eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › AN-FINANS NORBERT KRYSIAK

Dane wykonawcy:

AN-FINANS NORBERT KRYSIAK
Polna 1
52-116 Iwiny
woj. dolnośląskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie AN-FINANS NORBERT KRYSIAK opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2011 - 2011Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

2

Łączna wartość
wygranych przetargów

6 110 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma AN-FINANS NORBERT KRYSIAK, najczęściej zlokalizowane były w województwie mazowieckim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie AN-FINANS NORBERT KRYSIAK zamówień to 6 109,83 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2011 (2 przetargi). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Wojskowa Akademia Techniczna.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 4 269,98 PLN w ramach ogłoszonego przez Wojskowa Akademia Techniczna przetargu, którego przedmiotem było DOSTAWA KAMER.

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 1 839,85 PLN. Przedmiot tego zamówienia to DOSTAWA PAKIETÓW AKUMULATORÓW, OBIEKTYWÓW I ZESTAWÓW NADAWCZYCH Przetarg ogłoszony był przez Wojskowa Akademia Techniczna.


Liczba udzielonych firmie AN-FINANS NORBERT KRYSIAK zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy AN-FINANS NORBERT KRYSIAK w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2011 2 6 109,83 PLN 1
RAZEM: 2 6 109,83 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na dostawy (2 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 6 109,83 zł). Przetargi, w których wygrywa firma AN-FINANS NORBERT KRYSIAK najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Urządzenia zdalnie sterowane, Kamery cyfrowe, Obiektywy do mikroskopów, Sprzęt nadawczy, Zestawy bateriiPodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma AN-FINANS NORBERT KRYSIAK wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Warszawa (2 przetargi na łączną kwotę 6 109,83 zł).

Lista przetargów, w których firma AN-FINANS NORBERT KRYSIAK najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2011

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
  Warszawa

Wojskowa Akademia Techniczna
Dostawy

DOSTAWA MINI KAMER, KAMER, ŚMIGŁOWCA, PAKIETÓW AKUMULATORÓW, OBIEKTYWÓW, ZESTAWÓW NADAWCZYCH ORAZ KART SD
6 109,83 PLN
2011-12-15   DOSTAWA KAMER 4 269,98 PLN
2011-12-15   DOSTAWA PAKIETÓW AKUMULATORÓW, OBIEKTYWÓW I ZESTAWÓW NADAWCZYCH 1 839,85 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma AN-FINANS NORBERT KRYSIAK najprawdopodobniej wygrała w roku 2011 to 6 109,83 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.