eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › FABRYKA OKIEN 'WAFAM' WAWRZYNIAK JÓZEF

Dane wykonawcy:

FABRYKA OKIEN 'WAFAM' WAWRZYNIAK JÓZEF
Chorzowska 121
41-605 Świętochłowice
woj. śląskie

Zamówienia publiczne udzielone firmie FABRYKA OKIEN 'WAFAM' WAWRZYNIAK JÓZEF opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2014 - 2014Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

1

Łączna wartość
wygranych przetargów

46 873 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma FABRYKA OKIEN 'WAFAM' WAWRZYNIAK JÓZEF, najczęściej zlokalizowane były w województwie śląskim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie FABRYKA OKIEN 'WAFAM' WAWRZYNIAK JÓZEF zamówień to 46 872,98 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2014 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest Zespół Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach Sp. z o. o..

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 46 872,98 PLN w ramach ogłoszonego przez Zespół Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach Sp. z o. o. przetargu, którego przedmiotem było Prace budowlane polegające na remoncie pomieszczeń Zespołu Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach sp. z o.o. w celu zwiększenia ilości świadczonych usług na potrzeby profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych - wymiana stolarki okiennej.

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 46 872,98 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Prace budowlane polegające na remoncie pomieszczeń Zespołu Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach sp. z o.o. w celu zwiększenia ilości świadczonych usług na potrzeby profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych - wymiana stolarki okiennej Przetarg ogłoszony był przez Zespół Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach Sp. z o. o..


Liczba udzielonych firmie FABRYKA OKIEN 'WAFAM' WAWRZYNIAK JÓZEF zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy FABRYKA OKIEN 'WAFAM' WAWRZYNIAK JÓZEF w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2014 1 46 872,98 PLN 1
RAZEM: 1 46 872,98 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na roboty budowlane (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 46 872,98 zł). Przetargi, w których wygrywa firma FABRYKA OKIEN 'WAFAM' WAWRZYNIAK JÓZEF najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Instalowanie okien, Roboty budowlanePodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma FABRYKA OKIEN 'WAFAM' WAWRZYNIAK JÓZEF wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Świętochłowice (1 przetarg na łączną kwotę 46 872,98 zł).

Lista przetargów, w których firma FABRYKA OKIEN 'WAFAM' WAWRZYNIAK JÓZEF najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2014

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2014-10-16 Świętochłowice

Zespół Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach Sp. z o. o.
Roboty budowlane

Prace budowlane polegające na remoncie pomieszczeń Zespołu Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach sp. z o.o. w celu zwiększenia ilości świadczonych usług na potrzeby profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych - wymiana stolarki okiennej
46 872,98 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma FABRYKA OKIEN 'WAFAM' WAWRZYNIAK JÓZEF najprawdopodobniej wygrała w roku 2014 to 46 872,98 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.