eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › JACEK ZYGMUNT FERMA PIWODA

Dane wykonawcy:

JACEK ZYGMUNT FERMA PIWODA
202
37-522 Piwoda
woj. podkarpackie

Zamówienia publiczne udzielone firmie JACEK ZYGMUNT FERMA PIWODA opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2022 - 2023Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

2

Łączna wartość
wygranych przetargów

194 400 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma JACEK ZYGMUNT FERMA PIWODA, najczęściej zlokalizowane były w województwie podkarpackim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie JACEK ZYGMUNT FERMA PIWODA zamówień to 194 400,00 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2022 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest SPECJALISTYCZNY PSYCHIATRYCZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ IM.PROF.ANTONIEGO KĘPIŃSKIEGO W JAROSŁAWIU.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 115 200,00 PLN w ramach ogłoszonego przez SPECJALISTYCZNY PSYCHIATRYCZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ IM.PROF.ANTONIEGO KĘPIŃSKIEGO W JAROSŁAWIU przetargu, którego przedmiotem było Dostawa artykułów spożywczych oraz jaj kurzych z podziałem na zadania - część 2.

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 79 200,00 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Dostawa jaj kurzych konsumpcyjnych do kuchni szpitalnej Przetarg ogłoszony był przez SPECJALISTYCZNY PSYCHIATRYCZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ IM.PROF.ANTONIEGO KĘPIŃSKIEGO W JAROSŁAWIU.


Liczba udzielonych firmie JACEK ZYGMUNT FERMA PIWODA zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy JACEK ZYGMUNT FERMA PIWODA w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2023 1 115 200,00 PLN 1
2022 1 79 200,00 PLN 1
RAZEM: 2 194 400,00 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na dostawy (2 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 194 400,00 zł). Przetargi, w których wygrywa firma JACEK ZYGMUNT FERMA PIWODA najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Jaja, Ocet; sosy; mieszanki przypraw; mąka i mączka z gorczycy; gotowa musztarda, Cukier i produkty pokrewne, Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych, Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewnePodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma JACEK ZYGMUNT FERMA PIWODA wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Jarosław (2 przetargi na łączną kwotę 194 400,00 zł).

Lista przetargów, w których firma JACEK ZYGMUNT FERMA PIWODA najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2023

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2023-07-03 Jarosław

SPECJALISTYCZNY PSYCHIATRYCZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ IM.PROF.ANTONIEGO KĘPIŃSKIEGO W JAROSŁAWIU
Dostawy

Dostawa artykułów spożywczych oraz jaj kurzych z podziałem na zadania - część 2
115 200,00 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma JACEK ZYGMUNT FERMA PIWODA najprawdopodobniej wygrała w roku 2023 to 115 200,00 zł.

Rok 2022

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2022-08-11 Jarosław

SPECJALISTYCZNY PSYCHIATRYCZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ IM.PROF.ANTONIEGO KĘPIŃSKIEGO W JAROSŁAWIU
Dostawy

Dostawa jaj kurzych konsumpcyjnych do kuchni szpitalnej
79 200,00 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma JACEK ZYGMUNT FERMA PIWODA najprawdopodobniej wygrała w roku 2022 to 79 200,00 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Dodaj swoje pytanie