eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › STANISŁAW STAŃDO FHU "STANDOS"

Dane wykonawcy:

STANISŁAW STAŃDO FHU "STANDOS"
43
32-740 Wieruszyce
woj. małopolskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie STANISŁAW STAŃDO FHU "STANDOS" opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2023 - 2023



Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

1

Łączna wartość
wygranych przetargów

201 720 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma STANISŁAW STAŃDO FHU "STANDOS", najczęściej zlokalizowane były w województwie małopolskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie STANISŁAW STAŃDO FHU "STANDOS" zamówień to 201 720,00 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2023 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest GMINA BOCHNIA.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 201 720,00 PLN w ramach ogłoszonego przez GMINA BOCHNIA przetargu, którego przedmiotem było Zakup i dostawa kruszywa kamiennego łamanego z przeznaczeniem do wykonania remontów/bieżącej konserwacji dróg gminnych i wewnętrznych na terenie Gminy Bochnia - część 2.

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 201 720,00 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Zakup i dostawa kruszywa kamiennego łamanego z przeznaczeniem do wykonania remontów/bieżącej konserwacji dróg gminnych i wewnętrznych na terenie Gminy Bochnia - część 2 Przetarg ogłoszony był przez GMINA BOCHNIA.


Liczba udzielonych firmie STANISŁAW STAŃDO FHU "STANDOS" zamówień publicznych w poszczególnych latach:



Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy STANISŁAW STAŃDO FHU "STANDOS" w poszczególnych latach:



Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2023 1 201 720,00 PLN 1
RAZEM: 1 201 720,00 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na dostawy (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 201 720,00 zł). Przetargi, w których wygrywa firma STANISŁAW STAŃDO FHU "STANDOS" najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Kamień drogowy, Kruszywo



Podział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:




Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:



Miasta, w których firma STANISŁAW STAŃDO FHU "STANDOS" wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Bochnia (1 przetarg na łączną kwotę 201 720,00 zł).

Lista przetargów, w których firma STANISŁAW STAŃDO FHU "STANDOS" najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2023

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2023-07-05 Bochnia

GMINA BOCHNIA
Dostawy

Zakup i dostawa kruszywa kamiennego łamanego z przeznaczeniem do wykonania remontów/bieżącej konserwacji dróg gminnych i wewnętrznych na terenie Gminy Bochnia - część 2
201 720,00 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma STANISŁAW STAŃDO FHU "STANDOS" najprawdopodobniej wygrała w roku 2023 to 201 720,00 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Dodaj swoje pytanie