eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi Warszawa › Przedłużenie wsparcia dla posiadanych i dostawa nowych licencji Tivoli Storage Manager

Ten przetarg został już zakończony. Zobacz wynik tego przetargu



Ogłoszenie z dnia 2009-10-30

Warszawa: Przedłużenie wsparcia dla posiadanych i dostawa nowych licencji Tivoli Storage Manager
Numer ogłoszenia: 193405 - 2009; data zamieszczenia: 30.10.2009
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - usługi

Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.

Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

I. 1) NAZWA I ADRES: Najwyższa Izba Kontroli , ul. Filtrowa 57, 00-950 Warszawa, woj. mazowieckie, tel. 022 4445000, faks 022 4445415, 4445410.

  • Adres strony internetowej zamawiającego: www.nik.gov.pl

I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Organ kontroli państwowej lub ochrony prawa, sąd lub trybunał.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1) OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Przedłużenie wsparcia dla posiadanych i dostawa nowych licencji Tivoli Storage Manager.

II.1.2) Rodzaj zamówienia: usługi.

II.1.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia: 1. Przedłużenie u producenta usługi wsparcia oprogramowania (Software Maintenance) dla posiadanych przez Zamawiającego licencji Tivoli Storage Manager: TSM for Storage Area Network 10VU - przedłużenie wsparcia do 31-12-2011 - 200 szt. TSM for Databases 10VU - przedłużenie wsparcia do 31-12-2011 - 60 szt. TSM Extended Edition 10VU - przedłużenie wsparcia do 31-12-2011 - 290 szt. 2. Dostarczenie, nowych licencji Tivoli Storage Manager: TSM Extended Edition 10VU ze wsparciem od daty dostawy do 31-12-2011 - 176 szt. 3. Licencje, o których mowa w pkt 2 muszą zawierać usługę utrzymania (Software Maintenance) umożliwiającą dostęp do usług wsparcia producenta oraz aktualizacji dostarczanego oprogramowania do najnowszych wersji..

II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 72.61.10.00 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego 48.71.00.00 - Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania .

II.2) CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN WYKONANIA: Okres w dniach: 7.

SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM

III.1) WARUNKI DOTYCZĄCE ZAMÓWIENIA

Informacja na temat wadium: 1. Zamawiający wymaga wniesienia wadium w wysokości 4.000,00 zł. 2. Wadium może być wnoszone w jednej lub kilku następujących formach: a. pieniądzu, b. poręczeniach bankowych lub poręczeniach spółdzielczej kasy oszczędnościowo-kredytowej, z tym że poręczenie kasy jest zawsze poręczeniem pieniężnym, c. gwarancjach bankowych, d. gwarancjach ubezpieczeniowych, e. poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz. U. z 2007 r. Nr 42, poz. 275). 3. Wadium wnoszone w pieniądzu należy wpłacić przelewem na rachunek bankowy Najwyższej Izby Kontroli (nr konta 92 1010 1010 0036 7813 9120 0000 NBP Oddział Okręgowy w Warszawie). Wadium w postaci poręczeń lub gwarancji należy dostarczyć do sekretariatu Departamentu Rachunkowości (Warszawa, ul. Filtrowa 57, pok. 23). 4. Wadium musi zostać wniesione w terminie do dnia 12.11.2009 r. 5. Wadium będzie zwrócone w terminie i na warunkach wskazanych w art. 46 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2007 r. Nr 223, poz. 1655 z późn. zm.).

III.2) WARUNKI UDZIAŁU

  • Opis warunków udziału w postępowaniu oraz opis sposobu dokonywania oceny spełniania tych warunków: W postępowaniu mogą wziąć udział Wykonawcy, którzy: 1. posiadają uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli ustawy nakładają obowiązek posiadania takich uprawnień; 2. posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie oraz dysponują potencjałem technicznym i osobami zdolnymi do wykonania zamówienia lub przedstawią pisemne zobowiązanie innych podmiotów do udostępnienia potencjału technicznego i osób zdolnych do wykonania zamówienia; 3. znajdują się w sytuacji ekonomicznej i finansowej zapewniającej wykonanie zamówienia; 4. nie podlegają wykluczeniu z postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 24 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2007 r. Nr 223, poz. 1655 ze zm.)..
  • Informacja o oświadczeniach i dokumentach, jakie mają dostarczyć wykonawcy w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu: Wraz z wnioskiem Wykonawca zobowiązany jest do złożenia: 1. Oświadczenia, zgodnego z art. 22 ust. 1 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo zamówień publicznych (wzór dostępny na stronie: http://bip.nik.gov.pl/pl/bip/ogloszenia/1_zamowienia); 2. Aktualnego odpisu z właściwego rejestru lub aktualnego zaświadczenia o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub zgłoszenia do ewidencji działalności gospodarczej, wystawionego nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert; 3. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast dokumentów, o których mowa w punkcie 2 składa dokument lub dokumenty, wystawione w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, potwierdzające odpowiednio, że nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono upadłości - wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert. 4 . Jeżeli w kraju pochodzenia osoby lub w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, nie wydaje się dokumentów, o których mowa w punkcie 3, zastępuje się je dokumentem zawierającym oświadczenie złożone przed notariuszem, właściwym organem sądowym, administracyjnym albo organem samorządu zawodowego lub gospodarczego odpowiednio kraju pochodzenia osoby lub kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania. Termin ważności takiego oświadczenia musi być zgodny z podanym w punkcie 3. 5. W przypadku składania wniosku, a następnie oferty przez podmioty występujące wspólnie, podmioty wchodzące w skład konsorcjum muszą ustanowić pełnomocnika do reprezentowania ich w niniejszym postępowaniu albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy. 6. Wymagane dokumenty określone w punktach 2 muszą być złożone oddzielnie przez każdy podmiot wchodzący w skład konsorcjum, dokument określony w punkcie 1 wspólnie przez wszystkie podmioty stanowiące konsorcjum. 7. Jeżeli zostanie wybrana oferta wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia Zamawiający, przed zawarciem umowy w sprawie zamówienia publicznego, będzie żądał umowy regulującej współpracę tych wykonawców. 8. Umowa regulująca współpracę Wykonawców składających wspólnie ofertę powinna określać m.in.: podmioty składające ofertę, cel gospodarczy, dla którego została zawarta umowa, zasady reprezentacji i prowadzenia spraw, oznaczenie czasu trwania umowy (wymaga się, aby czas trwania umowy był nie krótszy niż okres realizacji zamówienia oraz okres gwarancji). 9. Jeśli Wykonawca powołuje się na dodatkowe fakty, dotyczące przedmiotu zamówienia, musi dostarczyć wraz z wnioskiem, dokumenty potwierdzające te fakty..

SEKCJA IV: PROCEDURA

IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA

IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia: licytacja elektroniczna.


IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT

IV.2.1) Kryteria oceny ofert: najniższa cena.

IV.3) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE

IV.3.5) Termin związania ofertą: okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert).

IV.3.6) Adres strony internetowej, na której będzie prowadzona licytacja elektroniczna: https://licytacje.uzp.gov.pl

IV.3.7) Adres strony internetowej, na której jest dostępny opis przedmiotu zamówienia w licytacji elektronicznej: http://bip.nik.gov.pl/pl/bip/ogloszenia/1_zamowienia; https://licytacje.uzp.gov.pl

IV.3.8) Wymagania dotyczące rejestracji i identyfikacji wykonawców w licytacji elektronicznej, w tym wymagania techniczne urządzeń informatycznych: 1. Wykonawca aby umożliwić Zamawiającemu dopuszczenie go do udziału w licytacji elektronicznej musi zarejestrować się w systemie licytacji elektronicznych Urzędu Zamówień Publicznych, na stronie internetowej https://licytacje.uzp.gov.pl/user/new zgodnie z podanymi tam zasadami. 2. Rejestracja, o której mowa w pkt 1 musi zostać dokonana przed przekazaniem Zamawiającemu wniosku o dopuszczenie do udziału w licytacji elektronicznej. 3. Wraz z wnioskiem o dopuszczenie do udziału w licytacji Wykonawca musi przekazać Zamawiającemu pisemną informację o swoim loginie. 4. Wymagania techniczne stawiane urządzeniom Wykonawcy mającym posłużyć do uczestniczenia w licytacji elektronicznej: komputer PC z systemem operacyjnym Windows/Linux, przeglądarka internetowa Internet Explorer 6.0 lub wyższa lub Firefox 2.0 lub wyższa..

IV.3.9) Sposób postępowania w toku licytacji elektronicznej, w tym określenie minimalnych wysokości postąpień: Zgodnie z informacją zawartą na stronie https://licytacje.uzp.gov.pl/page/selflearn/id/13#top : 1. W toku licytacji elektronicznej wykonawcy składają kolejne korzystniejsze postąpienia. Możliwość złożenia postąpienia istnieje od otwarcia licytacji do jej zamknięcia. 2. W celu złożenia postąpienia, wykonawca dopuszczony do licytacji winien nacisnąć znajdujący się w górnej części ekranu przedstawiającego ogłoszenie o zamówieniu przycisk >lista postąpień< (przycisk aktywny od momentu otwarcia licytacji), a następnie znajdujący się na samym dole listy przycisk >złóż postąpienie<. W polu, które pojawiło się na ekranie należy wpisać wysokość rzeczywistej ceny oferty, jaką proponuje wykonawca, a następnie nacisnąć przycisk >złóż<. 3. System nie przyjmie postąpienia, którego wysokość jest mniejsza od minimalnego postąpienia, określonego w ogłoszeniu o zamówieniu. Wysokość postąpienia jest liczona w odniesieniu do najkorzystniejszej oferty złożonej w danej licytacji. Jednocześnie system nie przyjmie postąpienia, jeżeli zaproponowana cena oferty będzie mniej korzystna niż cena oferty najkorzystniejszej. 4. Minimalna wysokość postąpienia: 100 zł..

IV.3.10) Informacje o liczbie etapów licytacji elektronicznej i czasie ich trwania:

  • etap nrczas trwania etapu
    14 godziny

Czy wykonawcy, którzy nie złożyli nowych postąpień, zostaną zakwalifikowani do następnego etapu? nie.

IV.3.11) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w licytacji elektronicznej: 09.11.2009 godzina 12:00, miejsce: Najwyższa Izba Kontroli, 02-056 Warszawa ul. Filtrowa 57, Wydział Teleinformatyki, pok. 83..

IV.3.12) Termin otwarcia licytacji elektronicznej: 16 listopada 2009 r. godzina 10:00..

Termin zamknięcia licytacji elektronicznej: 16 listopada 2009 r. godzina 14:00..

Warunki zamknięcia licytacji elektronicznej: Warunkiem zamknięcia licytacji elektronicznej jest upływ czasu przewidzianego na jej przeprowadzenie..

IV.3.13) Informacje dodatkowe, w tym dotyczące finansowania projektu/programu ze środków Unii Europejskiej: Informacje o sposobie porozumiewania się Zamawiającego z Wykonawcami oraz przekazywania oświadczeń i dokumentów, a także wskazanie osób uprawnionych do porozumiewania się z wykonawcami. 1. Od momentu wszczęcia postępowania do otwarcia licytacji zgodnie z art. 27 ustawy Prawo zamówień publicznych, porozumiewanie się Zamawiającego z Wykonawcami odbywać się będzie pisemnie na adres: Najwyższa Izba Kontroli Departament Gospodarczy Wydział Teleinformatyki, ul. Filtrowa 57, 02-056 Warszawa. Jednocześnie Zamawiający dopuszcza składanie oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji za pomocą faksu (numer u Zamawiającego 022 444-54-10) lub drogą elektroniczną (na adres e-mail: zamowienia_publiczne_it@nik.gov.pl), które uznaje za złożone w terminie, jeżeli ich treść dotrze do adresata przed upływem terminu i zostanie niezwłocznie potwierdzona pisemnie. 2. Do udzielenia szczegółowych informacji upoważnieni są: a) w sprawie przedmiotu zamówienia określonego w punkcie 3 SIWZ: - p. Waldemar Klimowicz, tel. 022 444-51-22, b) w sprawie procedury postępowania - p. Grzegorz Popławski, tel. 022 444-58-20, - p. Joanna Falzmann, tel. 022 444-51-09, e-mail: zamowienia_publiczne_it@nik.gov.pl 3. Zgodnie z art. 77 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający i wykonawcy od momentu otwarcia do momentu zamknięcia licytacji będą przekazywać wnioski, oświadczenia i inne informacje drogą elektroniczną, za pośrednictwem platformy licytacyjnej: http://licytacje.uzp.gov.pl Opis sposobu przygotowywania wniosków o dopuszczenie do udziału w licytacji elektronicznej. 1. Wniosek należy przygotować w języku polskim w formie pisemnej, w sposób czytelny i trwały w jednym egzemplarzu. 2. Wniosek należy złożyć w nieprzeźroczystej, zaklejonej kopercie z podaną nazwą i adresem Wykonawcy, opatrzonej napisem: >wniosek o dopuszczenie do udziału w licytacji elektronicznej dot. przedłużenia wsparcia dla posiadanych i dostawę nowych licencji Tivoli Storage Manager< 3. Wniosek, wszystkie dokumenty i oświadczenia dołączone do wniosku, winny być podpisane lub poświadczone przez osoby mającą prawo do podejmowania zobowiązań w imieniu Wykonawcy zgodnie z aktem rejestracyjnym lub dołączonym upoważnieniem. Upoważnienie do zaciągania zobowiązań finansowych nie może być wystawione na kwotę niższą niż cena oferty. 4. W przypadku dołączenia do wniosku kopii jakiegoś dokumentu, kopia ta winna być potwierdzona własnoręcznym podpisem i dopiskiem >za zgodność z oryginałem<, przez uprawnionego przedstawiciela Wykonawcy. 5. W przypadku, gdy informacje zawarte we wniosku stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16.04.1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r. Nr 153, poz. 1503 ze zm.), Wykonawca powinien to wyraźnie zastrzec we wniosku i odpowiednio oznaczyć zastrzeżone informacje. Wskazane jest wyodrębnienie dokumentów zawierających zastrzeżone informacje. 6. Wzór wniosku o dopuszczenie do udziału w licytacji elektronicznej znajduje się w Załączniku nr 2 do SIWZ. Informacje o formalnościach, jakie powinny zostać dopełnione po wyborze oferty w celu zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. 1. Wykonawca, którego oferta zostanie wybrana, powiadomiony będzie pisemnie o sposobie i terminie podpisania umowy. 2. Umowa z wybranym Wykonawcą zostanie zawarta po ostatecznym rozstrzygnięciu postępowania, w terminie nie krótszym niż 7 dni od dnia zakończenia licytacji elektronicznej. 3. W sprawie zawarcia umowy należy kontaktować się z Panem Grzegorzem Popławskim, Wydział Teleinformatyki - tel. (22) 444-58-20. Zamawiający nie żąda zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Umowa będzie zawarta zgodnie ze wzorem stanowiącym załącznik nr 3 do specyfikacji istotnych warunków zamówienia. Wzór umowy dostępny jest na http://bip.nik.gov.pl/pl/bip/ogloszenia/1_zamowienia Podwykonawcy. 1. Zamawiający dopuszcza powierzenie podwykonawcom wykonania części zamówienia. 2. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę tych części zamówienia, których wykonanie powierzy podwykonawcom. Wykonawca musi załączyć do wniosku o dopuszczenie do udziału w licytacji wypełniony formularz (Załącznik nr 4 do SIWZ) w przypadku, gdy będzie powierzał część zamówienia podwykonawcom. Zamawiający nie przewiduje rozliczenia w walutach obcych. Wszelkie rozliczenia między Zamawiającym, a Wykonawcą będą prowadzone wyłącznie w złotych polskich. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu..

Podziel się

Poleć ten przetarg znajomemu poleć

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwuj








Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.