eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › TB KOBET SP. Z O.O.

Dane wykonawcy:

TB KOBET SP. Z O.O.
Połczyńska 64
75-816 Koszalin
woj. zachodniopomorskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie TB KOBET SP. Z O.O. opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2020 - 2020Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

1

Łączna wartość
wygranych przetargów

15 918 000 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma TB KOBET SP. Z O.O., najczęściej zlokalizowane były w województwie zachodniopomorskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie TB KOBET SP. Z O.O. zamówień to 15 918 000,00 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2020 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 15 918 000,00 PLN w ramach ogłoszonego przez Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie przetargu, którego przedmiotem było Dostosowanie infrastruktury Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koszalinie do potrzeb rynku pracy - "Budowa hali sportowej z łącznikiem wraz z przebudową istniejącej sali gimnastycznej na aulę audytoryjną.

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 15 918 000,00 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Dostosowanie infrastruktury Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koszalinie do potrzeb rynku pracy - "Budowa hali sportowej z łącznikiem wraz z przebudową istniejącej sali gimnastycznej na aulę audytoryjną Przetarg ogłoszony był przez Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie.


Liczba udzielonych firmie TB KOBET SP. Z O.O. zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy TB KOBET SP. Z O.O. w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2020 1 15 918 000,00 PLN 1
RAZEM: 1 15 918 000,00 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na roboty budowlane (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 15 918 000,00 zł). Przetargi, w których wygrywa firma TB KOBET SP. Z O.O. najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Roboty budowlane w zakresie budynkówPodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma TB KOBET SP. Z O.O. wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Koszalin (1 przetarg na łączną kwotę 15 918 000,00 zł).

Lista przetargów, w których firma TB KOBET SP. Z O.O. najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2020

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2020-07-31 Koszalin

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie
Roboty budowlane

Dostosowanie infrastruktury Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koszalinie do potrzeb rynku pracy - "Budowa hali sportowej z łącznikiem wraz z przebudową istniejącej sali gimnastycznej na aulę audytoryjną
15 918 000,00 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma TB KOBET SP. Z O.O. najprawdopodobniej wygrała w roku 2020 to 15 918 000,00 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.