eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › MAXI-KOPARKI Sawicki Marcin

Dane wykonawcy:

MAXI-KOPARKI Sawicki Marcin
3A
17-300 Baciki Bliższe
woj. podlaskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie MAXI-KOPARKI Sawicki Marcin opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2015 - 2015Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

1

Łączna wartość
wygranych przetargów

98 175 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma MAXI-KOPARKI Sawicki Marcin, najczęściej zlokalizowane były w województwie mazowieckim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie MAXI-KOPARKI Sawicki Marcin zamówień to 98 174,91 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2015 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Urząd Gminy w Paprotni.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 98 174,91 PLN w ramach ogłoszonego przez Urząd Gminy w Paprotni przetargu, którego przedmiotem było Budowa zbiornika wodnego w miejscowości Łęczycki, gm. Paprotnia.

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 98 174,91 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Budowa zbiornika wodnego w miejscowości Łęczycki, gm. Paprotnia Przetarg ogłoszony był przez Urząd Gminy w Paprotni.


Liczba udzielonych firmie MAXI-KOPARKI Sawicki Marcin zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy MAXI-KOPARKI Sawicki Marcin w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2015 1 98 174,91 PLN 1
RAZEM: 1 98 174,91 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na roboty budowlane (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 98 174,91 zł). Przetargi, w których wygrywa firma MAXI-KOPARKI Sawicki Marcin najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Budowa zbiorników, Usuwanie wierzchniej warstwy gleby, Roboty w zakresie odwadniania gruntu, Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemnePodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma MAXI-KOPARKI Sawicki Marcin wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Paprotnia (1 przetarg na łączną kwotę 98 174,91 zł).

Lista przetargów, w których firma MAXI-KOPARKI Sawicki Marcin najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2015

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2015-10-12 Paprotnia

Urząd Gminy w Paprotni
Roboty budowlane

Budowa zbiornika wodnego w miejscowości Łęczycki, gm. Paprotnia
98 174,91 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma MAXI-KOPARKI Sawicki Marcin najprawdopodobniej wygrała w roku 2015 to 98 174,91 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Dodaj swoje pytanie