eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › 1.Ośrodek Wypoczynkowy "WIELKI BŁĘKIT" Danuta i Ryszard Urbańscy s.c. 2.Firma Budowlana " URBAŃSKI" Ryszard Urbański

Dane wykonawcy:

1.Ośrodek Wypoczynkowy "WIELKI BŁĘKIT" Danuta i Ryszard Urbańscy s.c. 2.Firma Budowlana " URBAŃSKI" Ryszard Urbański
Towarowa 10
64-600 Oborniki
woj. wielkopolskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie 1.Ośrodek Wypoczynkowy "WIELKI BŁĘKIT" Danuta i Ryszard Urbańscy s.c. 2.Firma Budowlana " URBAŃSKI" Ryszard Urbański opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2007 - 2007Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

2

Łączna wartość
wygranych przetargów

820 822 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma 1.Ośrodek Wypoczynkowy "WIELKI BŁĘKIT" Danuta i Ryszard Urbańscy s.c. 2.Firma Budowlana " URBAŃSKI" Ryszard Urbański, najczęściej zlokalizowane były w województwie wielkopolskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie 1.Ośrodek Wypoczynkowy "WIELKI BŁĘKIT" Danuta i Ryszard Urbańscy s.c. 2.Firma Budowlana " URBAŃSKI" Ryszard Urbański zamówień to 820 821,50 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2007 (2 przetargi). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Zakład Gospodarki Komunalnej w Szamotułach.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 410 410,75 PLN w ramach ogłoszonego przez Zakład Gospodarki Komunalnej w Szamotułach przetargu, którego przedmiotem było PN 22/07 Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na adaptacje budynku na pomieszczenia biurowo-socjalno-warsztatowe na ul. Chrobrego 17 w Szamotułach.

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 410 410,75 PLN. Przedmiot tego zamówienia to PN 22/07 Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na adaptacje budynku na pomieszczenia biurowo-socjalno-warsztatowe na ul. Chrobrego 17 w Szamotułach Przetarg ogłoszony był przez Zakład Gospodarki Komunalnej w Szamotułach.


Liczba udzielonych firmie 1.Ośrodek Wypoczynkowy "WIELKI BŁĘKIT" Danuta i Ryszard Urbańscy s.c. 2.Firma Budowlana " URBAŃSKI" Ryszard Urbański zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy 1.Ośrodek Wypoczynkowy "WIELKI BŁĘKIT" Danuta i Ryszard Urbańscy s.c. 2.Firma Budowlana " URBAŃSKI" Ryszard Urbański w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2007 2 820 821,50 PLN 1
RAZEM: 2 820 821,50 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na roboty budowlane (2 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 820 821,50 zł). Przetargi, w których wygrywa firma 1.Ośrodek Wypoczynkowy "WIELKI BŁĘKIT" Danuta i Ryszard Urbańscy s.c. 2.Firma Budowlana " URBAŃSKI" Ryszard Urbański najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Instalacje mechaniczne, Roboty budowlanePodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma 1.Ośrodek Wypoczynkowy "WIELKI BŁĘKIT" Danuta i Ryszard Urbańscy s.c. 2.Firma Budowlana " URBAŃSKI" Ryszard Urbański wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Szamotuły (2 przetargi na łączną kwotę 820 821,50 zł).

Lista przetargów, w których firma 1.Ośrodek Wypoczynkowy "WIELKI BŁĘKIT" Danuta i Ryszard Urbańscy s.c. 2.Firma Budowlana " URBAŃSKI" Ryszard Urbański najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2007

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2007-10-09 Szamotuły

Zakład Gospodarki Komunalnej w Szamotułach
Roboty budowlane

PN 22/07 Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na adaptacje budynku na pomieszczenia biurowo-socjalno-warsztatowe na ul. Chrobrego 17 w Szamotułach
410 410,75 PLN
2007-10-09 Szamotuły

Zakład Gospodarki Komunalnej w Szamotułach
Roboty budowlane

PN 22/07 Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na adaptację budynku na pomieszczenia biurowo-socjalno-warsztatowe w Szamotułach na ul. Chrobrego 17
410 410,75 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma 1.Ośrodek Wypoczynkowy "WIELKI BŁĘKIT" Danuta i Ryszard Urbańscy s.c. 2.Firma Budowlana " URBAŃSKI" Ryszard Urbański najprawdopodobniej wygrała w roku 2007 to 820 821,50 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.