eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › KLIMA - WENT SYLWESTER BOROWIECKI

Dane wykonawcy:

KLIMA - WENT SYLWESTER BOROWIECKI
Chmielowa 16/A
95-200 Pabianice
woj. łódzkie

Zamówienia publiczne udzielone firmie KLIMA - WENT SYLWESTER BOROWIECKI opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2023 - 2023Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

1

Łączna wartość
wygranych przetargów

76 800 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma KLIMA - WENT SYLWESTER BOROWIECKI, najczęściej zlokalizowane były w województwie łódzkim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie KLIMA - WENT SYLWESTER BOROWIECKI zamówień to 76 800,00 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2023 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Gmina Pabianice reprezentowana przez Wójta Gminy Pabianice.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 76 800,00 PLN w ramach ogłoszonego przez Gmina Pabianice reprezentowana przez Wójta Gminy Pabianice przetargu, którego przedmiotem było Remont świetlicy wiejskiej w Jadwininie wraz z zakupem wyposażenia.

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 76 800,00 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Remont świetlicy wiejskiej w Jadwininie wraz z zakupem wyposażenia Przetarg ogłoszony był przez Gmina Pabianice reprezentowana przez Wójta Gminy Pabianice.


Liczba udzielonych firmie KLIMA - WENT SYLWESTER BOROWIECKI zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy KLIMA - WENT SYLWESTER BOROWIECKI w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2023 1 76 800,00 PLN 1
RAZEM: 1 76 800,00 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na roboty budowlane (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 76 800,00 zł). Przetargi, w których wygrywa firma KLIMA - WENT SYLWESTER BOROWIECKI najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Roboty malarskie, Pokrywanie podłóg i ścian, Instalowanie rolet, Instalowanie drzwi i okien, Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychPodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma KLIMA - WENT SYLWESTER BOROWIECKI wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Pabianice (1 przetarg na łączną kwotę 76 800,00 zł).

Lista przetargów, w których firma KLIMA - WENT SYLWESTER BOROWIECKI najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2023

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2023-07-19 Pabianice

Gmina Pabianice reprezentowana przez Wójta Gminy Pabianice
Roboty budowlane

Remont świetlicy wiejskiej w Jadwininie wraz z zakupem wyposażenia
76 800,00 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma KLIMA - WENT SYLWESTER BOROWIECKI najprawdopodobniej wygrała w roku 2023 to 76 800,00 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Dodaj swoje pytanie