eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiKto wygrał przetarg › ALLEN & OVERY, A. PĘDZICH SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Dane wykonawcy:

ALLEN & OVERY, A. PĘDZICH SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Grzybowska 56
00-844 Warszawa
woj. mazowieckie

Zamówienia publiczne udzielone firmie ALLEN & OVERY, A. PĘDZICH SPÓŁKA KOMANDYTOWA opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w latach 2013 - 2013Liczba udzielonych tej firmie zamówień publicznych

1

Łączna wartość
wygranych przetargów

110 700 zł

Liczba zamawiających

1

Podstawą prezentowanych na stronie informacji są dane publikowane przez UZP w Biuletynie Zamówień Publicznych

Przetargi, które wygrała firma ALLEN & OVERY, A. PĘDZICH SPÓŁKA KOMANDYTOWA, najczęściej zlokalizowane były w województwie mazowieckim. Szacunkowa suma wszystkich udzielonych firmie ALLEN & OVERY, A. PĘDZICH SPÓŁKA KOMANDYTOWA zamówień to 110 700,00 PLN. Najwięcej przetargów firma wygrała w roku 2013 (1 przetarg). Instytucją, która najczęściej udziela zamówień tej firmie jest "Inwestycje Miejskie" Sp. z o.o..

Najwyższa szacunkowa wartość udzielonego tej firmie zamówienia to 110 700,00 PLN w ramach ogłoszonego przez "Inwestycje Miejskie" Sp. z o.o. przetargu, którego przedmiotem było Świadczenie usług doradztwa prawnego w przygotowaniu i przeprowadzeniu procesu emisji obligacji.

Najniższa szacunkowa wartość przetargu, jaki wygrała ta firma to 110 700,00 PLN. Przedmiot tego zamówienia to Świadczenie usług doradztwa prawnego w przygotowaniu i przeprowadzeniu procesu emisji obligacji Przetarg ogłoszony był przez "Inwestycje Miejskie" Sp. z o.o..


Liczba udzielonych firmie ALLEN & OVERY, A. PĘDZICH SPÓŁKA KOMANDYTOWA zamówień publicznych w poszczególnych latach:Szacowane przychody z zamówień publicznych firmy ALLEN & OVERY, A. PĘDZICH SPÓŁKA KOMANDYTOWA w poszczególnych latach:Informacje szczegółowe o wygranych zamówieniach publicznych:

Rok Liczba udzielonych zamówień Wartość udzielonych zamówień Zamawiający
2013 1 110 700,00 PLN 1
RAZEM: 1 110 700,00 PLN

Firma najczęściej wygrywa przetargi na usługi (1 udzielonych zamówień publicznych w tej kategorii na łączną kwotę 110 700,00 zł). Przetargi, w których wygrywa firma ALLEN & OVERY, A. PĘDZICH SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej dotyczą następujących dziedzin: Usługi w zakresie doradztwa prawnego i reprezentacji prawnejPodział udzielonych firmie zamówień publicznych ze względu na kategorię przetargu:
Struktura szacunkowych przychodów z przetargów publicznych ze względu na kategorię:Miasta, w których firma ALLEN & OVERY, A. PĘDZICH SPÓŁKA KOMANDYTOWA wygrała najwięcej przetargów:

Miasta, w których tej firmie najczęściej udzielane są zamówienia publiczne to: Płock (1 przetarg na łączną kwotę 110 700,00 zł).

Lista przetargów, w których firma ALLEN & OVERY, A. PĘDZICH SPÓŁKA KOMANDYTOWA najprawdopodobniej wygrała:


Rok 2013

Data Miasto / Zamawiający Kategoria /
Przedmiot zamówienia
Wartość zamówienia
2013-09-10 Płock

"Inwestycje Miejskie" Sp. z o.o.
Usługi

Świadczenie usług doradztwa prawnego w przygotowaniu i przeprowadzeniu procesu emisji obligacji
110 700,00 PLN
Łączna szacowana wartość przetargów, które firma ALLEN & OVERY, A. PĘDZICH SPÓŁKA KOMANDYTOWA najprawdopodobniej wygrała w roku 2013 to 110 700,00 zł.

Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.