eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi Biała Podlaska › Dostawa urządzeń komputerowych zamawianych na potrzeby realizowanego przez PSW im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej projektu pn. Stworzenie transgranicznej platformy BIZNESTRANS promującej i wspierającej współpracę między biznesem a instytucjami naukowymi w kierunku ich dalszych powiązań (Creating cross-pltform Biznestrans promoting and supporting cooperation between business and academic institutions in the direction of better links

Zobacz treść przetargu, którego dotyczy to sprostowanieOgłoszenie z dnia 2014-01-28

Numer ogłoszenia: 32152 - 2014; data zamieszczenia: 28.01.2014

OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA

Ogłoszenie dotyczy: Ogłoszenia o zamówieniu.

Informacje o zmienianym ogłoszeniu: 27604 - 2014 data 23.01.2014 r.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej, ul. Sidorska 95/97, 21-500 Biała Podlaska, woj. lubelskie, tel. 83 344 99 00, fax. 83 344 99 50.

SEKCJA II: ZMIANY W OGŁOSZENIU

II.1) Tekst, który należy zmienić:

  • Miejsce, w którym znajduje się zmieniany tekst: IV.4.16).
  • W ogłoszeniu jest: 1. Przedmiot niniejszego postępowania zamawiany jest na potrzeby projektu pt. Stworzenie transgranicznej platformy BIZNESTRANS promującej i wspierającej współpracę między biznesem a instytucjami naukowymi w kierunku ich dalszych powiązań (Creating cross-pltform Biznestrans promoting and supporting cooperation between business and academic institutions in the direction of better links zgodnie z umową nr IPBU.01.01.00-06-717/11-00 z dnia 2.09.2013 r. 2.1. Przedmiot zamówienia należy zrealizować w terminie: 2.1. W zakresie urządzeń objętych 0% stawką podatku VAT do 7 dni kalendarzowych od daty doręczenia przez Zamawiającego Wykonawcy dokumentów upoważniających do zastosowania 0% stawki podatku VAT lub informacji o braku podstaw do zastosowania 0% stawki podatku VAT 2.2. W zakresie pozostałych urządzeń do 7 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy.
  • W ogłoszeniu powinno być: 1. Przedmiot niniejszego postępowania zamawiany jest na potrzeby projektu pt. Stworzenie transgranicznej platformy BIZNESTRANS promującej i wspierającej współpracę między biznesem a instytucjami naukowymi w kierunku ich dalszych powiązań (Creating cross-pltform Biznestrans promoting and supporting cooperation between business and academic institutions in the direction of better links) zgodnie z umową nr IPBU.01.01.00-06-717/11-00 z dnia 12.11.2013 r. 2. Przedmiot zamówienia należy zrealizować w terminie: 2.1. W zakresie urządzeń objętych 0% stawką podatku VAT do 7 dni kalendarzowych od daty doręczenia przez Zamawiającego Wykonawcy dokumentów upoważniających do zastosowania 0% stawki podatku VAT lub informacji o braku podstaw do zastosowania 0% stawki podatku VAT 2.2. W zakresie pozostałych urządzeń do 7 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy.

Podziel się

Poleć ten przetarg znajomemu poleć

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwuj
Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.