eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › GOSPODARSTWO ROLNE JEZIERSKI JACEK ANTONI

Dane wykonawcy:

GOSPODARSTWO ROLNE JEZIERSKI JACEK ANTONI
Ogrodowa 39
88-400 Żnin
woj. kujawsko-pomorskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie GOSPODARSTWO ROLNE JEZIERSKI JACEK ANTONI opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2023 - 2023Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

1

Łączna wartość
wygranych przetargów

256 761 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma GOSPODARSTWO ROLNE JEZIERSKI JACEK ANTONI, najczęściej zlokalizowane były w województwie kujawsko-pomorskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie GOSPODARSTWO ROLNE JEZIERSKI JACEK ANTONI zamówień to 256 761,13 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2023 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W ŻNINIE.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 256 761,13 PLN w ramach ogłoszonego przez ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W ŻNINIE przetargu, którego przedmiotem było Remont korytarzy na I i II piętrze, pokoju nauczycielskiego oraz adaptacja pomieszczenia dla potrzeb funkcjonowania wirtualnej strzelnicy w Zespole Szkół Technicznych w Żninie..

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 256 761,13 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Remont korytarzy na I i II piętrze, pokoju nauczycielskiego oraz adaptacja pomieszczenia dla potrzeb funkcjonowania wirtualnej strzelnicy w Zespole Szkół Technicznych w Żninie. Przetarg ogłoszony był przez ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W ŻNINIE.


Liczba udzielonych firmie GOSPODARSTWO ROLNE JEZIERSKI JACEK ANTONI zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy GOSPODARSTWO ROLNE JEZIERSKI JACEK ANTONI w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2023 1 256 761,13 PLN 1
RAZEM: 1 256 761,13 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na roboty budowlane (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 256 761,13 zł). Przetargi, w których wygrywa firma GOSPODARSTWO ROLNE JEZIERSKI JACEK ANTONI najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe, Roboty malarskie, Pokrywanie podłóg i ścian, Tynkowanie, Roboty instalacyjne elektrycznePodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma GOSPODARSTWO ROLNE JEZIERSKI JACEK ANTONI wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Żnin (1 przetarg na łączną kwotę 256 761,13 zł).

Lista przetargów, w których firma GOSPODARSTWO ROLNE JEZIERSKI JACEK ANTONI najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2023

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2023-07-05 Żnin

ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W ŻNINIE
Roboty budowlane

Remont korytarzy na I i II piętrze, pokoju nauczycielskiego oraz adaptacja pomieszczenia dla potrzeb funkcjonowania wirtualnej strzelnicy w Zespole Szkół Technicznych w Żninie.
256 761,13 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma GOSPODARSTWO ROLNE JEZIERSKI JACEK ANTONI najprawdopodobniej wygrała w roku 2023 to 256 761,13 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Advertisement

REKLAMA

Dodaj swoje pytanie