eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › BORKOWSKI - GRUPA SBS SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Dane wykonawcy:

BORKOWSKI - GRUPA SBS SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Gwiaździsta 3
62-020 Swarzędz
woj. wielkopolskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie BORKOWSKI - GRUPA SBS SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2014 - 2014Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

1

Łączna wartość
wygranych przetargów

118 406 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma BORKOWSKI - GRUPA SBS SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA, najczęściej zlokalizowane były w województwie wielkopolskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie BORKOWSKI - GRUPA SBS SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA zamówień to 118 406,00 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2014 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Gmina Swarzędz.

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 118 406,00 PLN w ramach ogłoszonego przez Gmina Swarzędz przetargu, którego przedmiotem było Budowa sieci kanalizacji sanitarnej z przyłączami w ul. Polnej w Kobylnicy - etap II.

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 118 406,00 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Budowa sieci kanalizacji sanitarnej z przyłączami w ul. Polnej w Kobylnicy - etap II Przetarg ogłoszony był przez Gmina Swarzędz.


Liczba udzielonych firmie BORKOWSKI - GRUPA SBS SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy BORKOWSKI - GRUPA SBS SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2014 1 118 406,00 PLN 1
RAZEM: 1 118 406,00 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na roboty budowlane (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 118 406,00 zł). Przetargi, w których wygrywa firma BORKOWSKI - GRUPA SBS SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówPodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma BORKOWSKI - GRUPA SBS SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Swarzędz (1 przetarg na łączną kwotę 118 406,00 zł).

Lista przetargów, w których firma BORKOWSKI - GRUPA SBS SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2014

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2014-06-25 Swarzędz

Gmina Swarzędz
Roboty budowlane

Budowa sieci kanalizacji sanitarnej z przyłączami w ul. Polnej w Kobylnicy - etap II
118 406,00 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma BORKOWSKI - GRUPA SBS SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA najprawdopodobniej wygrała w roku 2014 to 118 406,00 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.