eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › YOU CAN BE INTERACTIVE SP. Z O.O.

Dane wykonawcy:

YOU CAN BE INTERACTIVE SP. Z O.O.
Stanisława Spychalskiego 13
45-716 Opole
woj. opolskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie YOU CAN BE INTERACTIVE SP. Z O.O. opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2023 - 2023Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

1

Łączna wartość
wygranych przetargów

36 900 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma YOU CAN BE INTERACTIVE SP. Z O.O., najczęściej zlokalizowane były w województwie łódzkim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie YOU CAN BE INTERACTIVE SP. Z O.O. zamówień to 36 900,00 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2023 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Muzeum Sztuki w Łodzi.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 36 900,00 PLN w ramach ogłoszonego przez Muzeum Sztuki w Łodzi przetargu, którego przedmiotem było Promocja wystawy Ośrodek kondensacji formy - Stefan Krygier - część 2.

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 36 900,00 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Promocja wystawy Ośrodek kondensacji formy - Stefan Krygier - część 2 Przetarg ogłoszony był przez Muzeum Sztuki w Łodzi.


Liczba udzielonych firmie YOU CAN BE INTERACTIVE SP. Z O.O. zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy YOU CAN BE INTERACTIVE SP. Z O.O. w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2023 1 36 900,00 PLN 1
RAZEM: 1 36 900,00 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na usługi (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 36 900,00 zł). Przetargi, w których wygrywa firma YOU CAN BE INTERACTIVE SP. Z O.O. najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Usługi projektów graficznych, Usługi drukowania i powiązane, Usługi prowadzenia kampanii reklamowych, Usługi reklamowe, Artykuły informacyjne i promocyjnePodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma YOU CAN BE INTERACTIVE SP. Z O.O. wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Łódź (1 przetarg na łączną kwotę 36 900,00 zł).

Lista przetargów, w których firma YOU CAN BE INTERACTIVE SP. Z O.O. najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2023

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2023-07-07 Łódź

Muzeum Sztuki w Łodzi
Usługi

Promocja wystawy Ośrodek kondensacji formy - Stefan Krygier - część 2
36 900,00 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma YOU CAN BE INTERACTIVE SP. Z O.O. najprawdopodobniej wygrała w roku 2023 to 36 900,00 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Dodaj swoje pytanie