eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › PROEDUKACJA PAWEŁ SERWA ZESPÓŁ SZKÓŁ DLA DOROSŁYCH W KATOWICACH

Dane wykonawcy:

PROEDUKACJA PAWEŁ SERWA ZESPÓŁ SZKÓŁ DLA DOROSŁYCH W KATOWICACH
Warszawska 3
40-009 Katowice
woj. śląskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie PROEDUKACJA PAWEŁ SERWA ZESPÓŁ SZKÓŁ DLA DOROSŁYCH W KATOWICACH opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2020 - 2020Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

1

Łączna wartość
wygranych przetargów

4 998 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma PROEDUKACJA PAWEŁ SERWA ZESPÓŁ SZKÓŁ DLA DOROSŁYCH W KATOWICACH, najczęściej zlokalizowane były w województwie śląskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie PROEDUKACJA PAWEŁ SERWA ZESPÓŁ SZKÓŁ DLA DOROSŁYCH W KATOWICACH zamówień to 4 998,00 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2020 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie SA.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 4 998,00 PLN w ramach ogłoszonego przez Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie SA przetargu, którego przedmiotem było Kurs Przedstawiciel handlowy z obsługą kasy fiskalnej i komputera z egzaminem ECDL Base .

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 4 998,00 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Kurs Przedstawiciel handlowy z obsługą kasy fiskalnej i komputera z egzaminem ECDL Base Przetarg ogłoszony był przez Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie SA.


Liczba udzielonych firmie PROEDUKACJA PAWEŁ SERWA ZESPÓŁ SZKÓŁ DLA DOROSŁYCH W KATOWICACH zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy PROEDUKACJA PAWEŁ SERWA ZESPÓŁ SZKÓŁ DLA DOROSŁYCH W KATOWICACH w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2020 1 4 998,00 PLN 1
RAZEM: 1 4 998,00 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na usługi (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 4 998,00 zł). Przetargi, w których wygrywa firma PROEDUKACJA PAWEŁ SERWA ZESPÓŁ SZKÓŁ DLA DOROSŁYCH W KATOWICACH najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Kursy komputerowe, Usługi szkolenia komputerowego, Usługi szkolenia zawodowegoPodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma PROEDUKACJA PAWEŁ SERWA ZESPÓŁ SZKÓŁ DLA DOROSŁYCH W KATOWICACH wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Częstochowa (1 przetarg na łączną kwotę 4 998,00 zł).

Lista przetargów, w których firma PROEDUKACJA PAWEŁ SERWA ZESPÓŁ SZKÓŁ DLA DOROSŁYCH W KATOWICACH najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2020

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2020-11-26 Częstochowa

Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie SA
Usługi

Kurs Przedstawiciel handlowy z obsługą kasy fiskalnej i komputera z egzaminem ECDL Base
4 998,00 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma PROEDUKACJA PAWEŁ SERWA ZESPÓŁ SZKÓŁ DLA DOROSŁYCH W KATOWICACH najprawdopodobniej wygrała w roku 2020 to 4 998,00 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.