eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › GOSPODARSTWO ROLNE ANNA WAWRZYŃCZYK

Dane wykonawcy:

GOSPODARSTWO ROLNE ANNA WAWRZYŃCZYK
Główna 12
97-213 Twarda
woj. łódzkie

Zamówienia publiczne udzielone firmie GOSPODARSTWO ROLNE ANNA WAWRZYŃCZYK opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2023 - 2023Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

1

Łączna wartość
wygranych przetargów

60 376 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma GOSPODARSTWO ROLNE ANNA WAWRZYŃCZYK, najczęściej zlokalizowane były w województwie mazowieckim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie GOSPODARSTWO ROLNE ANNA WAWRZYŃCZYK zamówień to 60 376,02 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2023 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 60 376,02 PLN w ramach ogłoszonego przez Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie przetargu, którego przedmiotem było Prace na rzekach i budowlach hydrotechnicznych na terenie Zarządu Zlewni w Piotrkowie Trybunalskim. - część 1.

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 60 376,02 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Prace na rzekach i budowlach hydrotechnicznych na terenie Zarządu Zlewni w Piotrkowie Trybunalskim. - część 1 Przetarg ogłoszony był przez Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie.


Liczba udzielonych firmie GOSPODARSTWO ROLNE ANNA WAWRZYŃCZYK zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy GOSPODARSTWO ROLNE ANNA WAWRZYŃCZYK w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2023 1 60 376,02 PLN 1
RAZEM: 1 60 376,02 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na roboty budowlane (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 60 376,02 zł). Przetargi, w których wygrywa firma GOSPODARSTWO ROLNE ANNA WAWRZYŃCZYK najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Wodne roboty budowlanePodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma GOSPODARSTWO ROLNE ANNA WAWRZYŃCZYK wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Warszawa (1 przetarg na łączną kwotę 60 376,02 zł).

Lista przetargów, w których firma GOSPODARSTWO ROLNE ANNA WAWRZYŃCZYK najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2023

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2023-08-21 Warszawa

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Roboty budowlane

Prace na rzekach i budowlach hydrotechnicznych na terenie Zarządu Zlewni w Piotrkowie Trybunalskim. - część 1
60 376,02 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma GOSPODARSTWO ROLNE ANNA WAWRZYŃCZYK najprawdopodobniej wygrała w roku 2023 to 60 376,02 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Dodaj swoje pytanie