eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › "ENERGO - TELE" POKŁADECKI EDMUND

Dane wykonawcy:

"ENERGO - TELE" POKŁADECKI EDMUND
Boczna 25
62-200 Gniezno
woj. wielkopolskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie "ENERGO - TELE" POKŁADECKI EDMUND opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2017 - 2017Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

1

Łączna wartość
wygranych przetargów

94 905 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma "ENERGO - TELE" POKŁADECKI EDMUND, najczęściej zlokalizowane były w województwie wielkopolskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie "ENERGO - TELE" POKŁADECKI EDMUND zamówień to 94 905,45 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2017 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Gmina Pobiedziska.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 94 905,45 PLN w ramach ogłoszonego przez Gmina Pobiedziska przetargu, którego przedmiotem było Budowa oświetlenia ulicznego w miejscowości Biskupice w rejonie ulic Śliwkowa, Gruszkowa, Morelowa, Jabłkowa, gmina Pobiedziska - etap I.

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 94 905,45 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Budowa oświetlenia ulicznego w miejscowości Biskupice w rejonie ulic Śliwkowa, Gruszkowa, Morelowa, Jabłkowa, gmina Pobiedziska - etap I Przetarg ogłoszony był przez Gmina Pobiedziska.


Liczba udzielonych firmie "ENERGO - TELE" POKŁADECKI EDMUND zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy "ENERGO - TELE" POKŁADECKI EDMUND w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2017 1 94 905,45 PLN 1
RAZEM: 1 94 905,45 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na usługi (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 94 905,45 zł). Przetargi, w których wygrywa firma "ENERGO - TELE" POKŁADECKI EDMUND najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Roboty w zakresie nawierzchni dróg, Roboty drogowe, Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków, Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej, Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnychPodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma "ENERGO - TELE" POKŁADECKI EDMUND wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Pobiedziska (1 przetarg na łączną kwotę 94 905,45 zł).

Lista przetargów, w których firma "ENERGO - TELE" POKŁADECKI EDMUND najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2017

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2017-04-27 Pobiedziska

Gmina Pobiedziska
Roboty budowlane

Budowa oświetlenia ulicznego w miejscowości Biskupice w rejonie ulic Śliwkowa, Gruszkowa, Morelowa, Jabłkowa, gmina Pobiedziska - etap I
94 905,45 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma "ENERGO - TELE" POKŁADECKI EDMUND najprawdopodobniej wygrała w roku 2017 to 94 905,45 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.