eGospodarka.pl

Publikuj ogłoszenia na eGospodarka.pl
zlecenia, przetargi, zapytania ofertowe, licytacje i.in.


Pozyskuj wykonawców, dostawców i kontrahentów skuteczniej, szybciej i taniej.
Otrzymuj więcej, bardziej konkurencyjnych ofert od firm szukających zleceń do realizacji.1
Ogłoszenie

 • 2 miesiące na wykorzystanie

299 zł netto

zamów

3
Ogłoszenia

 • 6 miesięcy na wykorzystanie

499 zł netto

zamów
BESTSELLER

10
Ogłoszeń

 • 1 rok na wykorzystanie

999 zł netto

zamów

30
Ogłoszeń

 • 1 rok na wykorzystanie

1 499 zł netto

zamów

100
Ogłoszeń

 • 1 rok na wykorzystanie

2 999 zł netto

zamów
» jak to działa?

Obniż koszty zlecanych usług, dostaw i robót budowlanych

Zwiększ konkurencyjność otrzymywanych ofert

150 tys. osób szukających zleceń w naszym serwisie miesięcznie

40 tys. osób otrzymujących powiadomienia e-mail o ogłoszeniach

Cena za ogłoszenie od 29,99 zł netto (oszczędzasz do 90%)Zaufali nam m.in.:

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.POLWIND Sp. z o.o.Spółdzielnia Mieszkaniowa IHAR w RadzikowieOtwocka Spółdzielnia MieszkaniowaGmina Lewin KłodzkiAjaks S.A.Spółdzielnia Mieszkaniowa DOMHUTSpółdzielnia Mieszkaniowa WOLA


Jak opublikować ogłoszenie?


1. wybierz pakiet

możesz kupić jedno ogłoszenie lub pakiet kilku publikacji

2. zapłać

kartą, przelewem internetowym lub tradycyjnie na podstawie proformy

3. dodaj ogłoszenie

za pomocą prostego w obsłudze panelu opublikujesz ogłoszenie
Obawiasz się, że nie wykorzystasz wszystkich ogłoszeń z pakietu w ciągu roku i przepadną? Zamów po roku kolejny pakiet, a niewykorzystane ogłoszenia z poprzedniego pakietu znów będą dostępne do wykorzystania na Twoim koncie jako bonus do nowego pakietu.
Publikacja w serwisie o uznanej renomie

Dział Przetargi.eGospodarka.pl istnieje nieprzerwanie od 2004 r. i dla wielu firm stanowi główne oraz wiarygodne źródło informacji o toczących się postępowaniach. Miesięcznie dział Przetargi.eGospodarka.pl odwiedza 150 tys. osób, a cały serwis eGospodarka.pl ponad 1,4 mln. Powiadomienia e-mail o ogłoszeniach przetargowych z naszego serwisu otrzymuje ponad 40 tys. osób.


14

lat na rynku

40 tys.

subskrybentów powiadomień
e-mail

150 tys.

osób szukających
przetargów i zleceń

Skuteczniej pozyskuj kontrahentów

 • Nasi Klienci przyznają, że dzięki publikacji ogłoszenia na eGospodarka.pl skutecznie i szybko znaleźli tańszych wykonawców i kontrahentów.

Zwiększ konkurencyjność ofert

 • Wielu naszych Klientów potwierdza, że publikując komunikaty na eGospodarka.pl otrzymują więcej bardziej konkurencyjnych ofert niż gdy korzystają z serwisów i gazet lokalnych.


Oszczędzaj na publikacji ogłoszeń

 • Korzystaj z pakietów ogłoszeń, aby obniżyć koszt publikacji pojedynczego ogłoszenia nawet o 90%. Dzięki temu możesz publikować wszystkie przetargi i zapytania nie obawiając się o koszty.

Zwiększ oglądalność swoich ogłoszeń

 • Publikacje dostępne w ramach wykupionego pakietu możesz wykorzystać nie tylko do publikacji nowych ogłoszeń, ale także do podbijania (przedatowywania) tych już zamieszczonych w serwisie.

  Wystarczy, że zmienisz datę publikacji ogłoszenia na aktualną, a pojawi się ono ponownie na samej górze listy ogłoszeń oraz zostanie wysłane w powiadomieniach e-mail jako nowe ogłoszenie.


Publikuj ogłoszenia łatwo i szybko

 • Każdy nasz Klient otrzymuje dostęp do prostego w obsłudze panelu, w którym może samodzielnie publikować ogłoszenia oraz nimi zarządzać. Sam decydujesz kiedy i w jakiej formie zostanie opublikowane Twoje ogłoszenie. Link do ogłoszenia jest stały i można go udostępniać zainteresowanym.

  W każdej chwili możesz dodawać uzupełnienia (np. najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami) do opublikowanego ogłoszenia. W razie potrzeby możesz nawet samodzielnie zdjąć ogłoszenie z serwisu.


Zarządzaj ogłoszeniami w dowolnym miejscu i czasie

 • Nie jesteś zależny od planów wydawniczych czy godzin pracy redakcji. Swoje ogłoszenia możesz publikować o dowolnej porze i z dowolnego miejsca. Możesz także ustawić datę przyszłą i skorzystać z automatycznej publikacji.

Opinie naszych Klientów


portal zmówień publicznychNa podstawie naszych doświadczeń polecamy zamieszczanie ogłoszeń przetargowych w serwisie eGospodarka.pl. Jest to znakomity sposób dotarcia do potencjalnych partnerów. Biznesowy charakter serwisu eGospodarka.pl sprawia, że publikując tutaj ogłoszenia przetargowe łatwo dotarliśmy do osób decyzyjnych w firmach, które są naszymi potencjalnymi kontrahentami.

Monika Ambroziak, Kierownik ds. Administracyjnych, POLWIND Sp. z o.o.

zapytania ofertowe przetargiDzięki serwisowi eGospodarka.pl nasza Firma jako zamawiający ma szansę dotrzeć do szerszego kręgu potencjalnych dostawców, a tym samym zwiększyć konkurencyjność w prowadzonych przetargach. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej jakości świadczonych usług i mogę polecić serwis przetargowy eGospodarka.pl jako wiarygodnego partnera naszej Spółki. [pokaż list referencyjny]

Anna Bednarek, Dyrektor Pionu Zakupów, Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.

zamówienia publiczneNasza Spółdzielnia kilkukrotnie ogłaszała przetargi w Waszym portalu. Dzięki tym ogłoszeniom swoje oferty składało dużo więcej Firm niż wtedy, kiedy ogłaszaliśmy się w mediach lokalnych. Pozwoliło nam to zaoszczędzić sporo środków finansowych a także wybrać takie Firmy, które nam odpowiadały.

Z naszych informacji wynika, że większość firm korzysta z portalu eGospodarka.pl jako podstawowego źródła informacji i dzięki temu takie Spółdzielnie jak nasza mają możliwość poszukiwania wykonawców na terenie całego kraju.

Marek Malinowski, Inspektor Nadzoru Budowlanego, Dział Inwestycji, Otwocka Spółdzielnia Mieszkaniowa

Niniejszym potwierdzam korzystanie z portalu eGospodarka.pl, na którym Leszczyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Lesznie publikuje swoje przetargi na remonty i roboty budowlane od marca 2013 roku. Warta podkreślenia jest fachowość, rzetelność i szybkość realizacji zamówień oraz przyjazne podejście konsultantów.

Jerzy Data, informatyk LSM w Lesznie, Leszczyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa

ogłoszenie przetargoweJesteśmy zadowoleni ze świadczonych usług publikacji ogłoszeń o przetarg przez serwis eGospodarka.pl. Szybko udało nam się pozyskać kontrahentów na nasze zlecenie. Polecamy serwis eGospodarka.pl jako skuteczną platformę. [pokaż list referencyjny]

Agnieszka Aleksandrowicz, Prezes Zarządu, Spółdzielnia Mieszkaniowa "IHAR" w RadzikowiePakiety ogłoszeń - jak to działa?


1

Wybierz pakiet

Wybierz pakiet ogłoszeń, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i kliknij "ZAMÓW". Dostępne pakiety (1, 3, 10, 30 i 100 Ogłoszeń) różnią się od siebie liczbą ogłoszeń dostępną w ramach pakietu oraz czasem na ich wykorzystanie i ceną.

Wskazówka: jeśli Twoja firma, organizacja czy urząd ogłasza przetargi, zamówienia, zapytania, zlecenia czy inne postępowania o charakterze przetargowym co pewien czas, polecamy skorzystanie z pakietów 10, 30 lub 100 Ogłoszeń (lub abonamentu). Na wykorzystanie pakietów masz rok od momentu zakupu, a cena pojedynczego ogłoszenia jest w tym przypadku znacznie korzystniejsza. Oszczędzasz także czas potrzebny na każdorazowe złożenie zamówienia (samodzielnie publikujesz przetargi w ramach swojego pakietu wtedy, gdy tego potrzebujesz, bez konieczności każdorazowego zamawiania ogłoszeń).

Na wykorzystanie pakietu (opublikowanie przetargów) masz rok od momentu zakupu w przypadku pakietów 10, 30 i 100 Ogłoszeń. Dla pakietów 3 Ogłoszenia i 1 Ogłoszenie jest to odpowiednio: 6 miesięcy i 2 miesiące.


UWAGA: Obawiasz się, że nie wykorzystasz wszystkich ogłoszeń z pakietu w ciągu roku i przepadną? Zamów po roku kolejny pakiet, a niewykorzystane ogłoszenia z poprzedniego pakietu znów będą dostępne do wykorzystania na Twoim koncie jako bonus do nowego pakietu.


2

Wypełnij i wyślij online formularz zamówienia

Wypełnij internetowy formularz zamówienia podając dane do faktury oraz dane kontaktowe. Jeśli jeszcze nie korzystałeś z naszych usług, na tym etapie utworzone zostanie Twoje bezpłatne konto firmowe, dzięki któremu będziesz mógł samodzielnie publikować ogłoszenia i zarządzać nimi.

Sprawdź poprawność danych z zamówienia i wyślij je online.


3

Wybierz sposób zapłaty i zapłać za zamówienie

Wybierz metodę płatności. Dostępne formy to przelew bankowy, przekaz pocztowy oraz szybki przelew online i płatność kartą za pośrednictwem serwisu przelewy24.pl.

W przypadku wyboru przelewu bankowego i przekazu pocztowego otrzymasz pro formę, na podstawie której należy dokonać wpłaty. Pro forma będzie dostępna do pobrania bezpośrednio na stronie po wybraniu płatności tradycyjnej, zostanie także wysłana na Twój adres e-mail podany w zamówieniu. Po zaksięgowaniu płatności (może to potrwać do 2 dni roboczych) otrzymasz mailem informację potwierdzającą poprawne sfinalizowanie zamówienia i aktywowanie usługi publikacji ogłoszeń.

W przypadku płatności za pośrednictwem przelewy24.pl będziesz mógł przejść do wybranego przez siebie banku w celu realizacji przelewu lub zapłacić kartą płatniczą. Po dokonaniu płatności zostaniesz przekierowany na stronę potwierdzającą poprawne sfinalizowanie zamówienia i aktywowanie usługi publikacji ogłoszeń.

W obydwu przypadkach faktura za usługę zostanie przesłana po zaksięgowaniu przez nas wpłaty na Twój adres e-mail podany w zamówieniu. Będzie także dostępna do pobrania w panelu Klienta na liście "Moje faktury".


4

Publikuj ogłoszenia

Aktywacja usługi publikacji ogłoszeń nastąpi niezwłocznie po wpłynięciu na nasze konto należności. W przypadku skorzystania z usługi przelewy24.pl (przelew online lub karta płatnicza) odbywa się to niemal natychmiast po prawidłowo przeprowadzonej transakcji, w przypadku płatności tradycyjnej trwa to zazwyczaj do 2 dni roboczych (w tym przypadku wiadomość o aktywacji usługi otrzymasz na podany w zamówieniu adres e-mail).

Zaloguj się do panelu użytkownika i wprowadź dane ogłoszenia. Ustal datę publikacji i opublikuj przetarg w serwisie. Ogłoszenia możesz publikować w dowolnym momencie w okresie ważności Twojego pakietu.

UWAGA: jeśli jesteś nowym Klientem i nie masz jeszcze konta w naszym serwisie, przed opublikowaniem pierwszego ogłoszenia musisz potwierdzić założenie bezpłatnego konta firmowego. Należy to zrobić klikając w link potwierdzający przesłany przez nas na Twój adres e-mail podany w czasie zamówienia. Jeśli mail z linkiem nie dotarł lub przypadkowo został przez Ciebie skasowany, możesz przesłać sobie nowy link potwierdzający bezpośrednio ze strony po ukończeniu zamówienia.

Wybrałeś płatność przelewem tradycyjnym na podstawie pro formy i czekasz na realizację płatności?
Możesz wcześniej przygotować i wprowadzić treść ogłoszenia w panelu użytkownika jeszcze przed aktywacją usługi, a opublikować je, gdy należność wpłynie na nasze konto.


Wybierz pakiet ogłoszeń


Co zyskujesz dodatkowo?

 • dotarcie do grupy premium

  Nasi użytkownicy odwiedzający dział Przetargi.eGospodarka.pl to przedstawiciele przedsiębiorstw, osoby decyzyjne i właściciele firm bezpośrednio zainteresowani udziałem w przetargach i postępowaniach o podobnym charakterze.
 • obecność w wyszukiwarce

  Ogłoszenie będzie dostępne w wynikach wyszukiwania działu Przetargi dla wszystkich użytkowników serwisu eGospodarka.pl.
 • informacja w powiadomieniach e-mail

  Użytkownicy, którzy korzystają z subskrypcji otrzymają dodatkowo powiadomienie o Twoim ogłoszeniu na skrzynkę e-mail, jeśli będzie ono spełniać wybrane przez nich kryteria.
 • bezpłatne konto firmowe

  Bezpłatne konto firmowe umożliwia śledzenie zamówienia na każdym etapie jego realizacji, monitorowanie stopnia wykorzystania wykupionego pakietu ogłoszeń oraz proste i szybkie zamawianie kolejnych usług w naszym serwisie.
 • dostęp do zamkniętej części eGospodarka.pl

  Po uzupełnieniu profilu użytkownika możesz bez ograniczeń korzystać z zamkniętej części serwisu eGospodarka.pl w tym m.in. pobierać wzory dokumentów i formularzy, zadawać pytania w dziale Porady, subskrybować powiadomienia e-mail o interesujących Cię ofertach.

Wybierz pakiet ogłoszeńNajczęściej zadawane pytania

Wybierz pakiet ogłoszeń
i Ty też zacznij skuteczniej pozyskiwać oferentówSerwis Przetargi eGospodarka.pl to portal z największą bezpłatną wyszukiwarką zamówień publicznych. Baza przetargów zawiera zarówno zamówienia i ogłoszenia publiczne zamieszczane przez podmioty zobowiązane Prawem Zamówień Publicznych, aby publikować swoje zapytania ofertowe i przetargi w Biuletynie Zamówień Publicznych, jak i firmy, które mimo braku takiego obowiązku organizują własne przetargi oraz zapytania ofertowe i opublikowały je w naszym serwisie. W bazie codziennie pojawiają się nowe przetargi, które są wyszukiwane przez potencjalnych kontrahentów zainteresowanych udziałem zarówno w przetargu publicznym, jak i przetargu ofertowym.