eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi Świdnica › technologie robót wykończeniowych w budownictwie



Ogłoszenie z dnia 2009-07-24

Świdnica: technologie robót wykończeniowych w budownictwie
Numer ogłoszenia: 119819 - 2009; data zamieszczenia: 24.07.2009
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi

Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.

Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.

Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: nie.

Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

I. 1) NAZWA I ADRES: Powiatowy Urząd Pracy, ul. M. Skłodowskiej-Curie 5, 58-100 Świdnica, woj. dolnośląskie, tel. 074 8561818, faks 074 8561813.

I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1) OKREŚLENIE PRZEDMOTU ZAMÓWIENIA

II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: technologie robót wykończeniowych w budownictwie.

II.1.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.

II.1.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia grupowego finansowanego ze środków algorytmicznych Funduszu Pracy w kierunku Technologie robót wykończeniowych w budownictwie dla 12 osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Świdnicy jako bezrobotne. Zajęcia teoretyczne i praktyczne muszą zostać przeprowadzone na terenie miasta Świdnicy. Szkolenie musi rozpocząć się w dniu 17.08.2009 r. oraz zakończyć w dniu 25.09.2009 r. Program szkolenia powinien zawierać m.in. następujące zagadnienia: Podstawowe zagadnienia BHP Organizacja stanowiska roboczego Murarz Malarz Tynkarz Monter ścianek działowych i sufitów podwieszanych Płytkarz - posadzkarz Umiejętność poszukiwania i pozyskiwania zatrudnienia Minimalna ilość godzin szkolenia przeznaczona na realizację powyższych zagadnień: Na jednego uczestnika szkolenia przypada 180 godzin zegarowych, w tym: a) zajęć teoretycznych: 35 godz. zegarowych, z czego 5 godz. przypada na umiejętność poszukiwania zatrudnienia, b) zajęć praktycznych: 145 godzin zegarowych. Wskazana przez Zamawiającego ilość godzin nie obejmuje czasu przeprowadzenia egzaminu końcowego. Za godzinę zegarową kursu należy przyjąć 60 minut, które obejmują zajęcia edukacyjne liczące 45 minut oraz przerwę liczącą średnio 15 minut, gdyż długość przerw może być ustalana w sposób elastyczny. Szkolenie z zakresu zajęć teoretycznych musi trwać przeciętnie nie mniej niż 30 godzin zegarowych w tygodniu oraz nie mniej niż 6 godzin zegarowych i nie więcej niż 8 godzin zegarowych dziennie, przy czym w pierwszym miesiącu szkolenia liczba godzin szkolenia przypadająca na jednego uczestnika szkolenia nie może wynosić mniej niż: a) 66 godzin zegarowych w pierwszym miesiącu szkolenia, b) 114 godzin zegarowych w drugim miesiącu szkolenia. Ponadto Wykonawca zobowiązany jest do podania Zamawiającemu ilości godzin lekcyjnych przypadających na jednego uczestnika szkolenia w rozbiciu na poszczególne zagadnienia tematyczne szkolenia znajdujące odzwierciedlenie w druku zaświadczenia o ukończeniu kursu. Wymagania: Kurs przeznaczony jest dla osób bezrobotnych z wykształceniem min. podstawowym bez przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania danego zawodu (stosowne zaświadczenie i orzeczenie lekarskie). Po zakończeniu szkolenia uczestnik szkolenia otrzyma: zaświadczenie o ukończonym szkoleniu wydane przez organizatora szkolenia zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki. Po zakończonym szkoleniu absolwent szkolenia powinien m.in.: 1)wykonywać prace malarskie, 2)kłaść tynki wewnętrzne, zewnętrzne, gładzie, 3)układać płytki ścienne i podłogowe, 4)układać panele ścienne i podłogowe, 5)stawiać ścianki działowe i sufity podwieszane. Wymagania dotyczące wyposażenia w sprzęt i materiały: narzędzia, materiały i urządzenia niezbędne do wykonywania prac budowlanych/wykończeniowych, inne, w zależności od metod dobranych przez prowadzącego..

II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 80.40.00.00 - Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne .

II.1.5) Całkowita końcowa wartość zamówienia (bez VAT) obejmująca wszystkie zamówienia i części: 45000 PLN.

SEKCJA IV: PROCEDURA

IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Zamówienie z wolnej ręki

IV.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE

  • Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie

SEKCJA V: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA

V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 02.07.2009.

V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.

V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • Dolnośląski Zakład doskonalenia Zawodowego Oddział I we Wrocławiu, ul. Biskupia 10a, 50-148 Wrocław, kraj/woj. dolnośląskie.

V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ
I NAJWYŻSZĄ CENĄ
(bez VAT)

  • Cena wybranej oferty: 45000
  • Oferta z najniższą ceną: 45000 oferta z najwyższą ceną: 45000
  • Waluta: PLN.

Podziel się

Poleć ten przetarg znajomemu poleć

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwuj








Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.