne i wskazane jest wprowadzanie w IPWWR przez osoby prowadzące zajęcia zmian prowadzących do skuteczniejszej realizacji wsparcia rozwoju dzieci. O zmianach takich Wykonawca zobowiązany jest poinformować Zamawiającego w formie pisemnej lub elektronicznej celem uzyskania akceptacji Zamawiającego.
4. Wymagane metody pracy:
W ramach realizacji zajęć Zamawiający oczekuje stosowania możliwie najskuteczniejszych metod terapii wynikających z potwierdzonych naukowo źródeł i najlepszej praktyki terapeutycznej oraz psychologiczno- - pedagogicznej.
5. Osoba wykonująca przedmiot zamówienia musi spełniać warunki określone w pkt 10 SWZ .
6. Miejsce realizacji zajęć:
1) Zajęcia odbywać się będą we wskazanych pomieszczeniach ośrodka koordynacyjno – rehabilitacyjno – opiekuńczego (OK-R-O) w Zespole Szkół Specjalnych w Chojnicach ul. Jana Pawła II 11, 89-600 Chojnice oraz w Zespole Szkół Specjalnych w Czersku, ul. Batorego 15, 89-650 Czersk.
2) Zajęcia mają być prowadzone w dni robocze w godzinach od 14:00 do 21:00 oraz ewentualnie w soboty w godzinach od 8:00 do 15:00.
7. W przypadku ewentualnego wystąpienia przesłanek uniemożliwiających prowadzenie zajęć w formie stacjonarnej, w związku z ograniczeniem pracy szkoły z powodu zagrożenia epidemiologicznego (COVID-19), Zamawiający dopuszcza możliwość prowadzenie zajęć w formie zdalnej. Dokumentem potwierdzającym udział w zajęciach przeprowadzonych zdalnie będzie protokół sporządzony przez osobę prowadzącą niniejsze zajęcia.
5.2. Przedmiot zamówienia szczegółowo został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ, projektowanych postanowieniach umownych stanowiących załączniki nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.5.) Wartość części: 9450,00 PLN

Część 12

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 12 - grupa C - Integracja sensoryczna. Łączna liczba godzin zajęć - do 150
1. Przedmiot zamówienia:
1) Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zorganizowaniu i przeprowadzeniu zajęć oraz konsultacji dla rodziców w zakresie integracji sensorycznej dzieci.
2) Przedmiot zamówienia realizowany jest w związku z porozumieniem nr MEiN/2022/ DWEW/1415, zawartym w dniu 10 maja 2022 r., pomiędzy Ministrem Edukacji i Nauki a Powiatem Chojnickim.
3) Przedmiot zamówienia zostanie wykonany zgodnie z wytycznymi w zakresie prowadzenia rządowego programu kompleksowego wsparcia dla rodzin ZA ŻYCIEM oraz w oparciu o przepisy dotyczące realizacji wczesnego wspomagania rozwoju dzieci.
4) Celem zajęć terapeutycznych jest poprawa stanu psychofizycznego dzieci, mających wskazania diagnostyczne (medyczne oraz psychologiczno – pedagogiczne), związane z deficytami rozwojowymi lub niepełnosprawnościami, powstałymi w okresie przedporodowym lub okołoporodowym, wspomaganie procesów rozwojowych, zwiększanie możliwości fizycznych, w tym w zakresie motoryki, zdolności i możliwości poznawczych, intelektualnych, rozwijanie mowy, usprawnianie działania zmysłów, wspieranie rodzin dzieci w wychowywaniu i kierowaniu rozwojem dzieci.
5) Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zobowiązuje się do wykonania następujących czynności, bądź zapewnienia wykonania następujących czynności przez osoby prowadzące zajęcia:
a) opracowanie indywidualnych programów wczesnego wspomagania rozwoju danych dzieci (zwanych dalej IPWWR),
b) przeprowadzenia zajęć terapeutycznych, zwanych dalej „Zajęciami”, dla dzieci, zgodnie ze złożoną ofertą, na podstawie IPWWR w terminie 30 listopada 2023 r. – przy czym godzina zajęć trwa 60 minut,
c) przekazania Zamawiającemu do akceptacji IPWWR - w terminie do 30 dni od dnia zawarcia umowy,
d) opracowania i przekazania Zamawiającemu harmonogramu zajęć, na wszystkie miesiące wykonywania zamówienia, w terminie do 14 dni od daty zawarcia Umowy. Harmonogram należy ustalić we współpracy z Zamawiającym,
e) przeprowadzania bieżącej diagnozy postępów rozwojowych dziecka,
f) monitorowania udziału dzieci w zajęciach oraz prowadzenia dokumentacji zajęć,
g) zapewnienia bezpieczeństwa dzieci w czasie zajęć, w tym także dbanie o przestrzeganie zasad sanitarnych zgodnie z aktualnymi na dzień przeprowadzenia zajęć wytycznymi Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego,
h) uczestnictwa w zebraniach organizowanych przez Koordynatora OK-R-O, z rodzicami dzieci objętych zajęciami,
i) współpracy z rodzicami (opiekunami) dzieci, Koordynatorem OK-R-O, psychologiem i innymi terapeutami realizującymi zajęcia terapeutyczne w ramach programu,
j) rzetelnego sporządzania i prowadzenia dokumentacji, na podstawie wzorów zatwierdzonych przez Zamawiającego, a w szczególności do prowadzenia dziennika z realizacji zajęć,
k) przedkładania Zamawiającemu w ciągu 7 dni od dnia zakończenia kwartału, w którym realizowano zajęcia dziennika – karty realizacji zajęć oraz właściwych rachunków.
2. Kod CPV - 80000000-4 usługi edukacyjne i szkoleniowe, 85000000-5 usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej.
3. Zakres zajęć terapeutycznych:
1) IPWWR oraz prowadzone zajęcia terapeutyczne muszą uwzględniać specyficzne potrzeby dziecka, które określone zostały na podstawie diagnozy medycznej oraz przeprowadzonej w poradniach psychologiczno-pedagogicznych na etapie kwalifikacji dziecka do udziału w programie, a także na podstawie obserwacji prowadzonej przez osoby realizujące zajęcia terapeutyczne.
2) Z uwzględnieniem powyżej wymienionych założeń, osoba prowadząca zajęcia opracowuje IPWWR według wzoru ustalonego przez Zamawiającego.
3) Szablon IPWWR zostanie przekazany Wykonawcy przez Zamawiającego.
4) W okresie trwania umowy dopuszczalne i wskazane jest wprowadzanie w IPWWR przez osoby prowadzące zajęcia zmian prowadzących do skuteczniejszej realizacji wsparcia rozwoju dzieci. O zmianach takich Wykonawca zobowiązany jest poinformować Zamawiającego w formie pisemnej lub elektronicznej celem uzyskania akceptacji Zamawiającego.
4. Wymagane metody pracy:
W ramach realizacji zajęć Zamawiający oczekuje stosowania możliwie najskuteczniejszych metod terapii wynikających z potwierdzonych naukowo źródeł i najlepszej praktyki terapeutycznej oraz psychologiczno- - pedagogicznej.
5. Osoba wykonująca przedmiot zamówienia musi spełniać warunki określone w pkt 10 SWZ .
6. Miejsce realizacji zajęć:
1) Zajęcia odbywać się będą we wskazanych pomieszczeniach ośrodka koordynacyjno – rehabilitacyjno – opiekuńczego (OK-R-O) w Zespole Szkół Specjalnych w Chojnicach ul. Jana Pawła II 11, 89-600 Chojnice oraz w Zespole Szkół Specjalnych w Czersku, ul. Batorego 15, 89-650 Czersk.
2) Zajęcia mają być prowadzone w dni robocze w godzinach od 14:00 do 21:00 oraz ewentualnie w soboty w godzinach od 8:00 do 15:00.
7. W przypadku ewentualnego wystąpienia przesłanek uniemożliwiających prowadzenie zajęć w formie stacjonarnej, w związku z ograniczeniem pracy szkoły z powodu zagrożenia epidemiologicznego (COVID-19), Zamawiający dopuszcza możliwość prowadzenie zajęć w formie zdalnej. Dokumentem potwierdzającym udział w zajęciach przeprowadzonych zdalnie będzie protokół sporządzony przez osobę prowadzącą niniejsze zajęcia.


5.2. Przedmiot zamówienia szczegółowo został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ, projektowanych postanowieniach umownych stanowiących załączniki nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.5.) Wartość części: 9450,00 PLN

Część 13

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 13 - grupa D - Integracja sensoryczna. Łączna liczba godzin zajęć - do 75
1. Przedmiot zamówienia:
1) Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zorganizowaniu i przeprowadzeniu zajęć oraz konsultacji dla rodziców w zakresie integracji sensorycznej dzieci.
2) Przedmiot zamówienia realizowany jest w związku z porozumieniem nr MEiN/2022/ DWEW/1415, zawartym w dniu 10 maja 2022 r., pomiędzy Ministrem Edukacji i Nauki a Powiatem Chojnickim.
3) Przedmiot zamówienia zostanie wykonany zgodnie z wytycznymi w zakresie prowadzenia rządowego programu kompleksowego wsparcia dla rodzin ZA ŻYCIEM oraz w oparciu o przepisy dotyczące realizacji wczesnego wspomagania rozwoju dzieci.
4) Celem zajęć terapeutycznych jest poprawa stanu psychofizycznego dzieci, mających wskazania diagnostyczne (medyczne oraz psychologiczno – pedagogiczne), związane z deficytami rozwojowymi lub niepełnosprawnościami, powstałymi w okresie przedporodowym lub okołoporodowym, wspomaganie procesów rozwojowych, zwiększanie możliwości fizycznych, w tym w zakresie motoryki, zdolności i możliwości poznawczych, intelektualnych, rozwijanie mowy, usprawnianie działania zmysłów, wspieranie rodzin dzieci w wychowywaniu i kierowaniu rozwojem dzieci.
5) Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zobowiązuje się do wykonania następujących czynności, bądź zapewnienia wykonania następujących czynności przez osoby prowadzące zajęcia:
a) opracowanie indywidualnych programów wczesnego wspomagania rozwoju danych dzieci (zwanych dalej IPWWR),
b) przeprowadzenia zajęć terapeutycznych, zwanych dalej „Zajęciami”, dla dzieci, zgodnie ze złożoną ofertą, na podstawie IPWWR w terminie 30 listopada 2023 r. – przy czym godzina zajęć trwa 60 minut,
c) przekazania Zamawiającemu do akceptacji IPWWR - w terminie do 30 dni od dnia zawarcia umowy,
d) opracowania i przekazania Zamawiającemu harmonogramu zajęć, na wszystkie miesiące wykonywania zamówienia, w terminie do 14 dni od daty zawarcia Umowy. Harmonogram należy ustalić we współpracy z Zamawiającym,
e) przeprowadzania bieżącej diagnozy postępów rozwojowych dziecka,
f) monitorowania udziału dzieci w zajęciach oraz prowadzenia dokumentacji zajęć,
g) zapewnienia bezpieczeństwa dzieci w czasie zajęć, w tym także dbanie o przestrzeganie zasad sanitarnych zgodnie z aktualnymi na dzień przeprowadzenia zajęć wytycznymi Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego,
h) uczestnictwa w zebraniach organizowanych przez Koordynatora OK-R-O, z rodzicami dzieci objętych zajęciami,
i) współpracy z rodzicami (opiekunami) dzieci, Koordynatorem OK-R-O, psychologiem i innymi terapeutami realizującymi zajęcia terapeutyczne w ramach programu,
j) rzetelnego sporządzania i prowadzenia dokumentacji, na podstawie wzorów zatwierdzonych przez Zamawiającego, a w szczególności do prowadzenia dziennika z realizacji zajęć,
k) przedkładania Zamawiającemu w ciągu 7 dni od dnia zakończenia kwartału, w którym realizowano zajęcia dziennika – karty realizacji zajęć oraz właściwych rachunków.
2. Kod CPV - 80000000-4 usługi edukacyjne i szkoleniowe, 85000000-5 usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej.
3. Zakres zajęć terapeutycznych:
1) IPWWR oraz prowadzone zajęcia terapeutyczne muszą uwzględniać specyficzne potrzeby dziecka, które określone zostały na podstawie diagnozy medycznej oraz przeprowadzonej w poradniach psychologiczno-pedagogicznych na etapie kwalifikacji dziecka do udziału w programie, a także na podstawie obserwacji prowadzonej przez osoby realizujące zajęcia terapeutyczne.
2) Z uwzględnieniem powyżej wymienionych założeń, osoba prowadząca zajęcia opracowuje IPWWR według wzoru ustalonego przez Zamawiającego.
3) Szablon IPWWR zostanie przekazany Wykonawcy przez Zamawiającego.
4) W okresie trwania umowy dopuszczalne i wskazane jest wprowadzanie w IPWWR przez osoby prowadzące zajęcia zmian prowadzących do skuteczniejszej realizacji wsparcia rozwoju dzieci. O zmianach takich Wykonawca zobowiązany jest poinformować Zamawiającego w formie pisemnej lub elektronicznej celem uzyskania akceptacji Zamawiającego.
4. Wymagane metody pracy:
W ramach realizacji zajęć Zamawiający oczekuje stosowania możliwie najskuteczniejszych metod terapii wynikających z potwierdzonych naukowo źródeł i najlepszej praktyki terapeutycznej oraz psychologiczno- - pedagogicznej.
5. Osoba wykonująca przedmiot zamówienia musi spełniać warunki określone w pkt 10 SWZ .
6. Miejsce realizacji zajęć:
1) Zajęcia odbywać się będą we wskazanych pomieszczeniach ośrodka koordynacyjno – rehabilitacyjno – opiekuńczego (OK-R-O) w Zespole Szkół Specjalnych w Chojnicach ul. Jana Pawła II 11, 89-600 Chojnice oraz w Zespole Szkół Specjalnych w Czersku, ul. Batorego 15, 89-650 Czersk.
2) Zajęcia mają być prowadzone w dni robocze w godzinach od 14:00 do 21:00 oraz ewentualnie w soboty w godzinach od 8:00 do 15:00.
7. W przypadku ewentualnego wystąpienia przesłanek uniemożliwiających prowadzenie zajęć w formie stacjonarnej, w związku z ograniczeniem pracy szkoły z powodu zagrożenia epidemiologicznego (COVID-19), Zamawiający dopuszcza możliwość prowadzenie zajęć w formie zdalnej. Dokumentem potwierdzającym udział w zajęciach przeprowadzonych zdalnie będzie protokół sporządzony przez osobę prowadzącą niniejsze zajęcia.





5.2. Przedmiot zamówienia szczegółowo został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ, projektowanych postanowieniach umownych stanowiących załączniki nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.5.) Wartość części: 4725,00 PLN

Część 14

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 14 - grupa A - Pedagogiczne wspieranie rozwoju poznawczego dzieci. Łączna liczba godzin zajęć - do 250
1. Przedmiot zamówienia:
1) Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zorganizowaniu i przeprowadzeniu zajęć oraz konsultacji dla rodziców w zakresie pedagogicznego wspierania rozwoju poznawczego dzieci.
2) Przedmiot zamówienia realizowany jest w związku z porozumieniem nr MEiN/2022/ DWEW/1415, zawartym w dniu 10 maja 2022 r., pomiędzy Ministrem Edukacji i Nauki a Powiatem Chojnickim.
3) Przedmiot zamówienia zostanie wykonany zgodnie z wytycznymi w zakresie prowadzenia rządowego programu kompleksowego wsparcia dla rodzin ZA ŻYCIEM oraz w oparciu o przepisy dotyczące realizacji wczesnego wspomagania rozwoju dzieci.
4) Celem zajęć terapeutycznych jest poprawa stanu psychofizycznego dzieci, mających wskazania diagnostyczne (medyczne oraz psychologiczno – pedagogiczne), związane z deficytami rozwojowymi lub niepełnosprawnościami, powstałymi w okresie przedporodowym lub okołoporodowym, wspomaganie procesów rozwojowych, zwiększanie możliwości fizycznych, w tym w zakresie motoryki, zdolności i możliwości poznawczych, intelektualnych, rozwijanie mowy, usprawnianie działania zmysłów, wspieranie rodzin dzieci w wychowywaniu i kierowaniu rozwojem dzieci.
5) Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zobowiązuje się do wykonania następujących czynności, bądź zapewnienia wykonania następujących czynności przez osoby prowadzące zajęcia:
a) opracowanie indywidualnych programów wczesnego wspomagania rozwoju danych dzieci (zwanych dalej IPWWR),
b) przeprowadzenia zajęć terapeutycznych, zwanych dalej „Zajęciami”, dla dzieci, zgodnie ze złożoną ofertą, na podstawie IPWWR w terminie 30 listopada 2023 r. – przy czym godzina zajęć trwa 60 minut,
c) przekazania Zamawiającemu do akceptacji IPWWR - w terminie do 30 dni od dnia zawarcia umowy,
d) opracowania i przekazania Zamawiającemu harmonogramu zajęć, na wszystkie miesiące wykonywania zamówienia, w terminie do 14 dni od daty zawarcia Umowy. Harmonogram należy ustalić we współpracy z Zamawiającym,
e) przeprowadzania bieżącej diagnozy postępów rozwojowych dziecka,
f) monitorowania udziału dzieci w zajęciach oraz prowadzenia dokumentacji zajęć,
g) zapewnienia bezpieczeństwa dzieci w czasie zajęć, w tym także dbanie o przestrzeganie zasad sanitarnych zgodnie z aktualnymi na dzień przeprowadzenia zajęć wytycznymi Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego,
h) uczestnictwa w zebraniach organizowanych przez Koordynatora OK-R-O, z rodzicami dzieci objętych zajęciami,
i) współpracy z rodzicami (opiekunami) dzieci, Koordynatorem OK-R-O, psychologiem i innymi terapeutami realizującymi zajęcia terapeutyczne w ramach programu,
j) rzetelnego sporządzania i prowadzenia dokumentacji, na podstawie wzorów zatwierdzonych przez Zamawiającego, a w szczególności do prowadzenia dziennika z realizacji zajęć,
k) przedkładania Zamawiającemu w ciągu 7 dni od dnia zakończenia kwartału, w którym realizowano zajęcia dziennika – karty realizacji zajęć oraz właściwych rachunków.
2. Kod CPV - 80000000-4 usługi edukacyjne i szkoleniowe, 85000000-5 usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej.
3. Zakres zajęć terapeutycznych:
1) IPWWR oraz prowadzone zajęcia terapeutyczne muszą uwzględniać specyficzne potrzeby dziecka, które określone zostały na podstawie diagnozy medycznej oraz przeprowadzonej w poradniach psychologiczno-pedagogicznych na etapie kwalifikacji dziecka do udziału w programie, a także na podstawie obserwacji prowadzonej przez osoby realizujące zajęcia terapeutyczne.
2) Z uwzględnieniem powyżej wymienionych założeń, osoba prowadząca zajęcia opracowuje IPWWR według wzoru ustalonego przez Zamawiającego.
3) Szablon IPWWR zostanie przekazany Wykonawcy przez Zamawiającego.
4) W okresie trwania umowy dopuszczalne i wskazane jest wprowadzanie w IPWWR przez osoby prowadzące zajęcia zmian prowadzących do skuteczniejszej realizacji wsparcia rozwoju dzieci. O zmianach takich Wykonawca zobowiązany jest poinformować Zamawiającego w formie pisemnej lub elektronicznej celem uzyskania akceptacji Zamawiającego.
4. Wymagane metody pracy:
W ramach realizacji zajęć Zamawiający oczekuje stosowania możliwie najskuteczniejszych metod terapii wynikających z potwierdzonych naukowo źródeł i najlepszej praktyki terapeutycznej oraz psychologiczno- - pedagogicznej.
5. Osoba wykonująca przedmiot zamówienia musi spełniać warunki określone w pkt 10 SWZ .
6. Miejsce realizacji zajęć:
1) Zajęcia odbywać się będą we wskazanych pomieszczeniach ośrodka koordynacyjno – rehabilitacyjno – opiekuńczego (OK-R-O) w Zespole Szkół Specjalnych w Chojnicach ul. Jana Pawła II 11, 89-600 Chojnice oraz w Zespole Szkół Specjalnych w Czersku, ul. Batorego 15, 89-650 Czersk.
2) Zajęcia mają być prowadzone w dni robocze w godzinach od 14:00 do 21:00 oraz ewentualnie w soboty w godzinach od 8:00 do 15:00.
7. W przypadku ewentualnego wystąpienia przesłanek uniemożliwiających prowadzenie zajęć w formie stacjonarnej, w związku z ograniczeniem pracy szkoły z powodu zagrożenia epidemiologicznego (COVID-19), Zamawiający dopuszcza możliwość prowadzenie zajęć w formie zdalnej. Dokumentem potwierdzającym udział w zajęciach przeprowadzonych zdalnie będzie protokół sporządzony przez osobę prowadzącą niniejsze zajęcia.





5.2. Przedmiot zamówienia szczegółowo został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ, projektowanych postanowieniach umownych stanowiących załączniki nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.5.) Wartość części: 15750,00 PLN

Część 15

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 15 - grupa B - Pedagogiczne wspieranie rozwoju poznawczego dzieci. Łączna liczba godzin zajęć - do 250
1. Przedmiot zamówienia:
1) Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zorganizowaniu i przeprowadzeniu zajęć oraz konsultacji dla rodziców w zakresie pedagogicznego wspierania rozwoju poznawczego dzieci.
2) Przedmiot zamówienia realizowany jest w związku z porozumieniem nr MEiN/2022/ DWEW/1415, zawartym w dniu 10 maja 2022 r., pomiędzy Ministrem Edukacji i Nauki a Powiatem Chojnickim.
3) Przedmiot zamówienia zostanie wykonany zgodnie z wytycznymi w zakresie prowadzenia rządowego programu kompleksowego wsparcia dla rodzin ZA ŻYCIEM oraz w oparciu o przepisy dotyczące realizacji wczesnego wspomagania rozwoju dzieci.
4) Celem zajęć terapeutycznych jest poprawa stanu psychofizycznego dzieci, mających wskazania diagnostyczne (medyczne oraz psychologiczno – pedagogiczne), związane z deficytami rozwojowymi lub niepełnosprawnościami, powstałymi w okresie przedporodowym lub okołoporodowym, wspomaganie procesów rozwojowych, zwiększanie możliwości fizycznych, w tym w zakresie motoryki, zdolności i możliwości poznawczych, intelektualnych, rozwijanie mowy, usprawnianie działania zmysłów, wspieranie rodzin dzieci w wychowywaniu i kierowaniu rozwojem dzieci.
5) Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zobowiązuje się do wykonania następujących czynności, bądź zapewnienia wykonania następujących czynności przez osoby prowadzące zajęcia:
a) opracowanie indywidualnych programów wczesnego wspomagania rozwoju danych dzieci (zwanych dalej IPWWR),
b) przeprowadzenia zajęć terapeutycznych, zwanych dalej „Zajęciami”, dla dzieci, zgodnie ze złożoną ofertą, na podstawie IPWWR w terminie 30 listopada 2023 r. – przy czym godzina zajęć trwa 60 minut,
c) przekazania Zamawiającemu do akceptacji IPWWR - w terminie do 30 dni od dnia zawarcia umowy,
d) opracowania i przekazania Zamawiającemu harmonogramu zajęć, na wszystkie miesiące wykonywania zamówienia, w terminie do 14 dni od daty zawarcia Umowy. Harmonogram należy ustalić we współpracy z Zamawiającym,
e) przeprowadzania bieżącej diagnozy postępów rozwojowych dziecka,
f) monitorowania udziału dzieci w zajęciach oraz prowadzenia dokumentacji zajęć,
g) zapewnienia bezpieczeństwa dzieci w czasie zajęć, w tym także dbanie o przestrzeganie zasad sanitarnych zgodnie z aktualnymi na dzień przeprowadzenia zajęć wytycznymi Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego,
h) uczestnictwa w zebraniach organizowanych przez Koordynatora OK-R-O, z rodzicami dzieci objętych zajęciami,
i) współpracy z rodzicami (opiekunami) dzieci, Koordynatorem OK-R-O, psychologiem i innymi terapeutami realizującymi zajęcia terapeutyczne w ramach programu,
j) rzetelnego sporządzania i prowadzenia dokumentacji, na podstawie wzorów zatwierdzonych przez Zamawiającego, a w szczególności do prowadzenia dziennika z realizacji zajęć,
k) przedkładania Zamawiającemu w ciągu 7 dni od dnia zakończenia kwartału, w którym realizowano zajęcia dziennika – karty realizacji zajęć oraz właściwych rachunków.
2. Kod CPV - 80000000-4 usługi edukacyjne i szkoleniowe, 85000000-5 usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej.
3. Zakres zajęć terapeutycznych:
1) IPWWR oraz prowadzone zajęcia terapeutyczne muszą uwzględniać specyficzne potrzeby dziecka, które określone zostały na podstawie diagnozy medycznej oraz przeprowadzonej w poradniach psychologiczno-pedagogicznych na etapie kwalifikacji dziecka do udziału w programie, a także na podstawie obserwacji prowadzonej przez osoby realizujące zajęcia terapeutyczne.
2) Z uwzględnieniem powyżej wymienionych założeń, osoba prowadząca zajęcia opracowuje IPWWR według wzoru ustalonego przez Zamawiającego.
3) Szablon IPWWR zostanie przekazany Wykonawcy przez Zamawiającego.
4) W okresie trwania umowy dopuszczalne i wskazane jest wprowadzanie w IPWWR przez osoby prowadzące zajęcia zmian prowadzących do skuteczniejszej realizacji wsparcia rozwoju dzieci. O zmianach takich Wykonawca zobowiązany jest poinformować Zamawiającego w formie pisemnej lub elektronicznej celem uzyskania akceptacji Zamawiającego.
4. Wymagane metody pracy:
W ramach realizacji zajęć Zamawiający oczekuje stosowania możliwie najskuteczniejszych metod terapii wynikających z potwierdzonych naukowo źródeł i najlepszej praktyki terapeutycznej oraz psychologiczno- - pedagogicznej.
5. Osoba wykonująca przedmiot zamówienia musi spełniać warunki określone w pkt 10 SWZ .
6. Miejsce realizacji zajęć:
1) Zajęcia odbywać się będą we wskazanych pomieszczeniach ośrodka koordynacyjno – rehabilitacyjno – opiekuńczego (OK-R-O) w Zespole Szkół Specjalnych w Chojnicach ul. Jana Pawła II 11, 89-600 Chojnice oraz w Zespole Szkół Specjalnych w Czersku, ul. Batorego 15, 89-650 Czersk.
2) Zajęcia mają być prowadzone w dni robocze w godzinach od 14:00 do 21:00 oraz ewentualnie w soboty w godzinach od 8:00 do 15:00.
7. W przypadku ewentualnego wystąpienia przesłanek uniemożliwiających prowadzenie zajęć w formie stacjonarnej, w związku z ograniczeniem pracy szkoły z powodu zagrożenia epidemiologicznego (COVID-19), Zamawiający dopuszcza możliwość prowadzenie zajęć w formie zdalnej. Dokumentem potwierdzającym udział w zajęciach przeprowadzonych zdalnie będzie protokół sporządzony przez osobę prowadzącą niniejsze zajęcia.

5.2. Przedmiot zamówienia szczegółowo został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ, projektowanych postanowieniach umownych stanowiących załączniki nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.5.) Wartość części: 15750,00 PLN

Część 16

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 16 - grupa C - Pedagogiczne wspieranie rozwoju poznawczego dzieci. Łączna liczba godzin zajęć - do 150
1. Przedmiot zamówienia:
1) Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zorganizowaniu i przeprowadzeniu zajęć oraz konsultacji dla rodziców w zakresie pedagogicznego wspierania rozwoju poznawczego dzieci.
2) Przedmiot zamówienia realizowany jest w związku z porozumieniem nr MEiN/2022/ DWEW/1415, zawartym w dniu 10 maja 2022 r., pomiędzy Ministrem Edukacji i Nauki a Powiatem Chojnickim.
3) Przedmiot zamówienia zostanie wykonany zgodnie z wytycznymi w zakresie prowadzenia rządowego programu kompleksowego wsparcia dla rodzin ZA ŻYCIEM oraz w oparciu o przepisy dotyczące realizacji wczesnego wspomagania rozwoju dzieci.
4) Celem zajęć terapeutycznych jest poprawa stanu psychofizycznego dzieci, mających wskazania diagnostyczne (medyczne oraz psychologiczno – pedagogiczne), związane z deficytami rozwojowymi lub niepełnosprawnościami, powstałymi w okresie przedporodowym lub okołoporodowym, wspomaganie procesów rozwojowych, zwiększanie możliwości fizycznych, w tym w zakresie motoryki, zdolności i możliwości poznawczych, intelektualnych, rozwijanie mowy, usprawnianie działania zmysłów, wspieranie rodzin dzieci w wychowywaniu i kierowaniu rozwojem dzieci.
5) Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zobowiązuje się do wykonania następujących czynności, bądź zapewnienia wykonania następujących czynności przez osoby prowadzące zajęcia:
a) opracowanie indywidualnych programów wczesnego wspomagania rozwoju danych dzieci (zwanych dalej IPWWR),
b) przeprowadzenia zajęć terapeutycznych, zwanych dalej „Zajęciami”, dla dzieci, zgodnie ze złożoną ofertą, na podstawie IPWWR w terminie 30 listopada 2023 r. – przy czym godzina zajęć trwa 60 minut,
c) przekazania Zamawiającemu do akceptacji IPWWR - w terminie do 30 dni od dnia zawarcia umowy,
d) opracowania i przekazania Zamawiającemu harmonogramu zajęć, na wszystkie miesiące wykonywania zamówienia, w terminie do 14 dni od daty zawarcia Umowy. Harmonogram należy ustalić we współpracy z Zamawiającym,
e) przeprowadzania bieżącej diagnozy postępów rozwojowych dziecka,
f) monitorowania udziału dzieci w zajęciach oraz prowadzenia dokumentacji zajęć,
g) zapewnienia bezpieczeństwa dzieci w czasie zajęć, w tym także dbanie o przestrzeganie zasad sanitarnych zgodnie z aktualnymi na dzień przeprowadzenia zajęć wytycznymi Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego,
h) uczestnictwa w zebraniach organizowanych przez Koordynatora OK-R-O, z rodzicami dzieci objętych zajęciami,
i) współpracy z rodzicami (opiekunami) dzieci, Koordynatorem OK-R-O, psychologiem i innymi terapeutami realizującymi zajęcia terapeutyczne w ramach programu,
j) rzetelnego sporządzania i prowadzenia dokumentacji, na podstawie wzorów zatwierdzonych przez Zamawiającego, a w szczególności do prowadzenia dziennika z realizacji zajęć,
k) przedkładania Zamawiającemu w ciągu 7 dni od dnia zakończenia kwartału, w którym realizowano zajęcia dziennika – karty realizacji zajęć oraz właściwych rachunków.
2. Kod CPV - 80000000-4 usługi edukacyjne i szkoleniowe, 85000000-5 usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej.
3. Zakres zajęć terapeutycznych:
1) IPWWR oraz prowadzone zajęcia terapeutyczne muszą uwzględniać specyficzne potrzeby dziecka, które określone zostały na podstawie diagnozy medycznej oraz przeprowadzonej w poradniach psychologiczno-pedagogicznych na etapie kwalifikacji dziecka do udziału w programie, a także na podstawie obserwacji prowadzonej przez osoby realizujące zajęcia terapeutyczne.
2) Z uwzględnieniem powyżej wymienionych założeń, osoba prowadząca zajęcia opracowuje IPWWR według wzoru ustalonego przez Zamawiającego.
3) Szablon IPWWR zostanie przekazany Wykonawcy przez Zamawiającego.
4) W okresie trwania umowy dopuszczalne i wskazane jest wprowadzanie w IPWWR przez osoby prowadzące zajęcia zmian prowadzących do skuteczniejszej realizacji wsparcia rozwoju dzieci. O zmianach takich Wykonawca zobowiązany jest poinformować Zamawiającego w formie pisemnej lub elektronicznej celem uzyskania akceptacji Zamawiającego.
4. Wymagane metody pracy:
W ramach realizacji zajęć Zamawiający oczekuje stosowania możliwie najskuteczniejszych metod terapii wynikających z potwierdzonych naukowo źródeł i najlepszej praktyki terapeutycznej oraz psychologiczno- - pedagogicznej.
5. Osoba wykonująca przedmiot zamówienia musi spełniać warunki określone w pkt 10 SWZ .
6. Miejsce realizacji zajęć:
1) Zajęcia odbywać się będą we wskazanych pomieszczeniach ośrodka koordynacyjno – rehabilitacyjno – opiekuńczego (OK-R-O) w Zespole Szkół Specjalnych w Chojnicach ul. Jana Pawła II 11, 89-600 Chojnice oraz w Zespole Szkół Specjalnych w Czersku, ul. Batorego 15, 89-650 Czersk.
2) Zajęcia mają być prowadzone w dni robocze w godzinach od 14:00 do 21:00 oraz ewentualnie w soboty w godzinach od 8:00 do 15:00.
7. W przypadku ewentualnego wystąpienia przesłanek uniemożliwiających prowadzenie zajęć w formie stacjonarnej, w związku z ograniczeniem pracy szkoły z powodu zagrożenia epidemiologicznego (COVID-19), Zamawiający dopuszcza możliwość prowadzenie zajęć w formie zdalnej. Dokumentem potwierdzającym udział w zajęciach przeprowadzonych zdalnie będzie protokół sporządzony przez osobę prowadzącą niniejsze zajęcia.
5.2. Przedmiot zamówienia szczegółowo został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ, projektowanych postanowieniach umownych stanowiących załączniki nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.5.) Wartość części: 9450,00 PLN

Część 17

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 17 - grupa D - Pedagogiczne wspieranie rozwoju poznawczego dzieci. Łączna liczba godzin zajęć - do 150
1. Przedmiot zamówienia:
1) Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zorganizowaniu i przeprowadzeniu zajęć oraz konsultacji dla rodziców w zakresie pedagogicznego wspierania rozwoju poznawczego dzieci.
2) Przedmiot zamówienia realizowany jest w związku z porozumieniem nr MEiN/2022/ DWEW/1415, zawartym w dniu 10 maja 2022 r., pomiędzy Ministrem Edukacji i Nauki a Powiatem Chojnickim.
3) Przedmiot zamówienia zostanie wykonany zgodnie z wytycznymi w zakresie prowadzenia rządowego programu kompleksowego wsparcia dla rodzin ZA ŻYCIEM oraz w oparciu o przepisy dotyczące realizacji wczesnego wspomagania rozwoju dzieci.
4) Celem zajęć terapeutycznych jest poprawa stanu psychofizycznego dzieci, mających wskazania diagnostyczne (medyczne oraz psychologiczno – pedagogiczne), związane z deficytami rozwojowymi lub niepełnosprawnościami, powstałymi w okresie przedporodowym lub okołoporodowym, wspomaganie procesów rozwojowych, zwiększanie możliwości fizycznych, w tym w zakresie motoryki, zdolności i możliwości poznawczych, intelektualnych, rozwijanie mowy, usprawnianie działania zmysłów, wspieranie rodzin dzieci w wychowywaniu i kierowaniu rozwojem dzieci.
5) Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zobowiązuje się do wykonania następujących czynności, bądź zapewnienia wykonania następujących czynności przez osoby prowadzące zajęcia:
a) opracowanie indywidualnych programów wczesnego wspomagania rozwoju danych dzieci (zwanych dalej IPWWR),
b) przeprowadzenia zajęć terapeutycznych, zwanych dalej „Zajęciami”, dla dzieci, zgodnie ze złożoną ofertą, na podstawie IPWWR w terminie 30 listopada 2023 r. – przy czym godzina zajęć trwa 60 minut,
c) przekazania Zamawiającemu do akceptacji IPWWR - w terminie do 30 dni od dnia zawarcia umowy,
d) opracowania i przekazania Zamawiającemu harmonogramu zajęć, na wszystkie miesiące wykonywania zamówienia, w terminie do 14 dni od daty zawarcia Umowy. Harmonogram należy ustalić we współpracy z Zamawiającym,
e) przeprowadzania bieżącej diagnozy postępów rozwojowych dziecka,
f) monitorowania udziału dzieci w zajęciach oraz prowadzenia dokumentacji zajęć,
g) zapewnienia bezpieczeństwa dzieci w czasie zajęć, w tym także dbanie o przestrzeganie zasad sanitarnych zgodnie z aktualnymi na dzień przeprowadzenia zajęć wytycznymi Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego,
h) uczestnictwa w zebraniach organizowanych przez Koordynatora OK-R-O, z rodzicami dzieci objętych zajęciami,
i) współpracy z rodzicami (opiekunami) dzieci, Koordynatorem OK-R-O, psychologiem i innymi terapeutami realizującymi zajęcia terapeutyczne w ramach programu,
j) rzetelnego sporządzania i prowadzenia dokumentacji, na podstawie wzorów zatwierdzonych przez Zamawiającego, a w szczególności do prowadzenia dziennika z realizacji zajęć,
k) przedkładania Zamawiającemu w ciągu 7 dni od dnia zakończenia kwartału, w którym realizowano zajęcia dziennika – karty realizacji zajęć oraz właściwych rachunków.
2. Kod CPV - 80000000-4 usługi edukacyjne i szkoleniowe, 85000000-5 usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej.
3. Zakres zajęć terapeutycznych:
1) IPWWR oraz prowadzone zajęcia terapeutyczne muszą uwzględniać specyficzne potrzeby dziecka, które określone zostały na podstawie diagnozy medycznej oraz przeprowadzonej w poradniach psychologiczno-pedagogicznych na etapie kwalifikacji dziecka do udziału w programie, a także na podstawie obserwacji prowadzonej przez osoby realizujące zajęcia terapeutyczne.
2) Z uwzględnieniem powyżej wymienionych założeń, osoba prowadząca zajęcia opracowuje IPWWR według wzoru ustalonego przez Zamawiającego.
3) Szablon IPWWR zostanie przekazany Wykonawcy przez Zamawiającego.
4) W okresie trwania umowy dopuszczalne i wskazane jest wprowadzanie w IPWWR przez osoby prowadzące zajęcia zmian prowadzących do skuteczniejszej realizacji wsparcia rozwoju dzieci. O zmianach takich Wykonawca zobowiązany jest poinformować Zamawiającego w formie pisemnej lub elektronicznej celem uzyskania akceptacji Zamawiającego.
4. Wymagane metody pracy:
W ramach realizacji zajęć Zamawiający oczekuje stosowania możliwie najskuteczniejszych metod terapii wynikających z potwierdzonych naukowo źródeł i najlepszej praktyki terapeutycznej oraz psychologiczno- - pedagogicznej.
5. Osoba wykonująca przedmiot zamówienia musi spełniać warunki określone w pkt 10 SWZ .
6. Miejsce realizacji zajęć:
1) Zajęcia odbywać się będą we wskazanych pomieszczeniach ośrodka koordynacyjno – rehabilitacyjno – opiekuńczego (OK-R-O) w Zespole Szkół Specjalnych w Chojnicach ul. Jana Pawła II 11, 89-600 Chojnice oraz w Zespole Szkół Specjalnych w Czersku, ul. Batorego 15, 89-650 Czersk.
2) Zajęcia mają być prowadzone w dni robocze w godzinach od 14:00 do 21:00 oraz ewentualnie w soboty w godzinach od 8:00 do 15:00.
7. W przypadku ewentualnego wystąpienia przesłanek uniemożliwiających prowadzenie zajęć w formie stacjonarnej, w związku z ograniczeniem pracy szkoły z powodu zagrożenia epidemiologicznego (COVID-19), Zamawiający dopuszcza możliwość prowadzenie zajęć w formie zdalnej. Dokumentem potwierdzającym udział w zajęciach przeprowadzonych zdalnie będzie protokół sporządzony przez osobę prowadzącą niniejsze zajęcia.

5.2. Przedmiot zamówienia szczegółowo został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ, projektowanych postanowieniach umownych stanowiących załączniki nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.5.) Wartość części: 9450,00 PLN

Część 18

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 18 - grupa E - Pedagogiczne wspieranie rozwoju poznawczego dzieci. Łączna liczba godzin zajęć - do 150
1. Przedmiot zamówienia:
1) Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zorganizowaniu i przeprowadzeniu zajęć oraz konsultacji dla rodziców w zakresie pedagogicznego wspierania rozwoju poznawczego dzieci.
2) Przedmiot zamówienia realizowany jest w związku z porozumieniem nr MEiN/2022/ DWEW/1415, zawartym w dniu 10 maja 2022 r., pomiędzy Ministrem Edukacji i Nauki a Powiatem Chojnickim.
3) Przedmiot zamówienia zostanie wykonany zgodnie z wytycznymi w zakresie prowadzenia rządowego programu kompleksowego wsparcia dla rodzin ZA ŻYCIEM oraz w oparciu o przepisy dotyczące realizacji wczesnego wspomagania rozwoju dzieci.
4) Celem zajęć terapeutycznych jest poprawa stanu psychofizycznego dzieci, mających wskazania diagnostyczne (medyczne oraz psychologiczno – pedagogiczne), związane z deficytami rozwojowymi lub niepełnosprawnościami, powstałymi w okresie przedporodowym lub okołoporodowym, wspomaganie procesów rozwojowych, zwiększanie możliwości fizycznych, w tym w zakresie motoryki, zdolności i możliwości poznawczych, intelektualnych, rozwijanie mowy, usprawnianie działania zmysłów, wspieranie rodzin dzieci w wychowywaniu i kierowaniu rozwojem dzieci.
5) Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zobowiązuje się do wykonania następujących czynności, bądź zapewnienia wykonania następujących czynności przez osoby prowadzące zajęcia:
a) opracowanie indywidualnych programów wczesnego wspomagania rozwoju danych dzieci (zwanych dalej IPWWR),
b) przeprowadzenia zajęć terapeutycznych, zwanych dalej „Zajęciami”, dla dzieci, zgodnie ze złożoną ofertą, na podstawie IPWWR w terminie 30 listopada 2023 r. – przy czym godzina zajęć trwa 60 minut,
c) przekazania Zamawiającemu do akceptacji IPWWR - w terminie do 30 dni od dnia zawarcia umowy,
d) opracowania i przekazania Zamawiającemu harmonogramu zajęć, na wszystkie miesiące wykonywania zamówienia, w terminie do 14 dni od daty zawarcia Umowy. Harmonogram należy ustalić we współpracy z Zamawiającym,
e) przeprowadzania bieżącej diagnozy postępów rozwojowych dziecka,
f) monitorowania udziału dzieci w zajęciach oraz prowadzenia dokumentacji zajęć,
g) zapewnienia bezpieczeństwa dzieci w czasie zajęć, w tym także dbanie o przestrzeganie zasad sanitarnych zgodnie z aktualnymi na dzień przeprowadzenia zajęć wytycznymi Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego,
h) uczestnictwa w zebraniach organizowanych przez Koordynatora OK-R-O, z rodzicami dzieci objętych zajęciami,
i) współpracy z rodzicami (opiekunami) dzieci, Koordynatorem OK-R-O, psychologiem i innymi terapeutami realizującymi zajęcia terapeutyczne w ramach programu,
j) rzetelnego sporządzania i prowadzenia dokumentacji, na podstawie wzorów zatwierdzonych przez Zamawiającego, a w szczególności do prowadzenia dziennika z realizacji zajęć,
k) przedkładania Zamawiającemu w ciągu 7 dni od dnia zakończenia kwartału, w którym realizowano zajęcia dziennika – karty realizacji zajęć oraz właściwych rachunków.
2. Kod CPV - 80000000-4 usługi edukacyjne i szkoleniowe, 85000000-5 usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej.
3. Zakres zajęć terapeutycznych:
1) IPWWR oraz prowadzone zajęcia terapeutyczne muszą uwzględniać specyficzne potrzeby dziecka, które określone zostały na podstawie diagnozy medycznej oraz przeprowadzonej w poradniach psychologiczno-pedagogicznych na etapie kwalifikacji dziecka do udziału w programie, a także na podstawie obserwacji prowadzonej przez osoby realizujące zajęcia terapeutyczne.
2) Z uwzględnieniem powyżej wymienionych założeń, osoba prowadząca zajęcia opracowuje IPWWR według wzoru ustalonego przez Zamawiającego.
3) Szablon IPWWR zostanie przekazany Wykonawcy przez Zamawiającego.
4) W okresie trwania umowy dopuszczalne i wskazane jest wprowadzanie w IPWWR przez osoby prowadzące zajęcia zmian prowadzących do skuteczniejszej realizacji wsparcia rozwoju dzieci. O zmianach takich Wykonawca zobowiązany jest poinformować Zamawiającego w formie pisemnej lub elektronicznej celem uzyskania akceptacji Zamawiającego.
4. Wymagane metody pracy:
W ramach realizacji zajęć Zamawiający oczekuje stosowania możliwie najskuteczniejszych metod terapii wynikających z potwierdzonych naukowo źródeł i najlepszej praktyki terapeutycznej oraz psychologiczno- - pedagogicznej.
5. Osoba wykonująca przedmiot zamówienia musi spełniać warunki określone w pkt 10 SWZ .
6. Miejsce realizacji zajęć:
1) Zajęcia odbywać się będą we wskazanych pomieszczeniach ośrodka koordynacyjno – rehabilitacyjno – opiekuńczego (OK-R-O) w Zespole Szkół Specjalnych w Chojnicach ul. Jana Pawła II 11, 89-600 Chojnice oraz w Zespole Szkół Specjalnych w Czersku, ul. Batorego 15, 89-650 Czersk.
2) Zajęcia mają być prowadzone w dni robocze w godzinach od 14:00 do 21:00 oraz ewentualnie w soboty w godzinach od 8:00 do 15:00.
7. W przypadku ewentualnego wystąpienia przesłanek uniemożliwiających prowadzenie zajęć w formie stacjonarnej, w związku z ograniczeniem pracy szkoły z powodu zagrożenia epidemiologicznego (COVID-19), Zamawiający dopuszcza możliwość prowadzenie zajęć w formie zdalnej. Dokumentem potwierdzającym udział w zajęciach przeprowadzonych zdalnie będzie protokół sporządzony przez osobę prowadzącą niniejsze zajęcia.




5.2. Przedmiot zamówienia szczegółowo został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ, projektowanych postanowieniach umownych stanowiących załączniki nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.5.) Wartość części: 9450,00 PLN

Część 19

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 19 - grupa F - Pedagogiczne wspieranie rozwoju poznawczego dzieci. Łączna liczba godzin zajęć - do 150
1. Przedmiot zamówienia:
1) Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zorganizowaniu i przeprowadzeniu zajęć oraz konsultacji dla rodziców w zakresie pedagogicznego wspierania rozwoju poznawczego dzieci.
2) Przedmiot zamówienia realizowany jest w związku z porozumieniem nr MEiN/2022/ DWEW/1415, zawartym w dniu 10 maja 2022 r., pomiędzy Ministrem Edukacji i Nauki a Powiatem Chojnickim.
3) Przedmiot zamówienia zostanie wykonany zgodnie z wytycznymi w zakresie prowadzenia rządowego programu kompleksowego wsparcia dla rodzin ZA ŻYCIEM oraz w oparciu o przepisy dotyczące realizacji wczesnego wspomagania rozwoju dzieci.
4) Celem zajęć terapeutycznych jest poprawa stanu psychofizycznego dzieci, mających wskazania diagnostyczne (medyczne oraz psychologiczno – pedagogiczne), związane z deficytami rozwojowymi lub niepełnosprawnościami, powstałymi w okresie przedporodowym lub okołoporodowym, wspomaganie procesów rozwojowych, zwiększanie możliwości fizycznych, w tym w zakresie motoryki, zdolności i możliwości poznawczych, intelektualnych, rozwijanie mowy, usprawnianie działania zmysłów, wspieranie rodzin dzieci w wychowywaniu i kierowaniu rozwojem dzieci.
5) Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zobowiązuje się do wykonania następujących czynności, bądź zapewnienia wykonania następujących czynności przez osoby prowadzące zajęcia:
a) opracowanie indywidualnych programów wczesnego wspomagania rozwoju danych dzieci (zwanych dalej IPWWR),
b) przeprowadzenia zajęć terapeutycznych, zwanych dalej „Zajęciami”, dla dzieci, zgodnie ze złożoną ofertą, na podstawie IPWWR w terminie 30 listopada 2023 r. – przy czym godzina zajęć trwa 60 minut,
c) przekazania Zamawiającemu do akceptacji IPWWR - w terminie do 30 dni od dnia zawarcia umowy,
d) opracowania i przekazania Zamawiającemu harmonogramu zajęć, na wszystkie miesiące wykonywania zamówienia, w terminie do 14 dni od daty zawarcia Umowy. Harmonogram należy ustalić we współpracy z Zamawiającym,
e) przeprowadzania bieżącej diagnozy postępów rozwojowych dziecka,
f) monitorowania udziału dzieci w zajęciach oraz prowadzenia dokumentacji zajęć,
g) zapewnienia bezpieczeństwa dzieci w czasie zajęć, w tym także dbanie o przestrzeganie zasad sanitarnych zgodnie z aktualnymi na dzień przeprowadzenia zajęć wytycznymi Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego,
h) uczestnictwa w zebraniach organizowanych przez Koordynatora OK-R-O, z rodzicami dzieci objętych zajęciami,
i) współpracy z rodzicami (opiekunami) dzieci, Koordynatorem OK-R-O, psychologiem i innymi terapeutami realizującymi zajęcia terapeutyczne w ramach programu,
j) rzetelnego sporządzania i prowadzenia dokumentacji, na podstawie wzorów zatwierdzonych przez Zamawiającego, a w szczególności do prowadzenia dziennika z realizacji zajęć,
k) przedkładania Zamawiającemu w ciągu 7 dni od dnia zakończenia kwartału, w którym realizowano zajęcia dziennika – karty realizacji zajęć oraz właściwych rachunków.
2. Kod CPV - 80000000-4 usługi edukacyjne i szkoleniowe, 85000000-5 usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej.
3. Zakres zajęć terapeutycznych:
1) IPWWR oraz prowadzone zajęcia terapeutyczne muszą uwzględniać specyficzne potrzeby dziecka, które określone zostały na podstawie diagnozy medycznej oraz przeprowadzonej w poradniach psychologiczno-pedagogicznych na etapie kwalifikacji dziecka do udziału w programie, a także na podstawie obserwacji prowadzonej przez osoby realizujące zajęcia terapeutyczne.
2) Z uwzględnieniem powyżej wymienionych założeń, osoba prowadząca zajęcia opracowuje IPWWR według wzoru ustalonego przez Zamawiającego.
3) Szablon IPWWR zostanie przekazany Wykonawcy przez Zamawiającego.
4) W okresie trwania umowy dopuszczalne i wskazane jest wprowadzanie w IPWWR przez osoby prowadzące zajęcia zmian prowadzących do skuteczniejszej realizacji wsparcia rozwoju dzieci. O zmianach takich Wykonawca zobowiązany jest poinformować Zamawiającego w formie pisemnej lub elektronicznej celem uzyskania akceptacji Zamawiającego.
4. Wymagane metody pracy:
W ramach realizacji zajęć Zamawiający oczekuje stosowania możliwie najskuteczniejszych metod terapii wynikających z potwierdzonych naukowo źródeł i najlepszej praktyki terapeutycznej oraz psychologiczno- - pedagogicznej.
5. Osoba wykonująca przedmiot zamówienia musi spełniać warunki określone w pkt 10 SWZ .
6. Miejsce realizacji zajęć:
1) Zajęcia odbywać się będą we wskazanych pomieszczeniach ośrodka koordynacyjno – rehabilitacyjno – opiekuńczego (OK-R-O) w Zespole Szkół Specjalnych w Chojnicach ul. Jana Pawła II 11, 89-600 Chojnice oraz w Zespole Szkół Specjalnych w Czersku, ul. Batorego 15, 89-650 Czersk.
2) Zajęcia mają być prowadzone w dni robocze w godzinach od 14:00 do 21:00 oraz ewentualnie w soboty w godzinach od 8:00 do 15:00.
7. W przypadku ewentualnego wystąpienia przesłanek uniemożliwiających prowadzenie zajęć w formie stacjonarnej, w związku z ograniczeniem pracy szkoły z powodu zagrożenia epidemiologicznego (COVID-19), Zamawiający dopuszcza możliwość prowadzenie zajęć w formie zdalnej. Dokumentem potwierdzającym udział w zajęciach przeprowadzonych zdalnie będzie protokół sporządzony przez osobę prowadzącą niniejsze zajęcia.

5.2. Przedmiot zamówienia szczegółowo został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ, projektowanych postanowieniach umownych stanowiących załączniki nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.5.) Wartość części: 9450,00 PLN

Część 20

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 20 - grupa G - Pedagogiczne wspieranie rozwoju poznawczego dzieci. Łączna liczba godzin zajęć - do 75
1. Przedmiot zamówienia:
1) Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zorganizowaniu i przeprowadzeniu zajęć oraz konsultacji dla rodziców w zakresie pedagogicznego wspierania rozwoju poznawczego dzieci.
2) Przedmiot zamówienia realizowany jest w związku z porozumieniem nr MEiN/2022/ DWEW/1415, zawartym w dniu 10 maja 2022 r., pomiędzy Ministrem Edukacji i Nauki a Powiatem Chojnickim.
3) Przedmiot zamówienia zostanie wykonany zgodnie z wytycznymi w zakresie prowadzenia rządowego programu kompleksowego wsparcia dla rodzin ZA ŻYCIEM oraz w oparciu o przepisy dotyczące realizacji wczesnego wspomagania rozwoju dzieci.
4) Celem zajęć terapeutycznych jest poprawa stanu psychofizycznego dzieci, mających wskazania diagnostyczne (medyczne oraz psychologiczno – pedagogiczne), związane z deficytami rozwojowymi lub niepełnosprawnościami, powstałymi w okresie przedporodowym lub okołoporodowym, wspomaganie procesów rozwojowych, zwiększanie możliwości fizycznych, w tym w zakresie motoryki, zdolności i możliwości poznawczych, intelektualnych, rozwijanie mowy, usprawnianie działania zmysłów, wspieranie rodzin dzieci w wychowywaniu i kierowaniu rozwojem dzieci.
5) Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zobowiązuje się do wykonania następujących czynności, bądź zapewnienia wykonania następujących czynności przez osoby prowadzące zajęcia:
a) opracowanie indywidualnych programów wczesnego wspomagania rozwoju danych dzieci (zwanych dalej IPWWR),
b) przeprowadzenia zajęć terapeutycznych, zwanych dalej „Zajęciami”, dla dzieci, zgodnie ze złożoną ofertą, na podstawie IPWWR w terminie 30 listopada 2023 r. – przy czym godzina zajęć trwa 60 minut,
c) przekazania Zamawiającemu do akceptacji IPWWR - w terminie do 30 dni od dnia zawarcia umowy,
d) opracowania i przekazania Zamawiającemu harmonogramu zajęć, na wszystkie miesiące wykonywania zamówienia, w terminie do 14 dni od daty zawarcia Umowy. Harmonogram należy ustalić we współpracy z Zamawiającym,
e) przeprowadzania bieżącej diagnozy postępów rozwojowych dziecka,
f) monitorowania udziału dzieci w zajęciach oraz prowadzenia dokumentacji zajęć,
g) zapewnienia bezpieczeństwa dzieci w czasie zajęć, w tym także dbanie o przestrzeganie zasad sanitarnych zgodnie z aktualnymi na dzień przeprowadzenia zajęć wytycznymi Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego,
h) uczestnictwa w zebraniach organizowanych przez Koordynatora OK-R-O, z rodzicami dzieci objętych zajęciami,
i) współpracy z rodzicami (opiekunami) dzieci, Koordynatorem OK-R-O, psychologiem i innymi terapeutami realizującymi zajęcia terapeutyczne w ramach programu,
j) rzetelnego sporządzania i prowadzenia dokumentacji, na podstawie wzorów zatwierdzonych przez Zamawiającego, a w szczególności do prowadzenia dziennika z realizacji zajęć,
k) przedkładania Zamawiającemu w ciągu 7 dni od dnia zakończenia kwartału, w którym realizowano zajęcia dziennika – karty realizacji zajęć oraz właściwych rachunków.
2. Kod CPV - 80000000-4 usługi edukacyjne i szkoleniowe, 85000000-5 usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej.
3. Zakres zajęć terapeutycznych:
1) IPWWR oraz prowadzone zajęcia terapeutyczne muszą uwzględniać specyficzne potrzeby dziecka, które określone zostały na podstawie diagnozy medycznej oraz przeprowadzonej w poradniach psychologiczno-pedagogicznych na etapie kwalifikacji dziecka do udziału w programie, a także na podstawie obserwacji prowadzonej przez osoby realizujące zajęcia terapeutyczne.
2) Z uwzględnieniem powyżej wymienionych założeń, osoba prowadząca zajęcia opracowuje IPWWR według wzoru ustalonego przez Zamawiającego.
3) Szablon IPWWR zostanie przekazany Wykonawcy przez Zamawiającego.
4) W okresie trwania umowy dopuszczalne i wskazane jest wprowadzanie w IPWWR przez osoby prowadzące zajęcia zmian prowadzących do skuteczniejszej realizacji wsparcia rozwoju dzieci. O zmianach takich Wykonawca zobowiązany jest poinformować Zamawiającego w formie pisemnej lub elektronicznej celem uzyskania akceptacji Zamawiającego.
4. Wymagane metody pracy:
W ramach realizacji zajęć Zamawiający oczekuje stosowania możliwie najskuteczniejszych metod terapii wynikających z potwierdzonych naukowo źródeł i najlepszej praktyki terapeutycznej oraz psychologiczno- - pedagogicznej.
5. Osoba wykonująca przedmiot zamówienia musi spełniać warunki określone w pkt 10 SWZ .
6. Miejsce realizacji zajęć:
1) Zajęcia odbywać się będą we wskazanych pomieszczeniach ośrodka koordynacyjno – rehabilitacyjno – opiekuńczego (OK-R-O) w Zespole Szkół Specjalnych w Chojnicach ul. Jana Pawła II 11, 89-600 Chojnice oraz w Zespole Szkół Specjalnych w Czersku, ul. Batorego 15, 89-650 Czersk.
2) Zajęcia mają być prowadzone w dni robocze w godzinach od 14:00 do 21:00 oraz ewentualnie w soboty w godzinach od 8:00 do 15:00.
7. W przypadku ewentualnego wystąpienia przesłanek uniemożliwiających prowadzenie zajęć w formie stacjonarnej, w związku z ograniczeniem pracy szkoły z powodu zagrożenia epidemiologicznego (COVID-19), Zamawiający dopuszcza możliwość prowadzenie zajęć w formie zdalnej. Dokumentem potwierdzającym udział w zajęciach przeprowadzonych zdalnie będzie protokół sporządzony przez osobę prowadzącą niniejsze zajęcia.

5.2. Przedmiot zamówienia szczegółowo został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ, projektowanych postanowieniach umownych stanowiących załączniki nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.5.) Wartość części: 4725,00 PLN

Część 21

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 21 - grupa H - Pedagogiczne wspieranie rozwoju poznawczego dzieci. Łączna liczba godzin zajęć - do 75
1. Przedmiot zamówienia:
1) Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zorganizowaniu i przeprowadzeniu zajęć oraz konsultacji dla rodziców w zakresie pedagogicznego wspierania rozwoju poznawczego dzieci.
2) Przedmiot zamówienia realizowany jest w związku z porozumieniem nr MEiN/2022/ DWEW/1415, zawartym w dniu 10 maja 2022 r., pomiędzy Ministrem Edukacji i Nauki a Powiatem Chojnickim.
3) Przedmiot zamówienia zostanie wykonany zgodnie z wytycznymi w zakresie prowadzenia rządowego programu kompleksowego wsparcia dla rodzin ZA ŻYCIEM oraz w oparciu o przepisy dotyczące realizacji wczesnego wspomagania rozwoju dzieci.
4) Celem zajęć terapeutycznych jest poprawa stanu psychofizycznego dzieci, mających wskazania diagnostyczne (medyczne oraz psychologiczno – pedagogiczne), związane z deficytami rozwojowymi lub niepełnosprawnościami, powstałymi w okresie przedporodowym lub okołoporodowym, wspomaganie procesów rozwojowych, zwiększanie możliwości fizycznych, w tym w zakresie motoryki, zdolności i możliwości poznawczych, intelektualnych, rozwijanie mowy, usprawnianie działania zmysłów, wspieranie rodzin dzieci w wychowywaniu i kierowaniu rozwojem dzieci.
5) Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zobowiązuje się do wykonania następujących czynności, bądź zapewnienia wykonania następujących czynności przez osoby prowadzące zajęcia:
a) opracowanie indywidualnych programów wczesnego wspomagania rozwoju danych dzieci (zwanych dalej IPWWR),
b) przeprowadzenia zajęć terapeutycznych, zwanych dalej „Zajęciami”, dla dzieci, zgodnie ze złożoną ofertą, na podstawie IPWWR w terminie 30 listopada 2023 r. – przy czym godzina zajęć trwa 60 minut,
c) przekazania Zamawiającemu do akceptacji IPWWR - w terminie do 30 dni od dnia zawarcia umowy,
d) opracowania i przekazania Zamawiającemu harmonogramu zajęć, na wszystkie miesiące wykonywania zamówienia, w terminie do 14 dni od daty zawarcia Umowy. Harmonogram należy ustalić we współpracy z Zamawiającym,
e) przeprowadzania bieżącej diagnozy postępów rozwojowych dziecka,
f) monitorowania udziału dzieci w zajęciach oraz prowadzenia dokumentacji zajęć,
g) zapewnienia bezpieczeństwa dzieci w czasie zajęć, w tym także dbanie o przestrzeganie zasad sanitarnych zgodnie z aktualnymi na dzień przeprowadzenia zajęć wytycznymi Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego,
h) uczestnictwa w zebraniach organizowanych przez Koordynatora OK-R-O, z rodzicami dzieci objętych zajęciami,
i) współpracy z rodzicami (opiekunami) dzieci, Koordynatorem OK-R-O, psychologiem i innymi terapeutami realizującymi zajęcia terapeutyczne w ramach programu,
j) rzetelnego sporządzania i prowadzenia dokumentacji, na podstawie wzorów zatwierdzonych przez Zamawiającego, a w szczególności do prowadzenia dziennika z realizacji zajęć,
k) przedkładania Zamawiającemu w ciągu 7 dni od dnia zakończenia kwartału, w którym realizowano zajęcia dziennika – karty realizacji zajęć oraz właściwych rachunków.
2. Kod CPV - 80000000-4 usługi edukacyjne i szkoleniowe, 85000000-5 usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej.
3. Zakres zajęć terapeutycznych:
1) IPWWR oraz prowadzone zajęcia terapeutyczne muszą uwzględniać specyficzne potrzeby dziecka, które określone zostały na podstawie diagnozy medycznej oraz przeprowadzonej w poradniach psychologiczno-pedagogicznych na etapie kwalifikacji dziecka do udziału w programie, a także na podstawie obserwacji prowadzonej przez osoby realizujące zajęcia terapeutyczne.
2) Z uwzględnieniem powyżej wymienionych założeń, osoba prowadząca zajęcia opracowuje IPWWR według wzoru ustalonego przez Zamawiającego.
3) Szablon IPWWR zostanie przekazany Wykonawcy przez Zamawiającego.
4) W okresie trwania umowy dopuszczalne i wskazane jest wprowadzanie w IPWWR przez osoby prowadzące zajęcia zmian prowadzących do skuteczniejszej realizacji wsparcia rozwoju dzieci. O zmianach takich Wykonawca zobowiązany jest poinformować Zamawiającego w formie pisemnej lub elektronicznej celem uzyskania akceptacji Zamawiającego.
4. Wymagane metody pracy:
W ramach realizacji zajęć Zamawiający oczekuje stosowania możliwie najskuteczniejszych metod terapii wynikających z potwierdzonych naukowo źródeł i najlepszej praktyki terapeutycznej oraz psychologiczno- - pedagogicznej.
5. Osoba wykonująca przedmiot zamówienia musi spełniać warunki określone w pkt 10 SWZ .
6. Miejsce realizacji zajęć:
1) Zajęcia odbywać się będą we wskazanych pomieszczeniach ośrodka koordynacyjno – rehabilitacyjno – opiekuńczego (OK-R-O) w Zespole Szkół Specjalnych w Chojnicach ul. Jana Pawła II 11, 89-600 Chojnice oraz w Zespole Szkół Specjalnych w Czersku, ul. Batorego 15, 89-650 Czersk.
2) Zajęcia mają być prowadzone w dni robocze w godzinach od 14:00 do 21:00 oraz ewentualnie w soboty w godzinach od 8:00 do 15:00.
7. W przypadku ewentualnego wystąpienia przesłanek uniemożliwiających prowadzenie zajęć w formie stacjonarnej, w związku z ograniczeniem pracy szkoły z powodu zagrożenia epidemiologicznego (COVID-19), Zamawiający dopuszcza możliwość prowadzenie zajęć w formie zdalnej. Dokumentem potwierdzającym udział w zajęciach przeprowadzonych zdalnie będzie protokół sporządzony przez osobę prowadzącą niniejsze zajęcia.
5.2. Przedmiot zamówienia szczegółowo został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ, projektowanych postanowieniach umownych stanowiących załączniki nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 4725,00 PLN

Część 22

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 22 - grupa I - Pedagogiczne wspieranie rozwoju poznawczego dzieci. Łączna liczba godzin zajęć - do 75
1. Przedmiot zamówienia:
1) Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zorganizowaniu i przeprowadzeniu zajęć oraz konsultacji dla rodziców w zakresie pedagogicznego wspierania rozwoju poznawczego dzieci.
2) Przedmiot zamówienia realizowany jest w związku z porozumieniem nr MEiN/2022/ DWEW/1415, zawartym w dniu 10 maja 2022 r., pomiędzy Ministrem Edukacji i Nauki a Powiatem Chojnickim.
3) Przedmiot zamówienia zostanie wykonany zgodnie z wytycznymi w zakresie prowadzenia rządowego programu kompleksowego wsparcia dla rodzin ZA ŻYCIEM oraz w oparciu o przepisy dotyczące realizacji wczesnego wspomagania rozwoju dzieci.
4) Celem zajęć terapeutycznych jest poprawa stanu psychofizycznego dzieci, mających wskazania diagnostyczne (medyczne oraz psychologiczno – pedagogiczne), związane z deficytami rozwojowymi lub niepełnosprawnościami, powstałymi w okresie przedporodowym lub okołoporodowym, wspomaganie procesów rozwojowych, zwiększanie możliwości fizycznych, w tym w zakresie motoryki, zdolności i możliwości poznawczych, intelektualnych, rozwijanie mowy, usprawnianie działania zmysłów, wspieranie rodzin dzieci w wychowywaniu i kierowaniu rozwojem dzieci.
5) Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zobowiązuje się do wykonania następujących czynności, bądź zapewnienia wykonania następujących czynności przez osoby prowadzące zajęcia:
a) opracowanie indywidualnych programów wczesnego wspomagania rozwoju danych dzieci (zwanych dalej IPWWR),
b) przeprowadzenia zajęć terapeutycznych, zwanych dalej „Zajęciami”, dla dzieci, zgodnie ze złożoną ofertą, na podstawie IPWWR w terminie 30 listopada 2023 r. – przy czym godzina zajęć trwa 60 minut,
c) przekazania Zamawiającemu do akceptacji IPWWR - w terminie do 30 dni od dnia zawarcia umowy,
d) opracowania i przekazania Zamawiającemu harmonogramu zajęć, na wszystkie miesiące wykonywania zamówienia, w terminie do 14 dni od daty zawarcia Umowy. Harmonogram należy ustalić we współpracy z Zamawiającym,
e) przeprowadzania bieżącej diagnozy postępów rozwojowych dziecka,
f) monitorowania udziału dzieci w zajęciach oraz prowadzenia dokumentacji zajęć,
g) zapewnienia bezpieczeństwa dzieci w czasie zajęć, w tym także dbanie o przestrzeganie zasad sanitarnych zgodnie z aktualnymi na dzień przeprowadzenia zajęć wytycznymi Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego,
h) uczestnictwa w zebraniach organizowanych przez Koordynatora OK-R-O, z rodzicami dzieci objętych zajęciami,
i) współpracy z rodzicami (opiekunami) dzieci, Koordynatorem OK-R-O, psychologiem i innymi terapeutami realizującymi zajęcia terapeutyczne w ramach programu,
j) rzetelnego sporządzania i prowadzenia dokumentacji, na podstawie wzorów zatwierdzonych przez Zamawiającego, a w szczególności do prowadzenia dziennika z realizacji zajęć,
k) przedkładania Zamawiającemu w ciągu 7 dni od dnia zakończenia kwartału, w którym realizowano zajęcia dziennika – karty realizacji zajęć oraz właściwych rachunków.
2. Kod CPV - 80000000-4 usługi edukacyjne i szkoleniowe, 85000000-5 usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej.
3. Zakres zajęć terapeutycznych:
1) IPWWR oraz prowadzone zajęcia terapeutyczne muszą uwzględniać specyficzne potrzeby dziecka, które określone zostały na podstawie diagnozy medycznej oraz przeprowadzonej w poradniach psychologiczno-pedagogicznych na etapie kwalifikacji dziecka do udziału w programie, a także na podstawie obserwacji prowadzonej przez osoby realizujące zajęcia terapeutyczne.
2) Z uwzględnieniem powyżej wymienionych założeń, osoba prowadząca zajęcia opracowuje IPWWR według wzoru ustalonego przez Zamawiającego.
3) Szablon IPWWR zostanie przekazany Wykonawcy przez Zamawiającego.
4) W okresie trwania umowy dopuszczalne i wskazane jest wprowadzanie w IPWWR przez osoby prowadzące zajęcia zmian prowadzących do skuteczniejszej realizacji wsparcia rozwoju dzieci. O zmianach takich Wykonawca zobowiązany jest poinformować Zamawiającego w formie pisemnej lub elektronicznej celem uzyskania akceptacji Zamawiającego.
4. Wymagane metody pracy:
W ramach realizacji zajęć Zamawiający oczekuje stosowania możliwie najskuteczniejszych metod terapii wynikających z potwierdzonych naukowo źródeł i najlepszej praktyki terapeutycznej oraz psychologiczno- - pedagogicznej.
5. Osoba wykonująca przedmiot zamówienia musi spełniać warunki określone w pkt 10 SWZ .
6. Miejsce realizacji zajęć:
1) Zajęcia odbywać się będą we wskazanych pomieszczeniach ośrodka koordynacyjno – rehabilitacyjno – opiekuńczego (OK-R-O) w Zespole Szkół Specjalnych w Chojnicach ul. Jana Pawła II 11, 89-600 Chojnice oraz w Zespole Szkół Specjalnych w Czersku, ul. Batorego 15, 89-650 Czersk.
2) Zajęcia mają być prowadzone w dni robocze w godzinach od 14:00 do 21:00 oraz ewentualnie w soboty w godzinach od 8:00 do 15:00.
7. W przypadku ewentualnego wystąpienia przesłanek uniemożliwiających prowadzenie zajęć w formie stacjonarnej, w związku z ograniczeniem pracy szkoły z powodu zagrożenia epidemiologicznego (COVID-19), Zamawiający dopuszcza możliwość prowadzenie zajęć w formie zdalnej. Dokumentem potwierdzającym udział w zajęciach przeprowadzonych zdalnie będzie protokół sporządzony przez osobę prowadzącą niniejsze zajęcia.


5.2. Przedmiot zamówienia szczegółowo został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ, projektowanych postanowieniach umownych stanowiących załączniki nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.5.) Wartość części: 4725,00 PLN

Część 23

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 23 - grupa J - Pedagogiczne wspieranie rozwoju poznawczego dzieci. Łączna liczba godzin zajęć - do 75
1. Przedmiot zamówienia:
1) Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zorganizowaniu i przeprowadzeniu zajęć oraz konsultacji dla rodziców w zakresie pedagogicznego wspierania rozwoju poznawczego dzieci.
2) Przedmiot zamówienia realizowany jest w związku z porozumieniem nr MEiN/2022/ DWEW/1415, zawartym w dniu 10 maja 2022 r., pomiędzy Ministrem Edukacji i Nauki a Powiatem Chojnickim.
3) Przedmiot zamówienia zostanie wykonany zgodnie z wytycznymi w zakresie prowadzenia rządowego programu kompleksowego wsparcia dla rodzin ZA ŻYCIEM oraz w oparciu o przepisy dotyczące realizacji wczesnego wspomagania rozwoju dzieci.
4) Celem zajęć terapeutycznych jest poprawa stanu psychofizycznego dzieci, mających wskazania diagnostyczne (medyczne oraz psychologiczno – pedagogiczne), związane z deficytami rozwojowymi lub niepełnosprawnościami, powstałymi w okresie przedporodowym lub okołoporodowym, wspomaganie procesów rozwojowych, zwiększanie możliwości fizycznych, w tym w zakresie motoryki, zdolności i możliwości poznawczych, intelektualnych, rozwijanie mowy, usprawnianie działania zmysłów, wspieranie rodzin dzieci w wychowywaniu i kierowaniu rozwojem dzieci.
5) Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zobowiązuje się do wykonania następujących czynności, bądź zapewnienia wykonania następujących czynności przez osoby prowadzące zajęcia:
a) opracowanie indywidualnych programów wczesnego wspomagania rozwoju danych dzieci (zwanych dalej IPWWR),
b) przeprowadzenia zajęć terapeutycznych, zwanych dalej „Zajęciami”, dla dzieci, zgodnie ze złożoną ofertą, na podstawie IPWWR w terminie 30 listopada 2023 r. – przy czym godzina zajęć trwa 60 minut,
c) przekazania Zamawiającemu do akceptacji IPWWR - w terminie do 30 dni od dnia zawarcia umowy,
d) opracowania i przekazania Zamawiającemu harmonogramu zajęć, na wszystkie miesiące wykonywania zamówienia, w terminie do 14 dni od daty zawarcia Umowy. Harmonogram należy ustalić we współpracy z Zamawiającym,
e) przeprowadzania bieżącej diagnozy postępów rozwojowych dziecka,
f) monitorowania udziału dzieci w zajęciach oraz prowadzenia dokumentacji zajęć,
g) zapewnienia bezpieczeństwa dzieci w czasie zajęć, w tym także dbanie o przestrzeganie zasad sanitarnych zgodnie z aktualnymi na dzień przeprowadzenia zajęć wytycznymi Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego,
h) uczestnictwa w zebraniach organizowanych przez Koordynatora OK-R-O, z rodzicami dzieci objętych zajęciami,
i) współpracy z rodzicami (opiekunami) dzieci, Koordynatorem OK-R-O, psychologiem i innymi terapeutami realizującymi zajęcia terapeutyczne w ramach programu,
j) rzetelnego sporządzania i prowadzenia dokumentacji, na podstawie wzorów zatwierdzonych przez Zamawiającego, a w szczególności do prowadzenia dziennika z realizacji zajęć,
k) przedkładania Zamawiającemu w ciągu 7 dni od dnia zakończenia kwartału, w którym realizowano zajęcia dziennika – karty realizacji zajęć oraz właściwych rachunków.
2. Kod CPV - 80000000-4 usługi edukacyjne i szkoleniowe, 85000000-5 usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej.
3. Zakres zajęć terapeutycznych:
1) IPWWR oraz prowadzone zajęcia terapeutyczne muszą uwzględniać specyficzne potrzeby dziecka, które określone zostały na podstawie diagnozy medycznej oraz przeprowadzonej w poradniach psychologiczno-pedagogicznych na etapie kwalifikacji dziecka do udziału w programie, a także na podstawie obserwacji prowadzonej przez osoby realizujące zajęcia terapeutyczne.
2) Z uwzględnieniem powyżej wymienionych założeń, osoba prowadząca zajęcia opracowuje IPWWR według wzoru ustalonego przez Zamawiającego.
3) Szablon IPWWR zostanie przekazany Wykonawcy przez Zamawiającego.
4) W okresie trwania umowy dopuszczalne i wskazane jest wprowadzanie w IPWWR przez osoby prowadzące zajęcia zmian prowadzących do skuteczniejszej realizacji wsparcia rozwoju dzieci. O zmianach takich Wykonawca zobowiązany jest poinformować Zamawiającego w formie pisemnej lub elektronicznej celem uzyskania akceptacji Zamawiającego.
4. Wymagane metody pracy:
W ramach realizacji zajęć Zamawiający oczekuje stosowania możliwie najskuteczniejszych metod terapii wynikających z potwierdzonych naukowo źródeł i najlepszej praktyki terapeutycznej oraz psychologiczno- - pedagogicznej.
5. Osoba wykonująca przedmiot zamówienia musi spełniać warunki określone w pkt 10 SWZ .
6. Miejsce realizacji zajęć:
1) Zajęcia odbywać się będą we wskazanych pomieszczeniach ośrodka koordynacyjno – rehabilitacyjno – opiekuńczego (OK-R-O) w Zespole Szkół Specjalnych w Chojnicach ul. Jana Pawła II 11, 89-600 Chojnice oraz w Zespole Szkół Specjalnych w Czersku, ul. Batorego 15, 89-650 Czersk.
2) Zajęcia mają być prowadzone w dni robocze w godzinach od 14:00 do 21:00 oraz ewentualnie w soboty w godzinach od 8:00 do 15:00.
7. W przypadku ewentualnego wystąpienia przesłanek uniemożliwiających prowadzenie zajęć w formie stacjonarnej, w związku z ograniczeniem pracy szkoły z powodu zagrożenia epidemiologicznego (COVID-19), Zamawiający dopuszcza możliwość prowadzenie zajęć w formie zdalnej. Dokumentem potwierdzającym udział w zajęciach przeprowadzonych zdalnie będzie protokół sporządzony przez osobę prowadzącą niniejsze zajęcia.

5.2. Przedmiot zamówienia szczegółowo został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ, projektowanych postanowieniach umownych stanowiących załączniki nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.5.) Wartość części: 4725,00 PLN

Część 24

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 24 - grupa A - Analizy i porady psychologiczne. Łączna liczba godzin zajęć - do 150
1. Przedmiot zamówienia:
1) Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zorganizowaniu i przeprowadzeniu analiz i konsultacji oraz porad dla rodziców w zakresie psychologicznego wspierania rozwoju dzieci.
2) Przedmiot zamówienia realizowany jest w związku z porozumieniem nr MEiN/2022/ DWEW/1415, zawartym w dniu 10 maja 2022 r., pomiędzy Ministrem Edukacji i Nauki a Powiatem Chojnickim.
3) Przedmiot zamówienia zostanie wykonany zgodnie z wytycznymi w zakresie prowadzenia rządowego programu kompleksowego wsparcia dla rodzin ZA ŻYCIEM oraz w oparciu o przepisy dotyczące realizacji wczesnego wspomagania rozwoju dzieci.
4) Celem zajęć terapeutycznych jest poprawa stanu psychofizycznego dzieci, mających wskazania diagnostyczne (medyczne oraz psychologiczno – pedagogiczne), związane z deficytami rozwojowymi lub niepełnosprawnościami, powstałymi w okresie przedporodowym lub okołoporodowym, wspomaganie procesów rozwojowych, zwiększanie możliwości fizycznych, w tym w zakresie motoryki, zdolności i możliwości poznawczych, intelektualnych, rozwijanie mowy, usprawnianie działania zmysłów, wspieranie rodzin dzieci w wychowywaniu i kierowaniu rozwojem dzieci.
5) Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zobowiązuje się do wykonania następujących czynności, bądź zapewnienia wykonania następujących czynności przez osoby prowadzące zajęcia:
a) opracowanie indywidualnych programów wczesnego wspomagania rozwoju danych dzieci (zwanych dalej IPWWR),
b) przeprowadzenia zajęć terapeutycznych, zwanych dalej „Zajęciami”, dla dzieci, zgodnie ze złożoną ofertą, na podstawie IPWWR w terminie 30 listopada 2023 r. – przy czym godzina zajęć trwa 60 minut,
c) przekazania Zamawiającemu do akceptacji IPWWR - w terminie do 30 dni od dnia zawarcia umowy,
d) opracowania i przekazania Zamawiającemu harmonogramu zajęć, na wszystkie miesiące wykonywania zamówienia, w terminie do 14 dni od daty zawarcia Umowy. Harmonogram należy ustalić we współpracy z Zamawiającym,
e) przeprowadzania bieżącej diagnozy postępów rozwojowych dziecka,
f) monitorowania udziału dzieci w zajęciach oraz prowadzenia dokumentacji zajęć,
g) zapewnienia bezpieczeństwa dzieci w czasie zajęć, w tym także dbanie o przestrzeganie zasad sanitarnych zgodnie z aktualnymi na dzień przeprowadzenia zajęć wytycznymi Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego,
h) uczestnictwa w zebraniach organizowanych przez Koordynatora OK-R-O, z rodzicami dzieci objętych zajęciami,
i) współpracy z rodzicami (opiekunami) dzieci, Koordynatorem OK-R-O, psychologiem i innymi terapeutami realizującymi zajęcia terapeutyczne w ramach programu,
j) rzetelnego sporządzania i prowadzenia dokumentacji, na podstawie wzorów zatwierdzonych przez Zamawiającego, a w szczególności do prowadzenia dziennika z realizacji zajęć,
k) przedkładania Zamawiającemu w ciągu 7 dni od dnia zakończenia kwartału, w którym realizowano zajęcia dziennika – karty realizacji zajęć oraz właściwych rachunków.
2. Kod CPV - 80000000-4 usługi edukacyjne i szkoleniowe, 85000000-5 usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej.
3. Zakres zajęć terapeutycznych:
1) IPWWR oraz prowadzone zajęcia terapeutyczne muszą uwzględniać specyficzne potrzeby dziecka, które określone zostały na podstawie diagnozy medycznej oraz przeprowadzonej w poradniach psychologiczno-pedagogicznych na etapie kwalifikacji dziecka do udziału w programie, a także na podstawie obserwacji prowadzonej przez osoby realizujące zajęcia terapeutyczne.
2) Z uwzględnieniem powyżej wymienionych założeń, osoba prowadząca zajęcia opracowuje IPWWR według wzoru ustalonego przez Zamawiającego.
3) Szablon IPWWR zostanie przekazany Wykonawcy przez Zamawiającego.
4) W okresie trwania umowy dopuszczalne i wskazane jest wprowadzanie w IPWWR przez osoby prowadzące zajęcia zmian prowadzących do skuteczniejszej realizacji wsparcia rozwoju dzieci. O zmianach takich Wykonawca zobowiązany jest poinformować Zamawiającego w formie pisemnej lub elektronicznej celem uzyskania akceptacji Zamawiającego.
4. Wymagane metody pracy:
W ramach realizacji zajęć Zamawiający oczekuje stosowania możliwie najskuteczniejszych metod terapii wynikających z potwierdzonych naukowo źródeł i najlepszej praktyki terapeutycznej oraz psychologiczno- - pedagogicznej.
5. Osoba wykonująca przedmiot zamówienia musi spełniać warunki określone w pkt 10 SWZ .
6. Miejsce realizacji zajęć:
1) Zajęcia odbywać się będą we wskazanych pomieszczeniach ośrodka koordynacyjno – rehabilitacyjno – opiekuńczego (OK-R-O) w Zespole Szkół Specjalnych w Chojnicach ul. Jana Pawła II 11, 89-600 Chojnice oraz w Zespole Szkół Specjalnych w Czersku, ul. Batorego 15, 89-650 Czersk.
2) Zajęcia mają być prowadzone w dni robocze w godzinach od 14:00 do 21:00 oraz ewentualnie w soboty w godzinach od 8:00 do 15:00.
7. W przypadku ewentualnego wystąpienia przesłanek uniemożliwiających prowadzenie zajęć w formie stacjonarnej, w związku z ograniczeniem pracy szkoły z powodu zagrożenia epidemiologicznego (COVID-19), Zamawiający dopuszcza możliwość prowadzenie zajęć w formie zdalnej. Dokumentem potwierdzającym udział w zajęciach przeprowadzonych zdalnie będzie protokół sporządzony przez osobę prowadzącą niniejsze zajęcia.

5.2. Przedmiot zamówienia szczegółowo został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ, projektowanych postanowieniach umownych stanowiących załączniki nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.5.) Wartość części: 9450,00 PLN

Część 25

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 25 - grupa B - Analizy i porady psychologiczne. Łączna liczba godzin zajęć - do 150
1. Przedmiot zamówienia:
1) Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zorganizowaniu i przeprowadzeniu analiz i konsultacji oraz porad dla rodziców w zakresie psychologicznego wspierania rozwoju dzieci.
2) Przedmiot zamówienia realizowany jest w związku z porozumieniem nr MEiN/2022/ DWEW/1415, zawartym w dniu 10 maja 2022 r., pomiędzy Ministrem Edukacji i Nauki a Powiatem Chojnickim.
3) Przedmiot zamówienia zostanie wykonany zgodnie z wytycznymi w zakresie prowadzenia rządowego programu kompleksowego wsparcia dla rodzin ZA ŻYCIEM oraz w oparciu o przepisy dotyczące realizacji wczesnego wspomagania rozwoju dzieci.
4) Celem zajęć terapeutycznych jest poprawa stanu psychofizycznego dzieci, mających wskazania diagnostyczne (medyczne oraz psychologiczno – pedagogiczne), związane z deficytami rozwojowymi lub niepełnosprawnościami, powstałymi w okresie przedporodowym lub okołoporodowym, wspomaganie procesów rozwojowych, zwiększanie możliwości fizycznych, w tym w zakresie motoryki, zdolności i możliwości poznawczych, intelektualnych, rozwijanie mowy, usprawnianie działania zmysłów, wspieranie rodzin dzieci w wychowywaniu i kierowaniu rozwojem dzieci.
5) Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zobowiązuje się do wykonania następujących czynności, bądź zapewnienia wykonania następujących czynności przez osoby prowadzące zajęcia:
a) opracowanie indywidualnych programów wczesnego wspomagania rozwoju danych dzieci (zwanych dalej IPWWR),
b) przeprowadzenia zajęć terapeutycznych, zwanych dalej „Zajęciami”, dla dzieci, zgodnie ze złożoną ofertą, na podstawie IPWWR w terminie 30 listopada 2023 r. – przy czym godzina zajęć trwa 60 minut,
c) przekazania Zamawiającemu do akceptacji IPWWR - w terminie do 30 dni od dnia zawarcia umowy,
d) opracowania i przekazania Zamawiającemu harmonogramu zajęć, na wszystkie miesiące wykonywania zamówienia, w terminie do 14 dni od daty zawarcia Umowy. Harmonogram należy ustalić we współpracy z Zamawiającym,
e) przeprowadzania bieżącej diagnozy postępów rozwojowych dziecka,
f) monitorowania udziału dzieci w zajęciach oraz prowadzenia dokumentacji zajęć,
g) zapewnienia bezpieczeństwa dzieci w czasie zajęć, w tym także dbanie o przestrzeganie zasad sanitarnych zgodnie z aktualnymi na dzień przeprowadzenia zajęć wytycznymi Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego,
h) uczestnictwa w zebraniach organizowanych przez Koordynatora OK-R-O, z rodzicami dzieci objętych zajęciami,
i) współpracy z rodzicami (opiekunami) dzieci, Koordynatorem OK-R-O, psychologiem i innymi terapeutami realizującymi zajęcia terapeutyczne w ramach programu,
j) rzetelnego sporządzania i prowadzenia dokumentacji, na podstawie wzorów zatwierdzonych przez Zamawiającego, a w szczególności do prowadzenia dziennika z realizacji zajęć,
k) przedkładania Zamawiającemu w ciągu 7 dni od dnia zakończenia kwartału, w którym realizowano zajęcia dziennika – karty realizacji zajęć oraz właściwych rachunków.
2. Kod CPV - 80000000-4 usługi edukacyjne i szkoleniowe, 85000000-5 usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej.
3. Zakres zajęć terapeutycznych:
1) IPWWR oraz prowadzone zajęcia terapeutyczne muszą uwzględniać specyficzne potrzeby dziecka, które określone zostały na podstawie diagnozy medycznej oraz przeprowadzonej w poradniach psychologiczno-pedagogicznych na etapie kwalifikacji dziecka do udziału w programie, a także na podstawie obserwacji prowadzonej przez osoby realizujące zajęcia terapeutyczne.
2) Z uwzględnieniem powyżej wymienionych założeń, osoba prowadząca zajęcia opracowuje IPWWR według wzoru ustalonego przez Zamawiającego.
3) Szablon IPWWR zostanie przekazany Wykonawcy przez Zamawiającego.
4) W okresie trwania umowy dopuszczalne i wskazane jest wprowadzanie w IPWWR przez osoby prowadzące zajęcia zmian prowadzących do skuteczniejszej realizacji wsparcia rozwoju dzieci. O zmianach takich Wykonawca zobowiązany jest poinformować Zamawiającego w formie pisemnej lub elektronicznej celem uzyskania akceptacji Zamawiającego.
4. Wymagane metody pracy:
W ramach realizacji zajęć Zamawiający oczekuje stosowania możliwie najskuteczniejszych metod terapii wynikających z potwierdzonych naukowo źródeł i najlepszej praktyki terapeutycznej oraz psychologiczno- - pedagogicznej.
5. Osoba wykonująca przedmiot zamówienia musi spełniać warunki określone w pkt 10 SWZ .
6. Miejsce realizacji zajęć:
1) Zajęcia odbywać się będą we wskazanych pomieszczeniach ośrodka koordynacyjno – rehabilitacyjno – opiekuńczego (OK-R-O) w Zespole Szkół Specjalnych w Chojnicach ul. Jana Pawła II 11, 89-600 Chojnice oraz w Zespole Szkół Specjalnych w Czersku, ul. Batorego 15, 89-650 Czersk.
2) Zajęcia mają być prowadzone w dni robocze w godzinach od 14:00 do 21:00 oraz ewentualnie w soboty w godzinach od 8:00 do 15:00.
7. W przypadku ewentualnego wystąpienia przesłanek uniemożliwiających prowadzenie zajęć w formie stacjonarnej, w związku z ograniczeniem pracy szkoły z powodu zagrożenia epidemiologicznego (COVID-19), Zamawiający dopuszcza możliwość prowadzenie zajęć w formie zdalnej. Dokumentem potwierdzającym udział w zajęciach przeprowadzonych zdalnie będzie protokół sporządzony przez osobę prowadzącą niniejsze zajęcia.

5.2. Przedmiot zamówienia szczegółowo został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ, projektowanych postanowieniach umownych stanowiących załączniki nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 9450,00 PLN

Część 26

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 26 - grupa C - Analizy i porady psychologiczne. Łączna liczba godzin zajęć - do 75
1. Przedmiot zamówienia:
1) Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zorganizowaniu i przeprowadzeniu analiz i konsultacji oraz porad dla rodziców w zakresie psychologicznego wspierania rozwoju dzieci.
2) Przedmiot zamówienia realizowany jest w związku z porozumieniem nr MEiN/2022/ DWEW/1415, zawartym w dniu 10 maja 2022 r., pomiędzy Ministrem Edukacji i Nauki a Powiatem Chojnickim.
3) Przedmiot zamówienia zostanie wykonany zgodnie z wytycznymi w zakresie prowadzenia rządowego programu kompleksowego wsparcia dla rodzin ZA ŻYCIEM oraz w oparciu o przepisy dotyczące realizacji wczesnego wspomagania rozwoju dzieci.
4) Celem zajęć terapeutycznych jest poprawa stanu psychofizycznego dzieci, mających wskazania diagnostyczne (medyczne oraz psychologiczno – pedagogiczne), związane z deficytami rozwojowymi lub niepełnosprawnościami, powstałymi w okresie przedporodowym lub okołoporodowym, wspomaganie procesów rozwojowych, zwiększanie możliwości fizycznych, w tym w zakresie motoryki, zdolności i możliwości poznawczych, intelektualnych, rozwijanie mowy, usprawnianie działania zmysłów, wspieranie rodzin dzieci w wychowywaniu i kierowaniu rozwojem dzieci.
5) Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zobowiązuje się do wykonania następujących czynności, bądź zapewnienia wykonania następujących czynności przez osoby prowadzące zajęcia:
a) opracowanie indywidualnych programów wczesnego wspomagania rozwoju danych dzieci (zwanych dalej IPWWR),
b) przeprowadzenia zajęć terapeutycznych, zwanych dalej „Zajęciami”, dla dzieci, zgodnie ze złożoną ofertą, na podstawie IPWWR w terminie 30 listopada 2023 r. – przy czym godzina zajęć trwa 60 minut,
c) przekazania Zamawiającemu do akceptacji IPWWR - w terminie do 30 dni od dnia zawarcia umowy,
d) opracowania i przekazania Zamawiającemu harmonogramu zajęć, na wszystkie miesiące wykonywania zamówienia, w terminie do 14 dni od daty zawarcia Umowy. Harmonogram należy ustalić we współpracy z Zamawiającym,
e) przeprowadzania bieżącej diagnozy postępów rozwojowych dziecka,
f) monitorowania udziału dzieci w zajęciach oraz prowadzenia dokumentacji zajęć,
g) zapewnienia bezpieczeństwa dzieci w czasie zajęć, w tym także dbanie o przestrzeganie zasad sanitarnych zgodnie z aktualnymi na dzień przeprowadzenia zajęć wytycznymi Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego,
h) uczestnictwa w zebraniach organizowanych przez Koordynatora OK-R-O, z rodzicami dzieci objętych zajęciami,
i) współpracy z rodzicami (opiekunami) dzieci, Koordynatorem OK-R-O, psychologiem i innymi terapeutami realizującymi zajęcia terapeutyczne w ramach programu,
j) rzetelnego sporządzania i prowadzenia dokumentacji, na podstawie wzorów zatwierdzonych przez Zamawiającego, a w szczególności do prowadzenia dziennika z realizacji zajęć,
k) przedkładania Zamawiającemu w ciągu 7 dni od dnia zakończenia kwartału, w którym realizowano zajęcia dziennika – karty realizacji zajęć oraz właściwych rachunków.
2. Kod CPV - 80000000-4 usługi edukacyjne i szkoleniowe, 85000000-5 usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej.
3. Zakres zajęć terapeutycznych:
1) IPWWR oraz prowadzone zajęcia terapeutyczne muszą uwzględniać specyficzne potrzeby dziecka, które określone zostały na podstawie diagnozy medycznej oraz przeprowadzonej w poradniach psychologiczno-pedagogicznych na etapie kwalifikacji dziecka do udziału w programie, a także na podstawie obserwacji prowadzonej przez osoby realizujące zajęcia terapeutyczne.
2) Z uwzględnieniem powyżej wymienionych założeń, osoba prowadząca zajęcia opracowuje IPWWR według wzoru ustalonego przez Zamawiającego.
3) Szablon IPWWR zostanie przekazany Wykonawcy przez Zamawiającego.
4) W okresie trwania umowy dopuszczalne i wskazane jest wprowadzanie w IPWWR przez osoby prowadzące zajęcia zmian prowadzących do skuteczniejszej realizacji wsparcia rozwoju dzieci. O zmianach takich Wykonawca zobowiązany jest poinformować Zamawiającego w formie pisemnej lub elektronicznej celem uzyskania akceptacji Zamawiającego.
4. Wymagane metody pracy:
W ramach realizacji zajęć Zamawiający oczekuje stosowania możliwie najskuteczniejszych metod terapii wynikających z potwierdzonych naukowo źródeł i najlepszej praktyki terapeutycznej oraz psychologiczno- - pedagogicznej.
5. Osoba wykonująca przedmiot zamówienia musi spełniać warunki określone w pkt 10 SWZ .
6. Miejsce realizacji zajęć:
1) Zajęcia odbywać się będą we wskazanych pomieszczeniach ośrodka koordynacyjno – rehabilitacyjno – opiekuńczego (OK-R-O) w Zespole Szkół Specjalnych w Chojnicach ul. Jana Pawła II 11, 89-600 Chojnice oraz w Zespole Szkół Specjalnych w Czersku, ul. Batorego 15, 89-650 Czersk.
2) Zajęcia mają być prowadzone w dni robocze w godzinach od 14:00 do 21:00 oraz ewentualnie w soboty w godzinach od 8:00 do 15:00.
7. W przypadku ewentualnego wystąpienia przesłanek uniemożliwiających prowadzenie zajęć w formie stacjonarnej, w związku z ograniczeniem pracy szkoły z powodu zagrożenia epidemiologicznego (COVID-19), Zamawiający dopuszcza możliwość prowadzenie zajęć w formie zdalnej. Dokumentem potwierdzającym udział w zajęciach przeprowadzonych zdalnie będzie protokół sporządzony przez osobę prowadzącą niniejsze zajęcia.
5.2. Przedmiot zamówienia szczegółowo został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ, projektowanych postanowieniach umownych stanowiących załączniki nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.5.) Wartość części: 4725,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie unieważniono na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2022 r., poz. 1710 ze zm.)
Zgodnie z art. 255 pkt 2 w/w ustawy: ” Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu;”
Uzasadnienie:
Art. 255 pkt 2 w/w ustawy stanowi, że Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu;” W niniejszym postepowaniu wpłynęła 1 oferta. Oferta została odrzucona na postawie art. 226 ust. 1 pkt. 2 lit. c w/w ustawy Pzp tj.:
” Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli: została złożona przez wykonawcę: „który nie złożył w przewidzianym terminie oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1, lub podmiotowego środka dowodowego, potwierdzających brak podstaw wykluczenia lub spełnianie warunków udziału w postępowaniu, przedmiotowego środka dowodowego, lub innych dokumentów lub oświadczeń;” W niniejszym postępowaniu Zamawiający na podstawie art. 128 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2022 r., poz. 1710 ze zm.) wezwał wykonawcę do uzupełnienia podmiotowych środków dowodowych w postępowaniu.
Wykonawca w 18.04.2023 r złożył dokumenty. Złożone dokumenty nie potwierdziły spełnienie warunków udziału w postępowaniu. W związku z powyższym oferta została odrzucona.
W związku z powyższym unieważniono postępowanie.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie unieważniono na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2022 r., poz. 1710 ze zm.)
Zgodnie z art. 255 pkt 2 w/w ustawy: ” Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu;”
Uzasadnienie:
Art. 255 pkt 2 w/w ustawy stanowi, że Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu;” W niniejszym postepowaniu wpłynęła 1 oferta. Oferta została odrzucona na postawie art. 226 ust. 1 pkt. 2 lit. c w/w ustawy Pzp tj.:
” Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli: została złożona przez wykonawcę: „który nie złożył w przewidzianym terminie oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1, lub podmiotowego środka dowodowego, potwierdzających brak podstaw wykluczenia lub spełnianie warunków udziału w postępowaniu, przedmiotowego środka dowodowego, lub innych dokumentów lub oświadczeń;” W niniejszym postępowaniu Zamawiający na podstawie art. 128 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2022 r., poz. 1710 ze zm.) wezwał wykonawcę do uzupełnienia podmiotowych środków dowodowych w postępowaniu.
Wykonawca w 18.04.2023 r złożył dokumenty. Złożone dokumenty nie potwierdziły spełnienie warunków udziału w postępowaniu. W związku z powyższym oferta została odrzucona.
W związku z powyższym unieważniono postępowanie.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie unieważniono na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2022 r., poz. 1710 ze zm.)
Zgodnie z art. 255 pkt 2 w/w ustawy: ” Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu;”
Uzasadnienie:
Art. 255 pkt 2 w/w ustawy stanowi, że Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu;” W niniejszym postepowaniu wpłynęła 1 oferta. Oferta została odrzucona na postawie art. 226 ust. 1 pkt. 2 lit. c w/w ustawy Pzp tj.:
” Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli: została złożona przez wykonawcę: „który nie złożył w przewidzianym terminie oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1, lub podmiotowego środka dowodowego, potwierdzających brak podstaw wykluczenia lub spełnianie warunków udziału w postępowaniu, przedmiotowego środka dowodowego, lub innych dokumentów lub oświadczeń;” W niniejszym postępowaniu Zamawiający na podstawie art. 128 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2022 r., poz. 1710 ze zm.) wezwał wykonawcę do uzupełnienia podmiotowych środków dowodowych w postępowaniu.
Wykonawca w 18.04.2023 r złożył dokumenty. Złożone dokumenty nie potwierdziły spełnienie warunków udziału w postępowaniu. W związku z powyższym oferta została odrzucona.
W związku z powyższym unieważniono postępowanie.

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie unieważniono na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2022 r., poz. 1710 ze zm.)
Zgodnie z art. 255 pkt 2 w/w ustawy: ” Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu;”
Uzasadnienie:
Art. 255 pkt 2 w/w ustawy stanowi, że Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu;” W niniejszym postepowaniu wpłynęła 1 oferta. Oferta została odrzucona na postawie art. 226 ust. 1 pkt. 2 lit. c w/w ustawy Pzp tj.:
” Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli: została złożona przez wykonawcę: „który nie złożył w przewidzianym terminie oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1, lub podmiotowego środka dowodowego, potwierdzających brak podstaw wykluczenia lub spełnianie warunków udziału w postępowaniu, przedmiotowego środka dowodowego, lub innych dokumentów lub oświadczeń;” W niniejszym postępowaniu Zamawiający na podstawie art. 128 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2022 r., poz. 1710 ze zm.) wezwał wykonawcę do uzupełnienia podmiotowych środków dowodowych w postępowaniu.
Wykonawca w 18.04.2023 r złożył dokumenty. Złożone dokumenty nie potwierdziły spełnienie warunków udziału w postępowaniu. W związku z powyższym oferta została odrzucona.
W związku z powyższym unieważniono postępowanie.

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 22500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 22500,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 22500,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Karolina Wysocka,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5551834206

7.3.3) Ulica: ul. Rzepakowa 7a/20,

7.3.4) Miejscowość: Chojnice,

7.3.5) Kod pocztowy: 89-600

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 22500,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-11-30

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 13500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 13500,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 13500,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Lidia Lonczak-Męcikalska,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 0000000000

7.3.3) Ulica: ,Plac Piastowski 14/21

7.3.4) Miejscowość: Chojnice

7.3.5) Kod pocztowy: 89-600

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 13500,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-11-30

Część 7

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie unieważniono na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2022 r., poz. 1710 ze zm.)
Zgodnie z art. 255 pkt 2 w/w ustawy: ” Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu;”
Uzasadnienie:
Art. 255 pkt 2 w/w ustawy stanowi, że Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu;” W niniejszym postepowaniu wpłynęła 1 oferta. Oferta została odrzucona na postawie art. 226 ust. 1 pkt. 2 lit. c w/w ustawy Pzp tj.:
” Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli: została złożona przez wykonawcę: „który nie złożył w przewidzianym terminie oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1, lub podmiotowego środka dowodowego, potwierdzających brak podstaw wykluczenia lub spełnianie warunków udziału w postępowaniu, przedmiotowego środka dowodowego, lub innych dokumentów lub oświadczeń;” W niniejszym postępowaniu Zamawiający na podstawie art. 128 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2022 r., poz. 1710 ze zm.) wezwał wykonawcę do uzupełnienia podmiotowych środków dowodowych w postępowaniu.
Wykonawca w 18.04.2023 r złożył dokumenty. Złożone dokumenty nie potwierdziły spełnienie warunków udziału w postępowaniu. W związku z powyższym oferta została odrzucona.
W związku z powyższym unieważniono postępowanie.

Część 8

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie unieważniono na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2022 r., poz. 1710 ze zm.)
Zgodnie z art. 255 pkt 2 w/w ustawy: ” Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu;”
Uzasadnienie:
Art. 255 pkt 2 w/w ustawy stanowi, że Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu;” W niniejszym postepowaniu wpłynęła 1 oferta. Oferta została odrzucona na postawie art. 226 ust. 1 pkt. 2 lit. c w/w ustawy Pzp tj.:
” Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli: została złożona przez wykonawcę: „który nie złożył w przewidzianym terminie oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1, lub podmiotowego środka dowodowego, potwierdzających brak podstaw wykluczenia lub spełnianie warunków udziału w postępowaniu, przedmiotowego środka dowodowego, lub innych dokumentów lub oświadczeń;” W niniejszym postępowaniu Zamawiający na podstawie art. 128 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2022 r., poz. 1710 ze zm.) wezwał wykonawcę do uzupełnienia podmiotowych środków dowodowych w postępowaniu.
Wykonawca w 18.04.2023 r złożył dokumenty. Złożone dokumenty nie potwierdziły spełnienie warunków udziału w postępowaniu. W związku z powyższym oferta została odrzucona.
W związku z powyższym unieważniono postępowanie.

Część 9

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 9)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6750,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6750,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6750,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 9)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Laura Magdalena Folz,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 555-195-99-13

7.3.3) Ulica: ul. Młodzieżowa 3/55

7.3.4) Miejscowość: Chojnice

7.3.5) Kod pocztowy: 89-600

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 9)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6750,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-11-30

Część 10

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 10)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie unieważniono na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2022 r., poz. 1710 ze zm.)
Zgodnie z art. 255 pkt 2 w/w ustawy: ” Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu;”
Uzasadnienie:
Art. 255 pkt 2 w/w ustawy stanowi, że Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu;” W niniejszym postepowaniu wpłynęła 1 oferta. Oferta została odrzucona na postawie art. 226 ust. 1 pkt. 2 lit. c w/w ustawy Pzp tj.:
” Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli: została złożona przez wykonawcę: „który nie złożył w przewidzianym terminie oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1, lub podmiotowego środka dowodowego, potwierdzających brak podstaw wykluczenia lub spełnianie warunków udziału w postępowaniu, przedmiotowego środka dowodowego, lub innych dokumentów lub oświadczeń;” W niniejszym postępowaniu Zamawiający na podstawie art. 128 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2022 r., poz. 1710 ze zm.) wezwał wykonawcę do uzupełnienia podmiotowych środków dowodowych w postępowaniu.
Wykonawca w 18.04.2023 r złożył dokumenty. Złożone dokumenty nie potwierdziły spełnienie warunków udziału w postępowaniu. W związku z powyższym oferta została odrzucona.
W związku z powyższym unieważniono postępowanie.

Część 11

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 11)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie unieważniono na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2022 r., poz. 1710 ze zm.)
Zgodnie z art. 255 pkt 2 w/w ustawy: ” Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu;”
Uzasadnienie:
Art. 255 pkt 2 w/w ustawy stanowi, że Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu;” W niniejszym postepowaniu wpłynęła 1 oferta. Oferta została odrzucona na postawie art. 226 ust. 1 pkt. 2 lit. c w/w ustawy Pzp tj.:
” Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli: została złożona przez wykonawcę: „który nie złożył w przewidzianym terminie oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1, lub podmiotowego środka dowodowego, potwierdzających brak podstaw wykluczenia lub spełnianie warunków udziału w postępowaniu, przedmiotowego środka dowodowego, lub innych dokumentów lub oświadczeń;” W niniejszym postępowaniu Zamawiający na podstawie art. 128 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2022 r., poz. 1710 ze zm.) wezwał wykonawcę do uzupełnienia podmiotowych środków dowodowych w postępowaniu.
Wykonawca w 18.04.2023 r złożył dokumenty. Złożone dokumenty nie potwierdziły spełnienie warunków udziału w postępowaniu. W związku z powyższym oferta została odrzucona.
W związku z powyższym unieważniono postępowanie.

Część 12

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 12)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 12)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 13500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 13500,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 13500,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 12)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Jessica Steiner

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 0000000000

7.3.3) Ulica: ul. Żwirki i Wigury 27/3

7.3.4) Miejscowość: Chojnice

7.3.5) Kod pocztowy: 89-600

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 12)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 13500,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-11-30

Część 13

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 13)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 13)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6750,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6750,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6750,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 13)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Laura Magdalena Folz,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 555-195-99-13

7.3.3) Ulica: ul. Młodzieżowa 3/55,

7.3.4) Miejscowość: Chojnice

7.3.5) Kod pocztowy: 89-600

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie


SEKCJA VIII UMOWA (dla części 13)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6750,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-11-30

Część 14

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 14)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 14)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 22500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 28045,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 22500,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 14)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Karolina Żychlińska,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 0000000000

7.3.3) Ulica: ul. Wielewska 1/21

7.3.4) Miejscowość: Chojnice,

7.3.5) Kod pocztowy: 89-600

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 14)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 22500,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-11-30

Część 15

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 15)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 15)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 22500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 28045,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 22500,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 15)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Karolina Borowicz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 0000000000

7.3.3) Ulica: ul. Budowlanych 1/59,

7.3.4) Miejscowość: Chojnice

7.3.5) Kod pocztowy: 89-600

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 15)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 22500,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-11-30

Część 16

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 16)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie unieważniono na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j Dz. U. z 2022 r., poz. 1170 ze zm.). Zgodnie z art. 255 pkt 3 w/w ustawy Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

Uzasadnienie:
Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizacje zamówienia: 13.500 zł brutto. Cena oferty z najniższą ceną: 16 827,00 zł brutto. Mając na uwadze powyższe konieczne było podjęcie decyzji o zwiększeniu kwoty na realizacje zamówienia. Art. 222 ust. 4 w/w ustawy stanowi, że Zamawiający, najpóźniej przed otwarciem ofert, udostępnia na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Kwota ta wynosi: 13.500 zł brutto. Oferta z najniższą ceną: 16 827,00 zł brutto. Tylko w gestii Zamawiającego jest, czy skorzysta on z w/w podstawy do unieważnienia postępowania, czy też będzie poszukiwał środków na sfinansowanie tego zamówienia. Kwota, którą zamawiający podaje bezpośrednio przed otwarciem ofert, jest jedynie jego deklaracją na temat środków finansowych, jakie w danym momencie zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. W trakcie postępowania kwota środków znajdujących się w jego dyspozycji może jednak ulec zmianie. Zamawiający podjął decyzję, aby nie zwiększyć ilości środków przeznaczonych na sfinansowanie w/w zamówienia.
W związku z powyższym postępowanie unieważniono na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych.

Część 17

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 17)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie unieważniono na podstawie art. 255 pkt 6 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j Dz. U. z 2022 r., poz. 1170 ze zm.). Zgodnie z art. 255 pkt 6 w/w ustawy Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego;
Uzasadnienie:
W postępowaniu wpłynęły cztery oferty. Najkorzystniejsza oferta podlegała odrzuceniu na podstawie na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 2 lit. c ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. 2022 poz. 1710 ze zm.) tj.:” Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli: została złożona przez wykonawcę: „który nie złożył w przewidzianym terminie oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1, lub podmiotowego środka dowodowego, potwierdzających brak podstaw wykluczenia lub spełnianie warunków udziału w postępowaniu, przedmiotowego środka dowodowego, lub innych dokumentów lub oświadczeń;” Kolejne dwie oferty przedstawiały taki sam bilans ceny i doświadczenia w pracy z małymi dziećmi (od 0 – 6 r. życia) osoby skierowanej do realizacji zamówienia. Nie można było wybrać najkorzystniejszej oferty z uwagi na to, że dwie ofert przedstawiały taki sam bilans ceny i doświadczenia. W dniu 2023-04-28 minął termin związania ofertą.
W związku z powyższym postępowanie unieważniono na podstawie art. 255 pkt 6 ustawy Prawo zamówień publicznych.

Część 18

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 18)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie unieważniono na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j Dz. U. z 2022 r., poz. 1170 ze zm.). Zgodnie z art. 255 pkt 3 w/w ustawy Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

Uzasadnienie:
Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizacje zamówienia: 13.500 zł brutto. Cena oferty z najniższą ceną: 16 827,00 zł brutto. Mając na uwadze powyższe konieczne było podjęcie decyzji o zwiększeniu kwoty na realizacje zamówienia.
Art. 222 ust. 4 w/w ustawy stanowi, że Zamawiający, najpóźniej przed otwarciem ofert, udostępnia na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Kwota ta wynosi: 13.500 zł brutto. Oferta z najniższą ceną: 16 827,00 zł brutto. Tylko w gestii Zamawiającego jest, czy skorzysta on z w/w podstawy do unieważnienia postępowania, czy też będzie poszukiwał środków na sfinansowanie tego zamówienia. Kwota, którą zamawiający podaje bezpośrednio przed otwarciem ofert, jest jedynie jego deklaracją na temat środków finansowych, jakie w danym momencie zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. W trakcie postępowania kwota środków znajdujących się w jego dyspozycji może jednak ulec zmianie. Zamawiający podjął decyzję, aby nie zwiększyć ilości środków przeznaczonych na sfinansowanie w/w zamówienia.
W związku z powyższym postępowanie unieważniono na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych.

Część 19

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 19)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 19)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 13500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 16827,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 13500,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 19)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Karolina Borowicz,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 0000000000

7.3.3) Ulica: ul. Budowlanych 1/59,

7.3.4) Miejscowość: Chojnice,

7.3.5) Kod pocztowy: 89-600

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 19)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 13500,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-11-30

Część 20

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 20)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie unieważniono na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j Dz. U. z 2022 r., poz. 1170 ze zm.). Zgodnie z art. 255 pkt 3 w/w ustawy Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

Uzasadnienie:
Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizacje zamówienia: 6.750 zł brutto. Cena oferty z najniższą ceną: 9 088,50 zł brutto. Mając na uwadze powyższe konieczne było podjęcie decyzji o zwiększeniu kwoty na realizacje zamówienia.
Art. 222 ust. 4 w/w ustawy stanowi, że Zamawiający, najpóźniej przed otwarciem ofert, udostępnia na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Kwota ta wynosi: 6.750 zł brutto. Oferta z najniższą ceną: 9 088,50 zł brutto. Tylko w gestii Zamawiającego jest, czy skorzysta on z w/w podstawy do unieważnienia postępowania, czy też będzie poszukiwał środków na sfinansowanie tego zamówienia. Kwota, którą zamawiający podaje bezpośrednio przed otwarciem ofert, jest jedynie jego deklaracją na temat środków finansowych, jakie w danym momencie zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. W trakcie postępowania kwota środków znajdujących się w jego dyspozycji może jednak ulec zmianie. Zamawiający podjął decyzję, aby nie zwiększyć ilości środków przeznaczonych na sfinansowanie w/w zamówienia.
W związku z powyższym postępowanie unieważniono na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych.

Część 21

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 21)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 21)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6750,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9088,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6750,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 21)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Anna Kabelak – Grodziska,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 0000000000

7.3.3) Ulica: ul. Młodzieżowa 17/5,

7.3.4) Miejscowość: Chojnice

7.3.5) Kod pocztowy: 89-600

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 21)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6750,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-11-30

Część 22

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 22)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie unieważniono na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j Dz. U. z 2022 r., poz. 1170 ze zm.). Zgodnie z art. 255 pkt 3 w/w ustawy Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Uzasadnienie:
Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizacje zamówienia: 6 750,00 zł brutto. Cena oferty z najniższą ceną: 9 088,50 zł brutto. Mając na uwadze powyższe konieczne było podjęcie decyzji o zwiększeniu kwoty na realizacje zamówienia. Art. 222 ust. 4 w/w ustawy stanowi, że Zamawiający, najpóźniej przed otwarciem ofert, udostępnia na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Kwota ta wynosi: 6 750,00 zł brutto. Oferta z najniższą ceną: 9 088,50 zł brutto. Tylko w gestii Zamawiającego jest, czy skorzysta on z w/w podstawy do unieważnienia postępowania, czy też będzie poszukiwał środków na sfinansowanie tego zamówienia. Kwota, którą zamawiający podaje bezpośrednio przed otwarciem ofert, jest jedynie jego deklaracją na temat środków finansowych, jakie w danym momencie zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. W trakcie postępowania kwota środków znajdujących się w jego dyspozycji może jednak ulec zmianie. Zamawiający podjął decyzję, aby nie zwiększyć ilości środków przeznaczonych na sfinansowanie w/w zamówienia.
W związku z powyższym postępowanie unieważniono na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych.

Część 23

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 23)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 23)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6750,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9088,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6750,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 23)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KATARZYNA GRAD-KUKLIŃSKA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 0000000000

7.3.3) Ulica: UL. KOŚCIUSZKI 11 A

7.3.4) Miejscowość: Chojnice

7.3.5) Kod pocztowy: 89-600

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 23)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6750,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-11-30

Część 24

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 24)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie unieważniono na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2022 r., poz. 1710 ze zm.)
Zgodnie z art. 255 pkt 2 w/w ustawy: ” Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu;”
Uzasadnienie:
Art. 255 pkt 2 w/w ustawy stanowi, że Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu;” W niniejszym postepowaniu wpłynęła 1 oferta. Oferta została odrzucona na postawie art. 226 ust. 1 pkt. 2 lit. c w/w ustawy Pzp tj.:
” Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli: została złożona przez wykonawcę: „który nie złożył w przewidzianym terminie oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1, lub podmiotowego środka dowodowego, potwierdzających brak podstaw wykluczenia lub spełnianie warunków udziału w postępowaniu, przedmiotowego środka dowodowego, lub innych dokumentów lub oświadczeń;” W niniejszym postępowaniu Zamawiający na podstawie art. 128 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2022 r., poz. 1710 ze zm.) wezwał wykonawcę do uzupełnienia podmiotowych środków dowodowych w postępowaniu.
Wykonawca w 18.04.2023 r złożył dokumenty. Złożone dokumenty nie potwierdziły spełnienie warunków udziału w postępowaniu. W związku z powyższym oferta została odrzucona.
W związku z powyższym unieważniono postępowanie.

Część 25

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 25)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie unieważniono na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2022 r., poz. 1710 ze zm.)
Zgodnie z art. 255 pkt 2 w/w ustawy: ” Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu;”
Uzasadnienie:
Art. 255 pkt 2 w/w ustawy stanowi, że Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu;” W niniejszym postepowaniu wpłynęła 1 oferta. Oferta została odrzucona na postawie art. 226 ust. 1 pkt. 2 lit. c w/w ustawy Pzp tj.:
” Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli: została złożona przez wykonawcę: „który nie złożył w przewidzianym terminie oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1, lub podmiotowego środka dowodowego, potwierdzających brak podstaw wykluczenia lub spełnianie warunków udziału w postępowaniu, przedmiotowego środka dowodowego, lub innych dokumentów lub oświadczeń;” W niniejszym postępowaniu Zamawiający na podstawie art. 128 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2022 r., poz. 1710 ze zm.) wezwał wykonawcę do uzupełnienia podmiotowych środków dowodowych w postępowaniu.
Wykonawca w 18.04.2023 r złożył dokumenty. Złożone dokumenty nie potwierdziły spełnienie warunków udziału w postępowaniu. W związku z powyższym oferta została odrzucona.
W związku z powyższym unieważniono postępowanie.

Część 26

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 26)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie unieważniono na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2022 r., poz. 1710 ze zm.)
Zgodnie z art. 255 pkt 2 w/w ustawy: ” Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu;”
Uzasadnienie:
Art. 255 pkt 2 w/w ustawy stanowi, że Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu;” W niniejszym postepowaniu wpłynęła 1 oferta. Oferta została odrzucona na postawie art. 226 ust. 1 pkt. 2 lit. c w/w ustawy Pzp tj.:
” Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli: została złożona przez wykonawcę: „który nie złożył w przewidzianym terminie oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1, lub podmiotowego środka dowodowego, potwierdzających brak podstaw wykluczenia lub spełnianie warunków udziału w postępowaniu, przedmiotowego środka dowodowego, lub innych dokumentów lub oświadczeń;” W niniejszym postępowaniu Zamawiający na podstawie art. 128 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2022 r., poz. 1710 ze zm.) wezwał wykonawcę do uzupełnienia podmiotowych środków dowodowych w postępowaniu.
Wykonawca w 18.04.2023 r złożył dokumenty. Złożone dokumenty nie potwierdziły spełnienie warunków udziału w postępowaniu. W związku z powyższym oferta została odrzucona.
W związku z powyższym unieważniono postępowanie.

Podziel się

Poleć ten przetarg znajomemu poleć

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwuj








Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.