eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › BARBARA KLINICKA BUDYNEK USŁUGOWY-RESTAURACJA

Dane wykonawcy:

BARBARA KLINICKA BUDYNEK USŁUGOWY-RESTAURACJA
20
13-324 Nowe Grodziczno
woj. warmińsko-mazurskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie BARBARA KLINICKA BUDYNEK USŁUGOWY-RESTAURACJA opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2012 - 2014Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

2

Łączna wartość
wygranych przetargów

5 036 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma BARBARA KLINICKA BUDYNEK USŁUGOWY-RESTAURACJA, najczęściej zlokalizowane były w województwie warmińsko-mazurskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie BARBARA KLINICKA BUDYNEK USŁUGOWY-RESTAURACJA zamówień to 5 036,32 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2012 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Olsztynie.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 3 636,32 PLN w ramach ogłoszonego przez Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Olsztynie przetargu, którego przedmiotem było NOWE GRODZICZNO.

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 1 400,00 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Grodziczno/Nowe Grodziczno Przetarg ogłoszony był przez Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Olsztynie.


Liczba udzielonych firmie BARBARA KLINICKA BUDYNEK USŁUGOWY-RESTAURACJA zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy BARBARA KLINICKA BUDYNEK USŁUGOWY-RESTAURACJA w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2014 1 3 636,32 PLN 1
2012 1 1 400,00 PLN 1
RAZEM: 2 5 036,32 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na usługi (2 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 5 036,32 zł). Przetargi, w których wygrywa firma BARBARA KLINICKA BUDYNEK USŁUGOWY-RESTAURACJA najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Usługi podawania posiłków, Usługi hotelarskie, Usługi wynajmu lub leasingu nieruchomości innych niż mieszkalnePodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma BARBARA KLINICKA BUDYNEK USŁUGOWY-RESTAURACJA wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Olsztyn (2 przetargi na łączną kwotę 5 036,32 zł).

Lista przetargów, w których firma BARBARA KLINICKA BUDYNEK USŁUGOWY-RESTAURACJA najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2014

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2014-08-26 Olsztyn

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Olsztynie
Usługi

NOWE GRODZICZNO
3 636,32 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma BARBARA KLINICKA BUDYNEK USŁUGOWY-RESTAURACJA najprawdopodobniej wygrała w roku 2014 to 3 636,32 zł.

Rok 2012

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2012-11-02 Olsztyn

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Olsztynie
Usługi

Grodziczno/Nowe Grodziczno
1 400,00 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma BARBARA KLINICKA BUDYNEK USŁUGOWY-RESTAURACJA najprawdopodobniej wygrała w roku 2012 to 1 400,00 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.