eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › Krzysztof Buczek Fach - Met Firma Handlowo Usługowa

Dane wykonawcy:

Krzysztof Buczek Fach - Met Firma Handlowo Usługowa
Orzechowa 31
55-095 Siedlec
woj. dolnośląskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie Krzysztof Buczek Fach - Met Firma Handlowo Usługowa opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2016 - 2016Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

1

Łączna wartość
wygranych przetargów

160 341 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma Krzysztof Buczek Fach - Met Firma Handlowo Usługowa, najczęściej zlokalizowane były w województwie dolnośląskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie Krzysztof Buczek Fach - Met Firma Handlowo Usługowa zamówień to 160 341,00 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2016 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Zarząd Zasobu Komunalnego.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 160 341,00 PLN w ramach ogłoszonego przez Zarząd Zasobu Komunalnego przetargu, którego przedmiotem było Wywóz nieczystości płynnych z szamb i dołów kloacznych usytuowanych na terenie nieruchomości zarządzanych przez Zarząd Zasobu Komunalnego. ZZK-WP/3400/35/16.

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 160 341,00 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Wywóz nieczystości płynnych z szamb i dołów kloacznych usytuowanych na terenie nieruchomości zarządzanych przez Zarząd Zasobu Komunalnego. ZZK-WP/3400/35/16 Przetarg ogłoszony był przez Zarząd Zasobu Komunalnego.


Liczba udzielonych firmie Krzysztof Buczek Fach - Met Firma Handlowo Usługowa zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy Krzysztof Buczek Fach - Met Firma Handlowo Usługowa w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2016 1 160 341,00 PLN 1
RAZEM: 1 160 341,00 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na usługi (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 160 341,00 zł). Przetargi, w których wygrywa firma Krzysztof Buczek Fach - Met Firma Handlowo Usługowa najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologicznePodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma Krzysztof Buczek Fach - Met Firma Handlowo Usługowa wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Wrocław (1 przetarg na łączną kwotę 160 341,00 zł).

Lista przetargów, w których firma Krzysztof Buczek Fach - Met Firma Handlowo Usługowa najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2016

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2016-05-20 Wrocław

Zarząd Zasobu Komunalnego
Usługi

Wywóz nieczystości płynnych z szamb i dołów kloacznych usytuowanych na terenie nieruchomości zarządzanych przez Zarząd Zasobu Komunalnego. ZZK-WP/3400/35/16
160 341,00 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma Krzysztof Buczek Fach - Met Firma Handlowo Usługowa najprawdopodobniej wygrała w roku 2016 to 160 341,00 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.