eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › KANCELARIA WINDYKACYJNO-KONSULTINGOWA SP. Z O.O. W LIKWIDACJI.

Dane wykonawcy:

KANCELARIA WINDYKACYJNO-KONSULTINGOWA SP. Z O.O. W LIKWIDACJI.
Podwale 36A
50-040 Wrocław
woj. dolnośląskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie KANCELARIA WINDYKACYJNO-KONSULTINGOWA SP. Z O.O. W LIKWIDACJI. opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2009 - 2009Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

1

Łączna wartość
wygranych przetargów

49 800 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma KANCELARIA WINDYKACYJNO-KONSULTINGOWA SP. Z O.O. W LIKWIDACJI., najczęściej zlokalizowane były w województwie dolnośląskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie KANCELARIA WINDYKACYJNO-KONSULTINGOWA SP. Z O.O. W LIKWIDACJI. zamówień to 49 800,00 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2009 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Starostwo Powiatowe w Wołowie.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 49 800,00 PLN w ramach ogłoszonego przez Starostwo Powiatowe w Wołowie przetargu, którego przedmiotem było Przygotowania stosownej dokumentacji niezbędnej do uregulowania stanu prawnego w księgach wieczystych, prowadzonych dla 166 nieruchomości będących własnością Skarbu Państwa, położonych na terenie powiatu wołowskiego.

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 49 800,00 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Przygotowania stosownej dokumentacji niezbędnej do uregulowania stanu prawnego w księgach wieczystych, prowadzonych dla 166 nieruchomości będących własnością Skarbu Państwa, położonych na terenie powiatu wołowskiego Przetarg ogłoszony był przez Starostwo Powiatowe w Wołowie.


Liczba udzielonych firmie KANCELARIA WINDYKACYJNO-KONSULTINGOWA SP. Z O.O. W LIKWIDACJI. zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy KANCELARIA WINDYKACYJNO-KONSULTINGOWA SP. Z O.O. W LIKWIDACJI. w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2009 1 49 800,00 PLN 1
RAZEM: 1 49 800,00 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na usługi (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 49 800,00 zł). Przetargi, w których wygrywa firma KANCELARIA WINDYKACYJNO-KONSULTINGOWA SP. Z O.O. W LIKWIDACJI. najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Usługi zarządzania gruntamiPodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma KANCELARIA WINDYKACYJNO-KONSULTINGOWA SP. Z O.O. W LIKWIDACJI. wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Wołów (1 przetarg na łączną kwotę 49 800,00 zł).

Lista przetargów, w których firma KANCELARIA WINDYKACYJNO-KONSULTINGOWA SP. Z O.O. W LIKWIDACJI. najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2009

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2009-09-25 Wołów

Starostwo Powiatowe w Wołowie
Usługi

Przygotowania stosownej dokumentacji niezbędnej do uregulowania stanu prawnego w księgach wieczystych, prowadzonych dla 166 nieruchomości będących własnością Skarbu Państwa, położonych na terenie powiatu wołowskiego
49 800,00 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma KANCELARIA WINDYKACYJNO-KONSULTINGOWA SP. Z O.O. W LIKWIDACJI. najprawdopodobniej wygrała w roku 2009 to 49 800,00 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.