To jest wynik przetargu. Zobacz także treść przetargu, którego dotyczy to ogłoszenie
Ogłoszenie z dnia 2012-04-27
Pabianice: Wybór wykonawcy na organizację wypoczynku letniego 2012r
Numer ogłoszenia: 95747 - 2012; data zamieszczenia: 27.04.2012
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 68005 - 2012r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza im. Aleksandra Kamińskiego w Porszewicach, Porszewice 18E, 95-200 Pabianice, woj. łódzkie, tel. 42 211 17 15, 211 47 68, faks 42 211 17 15.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Inny: Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza typu wielofunkcyjnego.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Wybór wykonawcy na organizację wypoczynku letniego 2012r.
II.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Wypoczynek letni dla około 45 dzieci.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 55.24.00.00 - Usługi w zakresie ośrodków i domów wypoczynkowych .
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
- Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 26.04.2012.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 6.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 4.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
dane rejestrowe
i kontaktowe firmy
CENTRUM REKLAMOWO-TURYSTYCZNE REKTUR ALEKSANDRA KOŁUDA
jakie przetargi wygrała firma
CENTRUM REKLAMOWO-TURYSTYCZNE REKTUR ALEKSANDRA KOŁUDA
- Centrum Reklamowo-Turystyczne Rektur, Aleksandra Pietrzak, 95-047 Jeżów, ul. Zielona 6, 95-047 Jeżów, kraj/woj. łódzkie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 146666,67 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty: 146666,67
Oferta z najniższą ceną: 146666,67 / Oferta z najwyższą ceną: 148083,33
Waluta: PLN.
INNE PRZETARGI Z PABIANIC
- Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupa E) do obiektów MOSiR w Pabianicach
- Dostawa i wdrożenie systemu telefonii VoIP oraz alternatywnego łącza internetowego dla Urzędu Miejskiego w Pabianicach. Dostawa i wdrożenie systemu telefonii VoIP we wskazanych jednostkach podległych
- Wywóz odpadów wytworzonych w związku z działalnością Zamawiającego z terenów administrowanych przez Zamawiającego - 2026 rok
- Zakup sprzętu na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej powiatu pabianickiego
- Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.:"Rozbudowa drogi powiatowej nr 3313E od skrzyżowania z drogą gminną na Łaziska w kierunku miejscowości Mierzączka Duża, gmina Dłutów"
- Sprzedaż i dostawa fabrycznie nowych trumien do pochówku
więcej: przetargi w Pabianicach »
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.





