eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › INWEST LIM SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Dane wykonawcy:

INWEST LIM SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Bukowska 41B
62-081 Wysogotowo
woj. wielkopolskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie INWEST LIM SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2020 - 2020Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

1

Łączna wartość
wygranych przetargów

2 804 172 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma INWEST LIM SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA, najczęściej zlokalizowane były w województwie wielkopolskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie INWEST LIM SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA zamówień to 2 804 172,10 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2020 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Wojewódzki Szpital Zespolony.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 2 804 172,10 PLN w ramach ogłoszonego przez Wojewódzki Szpital Zespolony przetargu, którego przedmiotem było Modernizacja Apteki Szpitalnej - etap I.

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 2 804 172,10 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Modernizacja Apteki Szpitalnej - etap I Przetarg ogłoszony był przez Wojewódzki Szpital Zespolony.


Liczba udzielonych firmie INWEST LIM SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy INWEST LIM SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2020 1 2 804 172,10 PLN 1
RAZEM: 1 2 804 172,10 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na dostawy (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 2 804 172,10 zł). Przetargi, w których wygrywa firma INWEST LIM SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Roboty remontowe i renowacyjne, Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne, Inne instalacje elektryczne, Instalowanie okablowania komputerowego, Instalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowychPodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma INWEST LIM SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Leszno (1 przetarg na łączną kwotę 2 804 172,10 zł).

Lista przetargów, w których firma INWEST LIM SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2020

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2020-11-24 Leszno

Wojewódzki Szpital Zespolony
Dostawy

Modernizacja Apteki Szpitalnej - etap I
2 804 172,10 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma INWEST LIM SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA najprawdopodobniej wygrała w roku 2020 to 2 804 172,10 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.