eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrzetargiPrzetargi Drawsko Pomorskie › Dowóz i odwóz uczniów niepełnosprawnych z terenu gminy Drawsko Pomorskie do przedszkoli, szkół i placówek zapewniających odpowiednią formę kształcenia w okresie od 02.01.2023r. do 30.06.2023r.

Poręczenia kontraktowe dla firm startujących w przetargach publicznych




Ogłoszenie z dnia 2022-12-13


Powiązane ogłoszenia:

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz i odwóz uczniów niepełnosprawnych
z terenu gminy Drawsko Pomorskie do przedszkoli, szkół i placówek zapewniających odpowiednią formę kształcenia w okresie od 02.01.2023r.
do 30.06.2023r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Drawsko Pomorskie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920742

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: gen. W. Sikorskiego 41

1.5.2.) Miejscowość: Drawsko Pomorskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-500

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drawsko@drawsko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.drawsko.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dowóz i odwóz uczniów niepełnosprawnych
z terenu gminy Drawsko Pomorskie do przedszkoli, szkół i placówek zapewniających odpowiednią formę kształcenia w okresie od 02.01.2023r.
do 30.06.2023r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3ed625b3-6fc7-11ed-abdb-a69c1593877c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00491289

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00027665/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Dowóz i odwóz uczniów niepełnosprawnych z terenu gminy Drawsko Pomorskie do przedszkoli, szkół i placówek zapewniających odpowiednią formę kształcenia w okresie od 02.01.2023r. do 30.06.2023r.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00464754/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.271.16.2022.PW

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 420370,37 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dowóz i odwóz uczniów do placówki w Gudowie.
Podstawą do ułożenia tras przewozu są dane dotyczące: liczby przewożonych osób, ściśle określonej trasy przewozu, Przewóz powinien odbywać się najkrótszą możliwą trasą.
Dowożenie i odwożenie dzieci odbywać się będzie według zaproponowanego przez Wykonawcę i zatwierdzonego przez Zamawiającego rozkładu jazdy.
Dzieci winny być dowożone do placówek nie wcześniej niż o 7:30 i nie później niż na godzinę 8:00, a odwożone do domów o godzinie nie później niż o 15:00 w dni nauki szkolnej.
Dokładne oznaczenie przedziałów czasowych i przystanków w jakich powinien być wykonany dowóz dzieci do placówki oraz ich odwiezienie po zakończeniu zajęć ustalane będzie pomiędzy Wykonawcą a Zamawiającym.
Wykonawca zobowiązany jest świadczyć usługi w taki sposób, aby czas przebywania uczniów w podróży był jak najkrótszy, co oznacza nie więcej niż 60 minut, a nadto winien uwzględniać to, aby przewożeni uczniowie mogli punktualnie rozpocząć zajęcia lekcyjne bez zbędnego oczekiwania na nie, a nadto aby po ich zakończeniu byli odwożeni bez zbędnego oczekiwania.
Rozkład jazdy winien być opracowany tak, aby dzienna trasa przewozu była najkrótsza w danym dniu. Rozkład jazdy nie może przekraczać ilość kilometrów przedstawionych w załączniku nr 11 do SWZ.
Wykonawca zobowiązany jest ustalić dni dowozu i odwozu uczniów oraz dni
wolne od zajęć z dyrektorami poszczególnych placówek.
Wykaz miejscowości oraz liczba uczniów z poszczególnych miejscowości został przedstawiony w załączniku nr 11 do SWZ.
Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany tras i ilości kilometrów w trakcie realizacji zamówienia przy zachowaniu obowiązującej stawki za kilometr.
Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany ilości dowożonych dzieci. W przypadku zwiększenia ilości dowożonych dzieci Wykonawca musi zapewnić ich dowóz na warunkach podanych w ofercie.
Wykonawca zobowiązuje się do świadczenia usług przewozowych - ze względu na przewóz dzieci niepełnosprawnych - wyjątkowo starannie i bezpiecznie, łącznie z roztoczeniem opieki nad dziećmi w czasie całego przejazdu oraz wsiadania i wysiadania dzieci z pojazdu.
Wykonawca zobowiązuje się do zapewnienia opieki wszystkim dzieciom w czasie świadczenia usługi, poprzez zatrudnienie opiekuna czuwającego nad bezpieczeństwem dzieci podczas przewozu, wsiadania i wysiadania z pojazdu, przechodzenia przez jezdnię do pojazdu i z pojazdu. Funkcji opiekuna nie może pełnić kierowca autobusu.
Pojazdy, którymi będzie świadczona usługa powinny być dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, w tym do przewozu dzieci na wózkach inwalidzkich, posiadać w szczególności klimatyzację, ogrzewanie, przesłony przeciwsłoneczne na szybach, pasy bezpieczeństwa oraz foteliki, zimą oczyszczone z lodu i śniegu stopnie. Należy zapewnić miejsca siedzące dla wszystkich uczniów.
Pojazdy służące do przewozu dzieci muszą być przeznaczone do tego celu i dostosowanie do liczby przewożonych dzieci. Wyklucza się łączenie przewozów dzieci z innymi osobami (np. przewozy liniowe).
Przewozy dzieci odbywać się mogą wyłącznie środkami transportu przystosowanymi do przewozu dzieci niepełnosprawnych tj. dodatkowe wewnętrzne zabezpieczenia, zapewniające bezpieczny transport, dostosowane do indywidulanych potrzeb każdego dowożonego dziecka.
Pojazdy muszą posiadać polisę OC i NNW dla wszystkich przewożonych osób, wszystkie wymagane przepisami prawa badania techniczne dla pojazdów oraz przez cały okres realizacji zamówienia aktualną licencję, pozwolenia, zezwolenia, certyfikaty, wymagane przepisami prawa i niezbędne do prawidłowej realizacji usługi.
Pojazdy służące do przewozu dzieci muszą być nie starsze niż 15 lat.
W przypadku braku możliwości wykonania usługi, Wykonawca własnym staraniem i na własny koszt zapewni pojazd zastępczy odpowiadający przepisom prawa oraz zapisami zawartej umowy.
W przypadku niezapewnienia przez Wykonawcę środków transportu, o których mowa w ust. 1 pkt 1.20., Zamawiający zleci wykonanie tej usługi innemu przewoźnikowi, obciążając kosztami Wykonawcę.
Cena winna być ustalona za 1 km przewozu dzieci.
Ustalone wynagrodzenie brutto za km przewozu obejmuje wszystkie koszty
niezbędne do prawidłowej realizacji zadania, w szczególności dowożenia i odwożenie dzieci, zapewnienie im opieki, koszty ubezpieczenia pojazdu, podatki.
Wynagrodzenie za 1 km nie ulegnie zmianie przez cały okres obowiązywania
umowy.
Zamawiający finansuje jedynie przewóz dzieci od pierwszej do ostatniej miejscowości, wymienionymi w załączniku nr 11 do SWZ. Zamawiający nie pokrywa dojazdu autobusów z bazy i na bazę Wykonawcy.
Wykonawca zapozna się z miejscem świadczenia usługi, a warunki atmosferyczne i stan techniczny dróg nie będą podstawą do domagania się zmiany wynagrodzenia.
Kierowcy muszą posiadać wszystkie wymagane przepisami prawa badania i uprawnienia. Kierowcy wyposażeni są w identyfikatory oraz telefony komórkowe.
Wykonawca zapewni opiekuna, którego zadaniem jest nadzór nad uczniami w czasie dowozu, udzielania czynnej pomocy dzieciom w czasie wsiadania, zajmowania miejsc i przy wysiadaniu oraz przekazanie uczniów rodzicom, pracownikom przedszkola, szkoły lub placówki, dopilnowanie aby każde dziecko było zapięte, pasem bezpieczeństwa w czasie transportu, opiekunem nie może być kierowca. Opiekunowie przekazują uczniów uprawnionym osobom (w miejscu wsiadania/wysiadania – rodzicom albo upoważnionym przez nich osobom, w placówce oświatowej – upoważnionym pracownikom placówki). Opiekun zostanie zatrudniony przez Wykonawcę w ramach ceny za usługę. Opiekun nad dziećmi w czasie przewozu sprawuje co najmniej jeden opiekun w każdym z pojazdów. Za właściwe sprawowanie opieki nad dziećmi podczas przewozów jest odpowiedzialny Wykonawca i ponosi on całkowitą odpowiedzialność za szkodę związaną z uszczerbkiem na zdrowiu lub życiu przewożonych dzieci, podczas podróży, po wyjściu przez nich z pojazdu oraz przed odjazdem pojazdu.
Wykonawca ponosi całkowitą odpowiedzialność za szkody, które wynikają z ruchu pojazdów i przewozu dzieci przy uwzględnieniu zasad wynikających z obowiązku ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.) Wartość części: 163240,74 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dowóz i odwóz uczniów do placówki w Radowie Wielkim.
Podstawą do ułożenia tras przewozu są dane dotyczące: liczby przewożonych osób, ściśle określonej trasy przewozu, Przewóz powinien odbywać się najkrótszą możliwą trasą.
Dowożenie i odwożenie dzieci odbywać się będzie według zaproponowanego przez Wykonawcę i zatwierdzonego przez Zamawiającego rozkładu jazdy.
Dzieci winny być dowożone do placówek nie wcześniej niż o 7:30 i nie później niż na godzinę 8:00, a odwożone do domów o godzinie nie później niż o 15:00 w dni nauki szkolnej.
Dokładne oznaczenie przedziałów czasowych i przystanków w jakich powinien być wykonany dowóz dzieci do placówki oraz ich odwiezienie po zakończeniu zajęć ustalane będzie pomiędzy Wykonawcą a Zamawiającym.
Wykonawca zobowiązany jest świadczyć usługi w taki sposób, aby czas przebywania uczniów w podróży był jak najkrótszy, co oznacza nie więcej niż 60 minut, a nadto winien uwzględniać to, aby przewożeni uczniowie mogli punktualnie rozpocząć zajęcia lekcyjne bez zbędnego oczekiwania na nie, a nadto aby po ich zakończeniu byli odwożeni bez zbędnego oczekiwania.
Rozkład jazdy winien być opracowany tak, aby dzienna trasa przewozu była najkrótsza w danym dniu. Rozkład jazdy nie może przekraczać ilość kilometrów przedstawionych w załączniku nr 11 do SWZ.
Wykonawca zobowiązany jest ustalić dni dowozu i odwozu uczniów oraz dni
wolne od zajęć z dyrektorami poszczególnych placówek.
Wykaz miejscowości oraz liczba uczniów z poszczególnych miejscowości został przedstawiony w załączniku nr 11 do SWZ.
Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany tras i ilości kilometrów w trakcie realizacji zamówienia przy zachowaniu obowiązującej stawki za kilometr.
Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany ilości dowożonych dzieci. W przypadku zwiększenia ilości dowożonych dzieci Wykonawca musi zapewnić ich dowóz na warunkach podanych w ofercie.
Wykonawca zobowiązuje się do świadczenia usług przewozowych - ze względu na przewóz dzieci niepełnosprawnych - wyjątkowo starannie i bezpiecznie, łącznie z roztoczeniem opieki nad dziećmi w czasie całego przejazdu oraz wsiadania i wysiadania dzieci z pojazdu.
Wykonawca zobowiązuje się do zapewnienia opieki wszystkim dzieciom w czasie świadczenia usługi, poprzez zatrudnienie opiekuna czuwającego nad bezpieczeństwem dzieci podczas przewozu, wsiadania i wysiadania z pojazdu, przechodzenia przez jezdnię do pojazdu i z pojazdu. Funkcji opiekuna nie może pełnić kierowca autobusu.
Pojazdy, którymi będzie świadczona usługa powinny być dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, w tym do przewozu dzieci na wózkach inwalidzkich, posiadać w szczególności klimatyzację, ogrzewanie, przesłony przeciwsłoneczne na szybach, pasy bezpieczeństwa oraz foteliki, zimą oczyszczone z lodu i śniegu stopnie. Należy zapewnić miejsca siedzące dla wszystkich uczniów.
Pojazdy służące do przewozu dzieci muszą być przeznaczone do tego celu i dostosowanie do liczby przewożonych dzieci. Wyklucza się łączenie przewozów dzieci z innymi osobami (np. przewozy liniowe).
Przewozy dzieci odbywać się mogą wyłącznie środkami transportu przystosowanymi do przewozu dzieci niepełnosprawnych tj. dodatkowe wewnętrzne zabezpieczenia, zapewniające bezpieczny transport, dostosowane do indywidulanych potrzeb każdego dowożonego dziecka.
Pojazdy muszą posiadać polisę OC i NNW dla wszystkich przewożonych osób, wszystkie wymagane przepisami prawa badania techniczne dla pojazdów oraz przez cały okres realizacji zamówienia aktualną licencję, pozwolenia, zezwolenia, certyfikaty, wymagane przepisami prawa i niezbędne do prawidłowej realizacji usługi.
Pojazdy służące do przewozu dzieci muszą być nie starsze niż 15 lat.
W przypadku braku możliwości wykonania usługi, Wykonawca własnym staraniem i na własny koszt zapewni pojazd zastępczy odpowiadający przepisom prawa oraz zapisami zawartej umowy.
W przypadku niezapewnienia przez Wykonawcę środków transportu, o których mowa w ust. 1 pkt 1.20., Zamawiający zleci wykonanie tej usługi innemu przewoźnikowi, obciążając kosztami Wykonawcę.
Cena winna być ustalona za 1 km przewozu dzieci.
Ustalone wynagrodzenie brutto za km przewozu obejmuje wszystkie koszty
niezbędne do prawidłowej realizacji zadania, w szczególności dowożenia i odwożenie dzieci, zapewnienie im opieki, koszty ubezpieczenia pojazdu, podatki.
Wynagrodzenie za 1 km nie ulegnie zmianie przez cały okres obowiązywania
umowy.
Zamawiający finansuje jedynie przewóz dzieci od pierwszej do ostatniej miejscowości, wymienionymi w załączniku nr 11 do SWZ. Zamawiający nie pokrywa dojazdu autobusów z bazy i na bazę Wykonawcy.
Wykonawca zapozna się z miejscem świadczenia usługi, a warunki atmosferyczne i stan techniczny dróg nie będą podstawą do domagania się zmiany wynagrodzenia.
Kierowcy muszą posiadać wszystkie wymagane przepisami prawa badania i uprawnienia. Kierowcy wyposażeni są w identyfikatory oraz telefony komórkowe.
Wykonawca zapewni opiekuna, którego zadaniem jest nadzór nad uczniami w czasie dowozu, udzielania czynnej pomocy dzieciom w czasie wsiadania, zajmowania miejsc i przy wysiadaniu oraz przekazanie uczniów rodzicom, pracownikom przedszkola, szkoły lub placówki, dopilnowanie aby każde dziecko było zapięte, pasem bezpieczeństwa w czasie transportu, opiekunem nie może być kierowca. Opiekunowie przekazują uczniów uprawnionym osobom (w miejscu wsiadania/wysiadania – rodzicom albo upoważnionym przez nich osobom, w placówce oświatowej – upoważnionym pracownikom placówki). Opiekun zostanie zatrudniony przez Wykonawcę w ramach ceny za usługę. Opiekun nad dziećmi w czasie przewozu sprawuje co najmniej jeden opiekun w każdym z pojazdów. Za właściwe sprawowanie opieki nad dziećmi podczas przewozów jest odpowiedzialny Wykonawca i ponosi on całkowitą odpowiedzialność za szkodę związaną z uszczerbkiem na zdrowiu lub życiu przewożonych dzieci, podczas podróży, po wyjściu przez nich z pojazdu oraz przed odjazdem pojazdu.
Wykonawca ponosi całkowitą odpowiedzialność za szkody, które wynikają z ruchu pojazdów i przewozu dzieci przy uwzględnieniu zasad wynikających z obowiązku ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.) Wartość części: 80000,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dowóz i odwóz uczniów do placówki w Bobrowie i Drawsku Pomorskim.
Podstawą do ułożenia tras przewozu są dane dotyczące: liczby przewożonych osób, ściśle określonej trasy przewozu, Przewóz powinien odbywać się najkrótszą możliwą trasą.
Dowożenie i odwożenie dzieci odbywać się będzie według zaproponowanego przez Wykonawcę i zatwierdzonego przez Zamawiającego rozkładu jazdy.
Dzieci winny być dowożone do placówek nie wcześniej niż o 7:30 i nie później niż na godzinę 8:00, a odwożone do domów o godzinie nie później niż o 15:00 w dni nauki szkolnej.
Dokładne oznaczenie przedziałów czasowych i przystanków w jakich powinien być wykonany dowóz dzieci do placówki oraz ich odwiezienie po zakończeniu zajęć ustalane będzie pomiędzy Wykonawcą a Zamawiającym.
Wykonawca zobowiązany jest świadczyć usługi w taki sposób, aby czas przebywania uczniów w podróży był jak najkrótszy, co oznacza nie więcej niż 60 minut, a nadto winien uwzględniać to, aby przewożeni uczniowie mogli punktualnie rozpocząć zajęcia lekcyjne bez zbędnego oczekiwania na nie, a nadto aby po ich zakończeniu byli odwożeni bez zbędnego oczekiwania.
Rozkład jazdy winien być opracowany tak, aby dzienna trasa przewozu była najkrótsza w danym dniu. Rozkład jazdy nie może przekraczać ilość kilometrów przedstawionych w załączniku nr 11 do SWZ.
Wykonawca zobowiązany jest ustalić dni dowozu i odwozu uczniów oraz dni
wolne od zajęć z dyrektorami poszczególnych placówek.
Wykaz miejscowości oraz liczba uczniów z poszczególnych miejscowości został przedstawiony w załączniku nr 11 do SWZ.
Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany tras i ilości kilometrów w trakcie realizacji zamówienia przy zachowaniu obowiązującej stawki za kilometr.
Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany ilości dowożonych dzieci. W przypadku zwiększenia ilości dowożonych dzieci Wykonawca musi zapewnić ich dowóz na warunkach podanych w ofercie.
Wykonawca zobowiązuje się do świadczenia usług przewozowych - ze względu na przewóz dzieci niepełnosprawnych - wyjątkowo starannie i bezpiecznie, łącznie z roztoczeniem opieki nad dziećmi w czasie całego przejazdu oraz wsiadania i wysiadania dzieci z pojazdu.
Wykonawca zobowiązuje się do zapewnienia opieki wszystkim dzieciom w czasie świadczenia usługi, poprzez zatrudnienie opiekuna czuwającego nad bezpieczeństwem dzieci podczas przewozu, wsiadania i wysiadania z pojazdu, przechodzenia przez jezdnię do pojazdu i z pojazdu. Funkcji opiekuna nie może pełnić kierowca autobusu.
Pojazdy, którymi będzie świadczona usługa powinny być dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, w tym do przewozu dzieci na wózkach inwalidzkich, posiadać w szczególności klimatyzację, ogrzewanie, przesłony przeciwsłoneczne na szybach, pasy bezpieczeństwa oraz foteliki, zimą oczyszczone z lodu i śniegu stopnie. Należy zapewnić miejsca siedzące dla wszystkich uczniów.
Pojazdy służące do przewozu dzieci muszą być przeznaczone do tego celu i dostosowanie do liczby przewożonych dzieci. Wyklucza się łączenie przewozów dzieci z innymi osobami (np. przewozy liniowe).
Przewozy dzieci odbywać się mogą wyłącznie środkami transportu przystosowanymi do przewozu dzieci niepełnosprawnych tj. dodatkowe wewnętrzne zabezpieczenia, zapewniające bezpieczny transport, dostosowane do indywidulanych potrzeb każdego dowożonego dziecka.
Pojazdy muszą posiadać polisę OC i NNW dla wszystkich przewożonych osób, wszystkie wymagane przepisami prawa badania techniczne dla pojazdów oraz przez cały okres realizacji zamówienia aktualną licencję, pozwolenia, zezwolenia, certyfikaty, wymagane przepisami prawa i niezbędne do prawidłowej realizacji usługi.
Pojazdy służące do przewozu dzieci muszą być nie starsze niż 15 lat.
W przypadku braku możliwości wykonania usługi, Wykonawca własnym staraniem i na własny koszt zapewni pojazd zastępczy odpowiadający przepisom prawa oraz zapisami zawartej umowy.
W przypadku niezapewnienia przez Wykonawcę środków transportu, o których mowa w ust. 1 pkt 1.20., Zamawiający zleci wykonanie tej usługi innemu przewoźnikowi, obciążając kosztami Wykonawcę.
Cena winna być ustalona za 1 km przewozu dzieci.
Ustalone wynagrodzenie brutto za km przewozu obejmuje wszystkie koszty
niezbędne do prawidłowej realizacji zadania, w szczególności dowożenia i odwożenie dzieci, zapewnienie im opieki, koszty ubezpieczenia pojazdu, podatki.
Wynagrodzenie za 1 km nie ulegnie zmianie przez cały okres obowiązywania
umowy.
Zamawiający finansuje jedynie przewóz dzieci od pierwszej do ostatniej miejscowości, wymienionymi w załączniku nr 11 do SWZ. Zamawiający nie pokrywa dojazdu autobusów z bazy i na bazę Wykonawcy.
Wykonawca zapozna się z miejscem świadczenia usługi, a warunki atmosferyczne i stan techniczny dróg nie będą podstawą do domagania się zmiany wynagrodzenia.
Kierowcy muszą posiadać wszystkie wymagane przepisami prawa badania i uprawnienia. Kierowcy wyposażeni są w identyfikatory oraz telefony komórkowe.
Wykonawca zapewni opiekuna, którego zadaniem jest nadzór nad uczniami w czasie dowozu, udzielania czynnej pomocy dzieciom w czasie wsiadania, zajmowania miejsc i przy wysiadaniu oraz przekazanie uczniów rodzicom, pracownikom przedszkola, szkoły lub placówki, dopilnowanie aby każde dziecko było zapięte, pasem bezpieczeństwa w czasie transportu, opiekunem nie może być kierowca. Opiekunowie przekazują uczniów uprawnionym osobom (w miejscu wsiadania/wysiadania – rodzicom albo upoważnionym przez nich osobom, w placówce oświatowej – upoważnionym pracownikom placówki). Opiekun zostanie zatrudniony przez Wykonawcę w ramach ceny za usługę. Opiekun nad dziećmi w czasie przewozu sprawuje co najmniej jeden opiekun w każdym z pojazdów. Za właściwe sprawowanie opieki nad dziećmi podczas przewozów jest odpowiedzialny Wykonawca i ponosi on całkowitą odpowiedzialność za szkodę związaną z uszczerbkiem na zdrowiu lub życiu przewożonych dzieci, podczas podróży, po wyjściu przez nich z pojazdu oraz przed odjazdem pojazdu.
Wykonawca ponosi całkowitą odpowiedzialność za szkody, które wynikają z ruchu pojazdów i przewozu dzieci przy uwzględnieniu zasad wynikających z obowiązku ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.) Wartość części: 177129,63 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W wyznaczonym terminie do składania ofert Zamawiający otrzymał zaszyfrowany, spakowany do formatu ZIP dokument o nazwie „SWZ.ZIP”, złożony przez: Leszek Struszka ul. Szczecińska 5 78-500 Drawsko Pomorskie. Załączony dokument po odszyfrowaniu go przez Zamawiającego okazał się nie spełniać wymogów oferty w rozumieniu ustawy Pzp.
Biorąc pod uwagę powyższe należy uznać, że nie złożono żadnej oferty w przedmiotowym postępowaniu. Na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie, gdyż nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W wyznaczonym terminie do składania ofert Zamawiający otrzymał zaszyfrowany, spakowany do formatu ZIP dokument o nazwie „SWZ.ZIP”, złożony przez: Leszek Struszka ul. Szczecińska 5 78-500 Drawsko Pomorskie. Załączony dokument po odszyfrowaniu go przez Zamawiającego okazał się nie spełniać wymogów oferty w rozumieniu ustawy Pzp.
Biorąc pod uwagę powyższe należy uznać, że nie złożono żadnej oferty w przedmiotowym postępowaniu. Na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie, gdyż nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W wyznaczonym terminie do składania ofert Zamawiający otrzymał zaszyfrowany, spakowany do formatu ZIP dokument o nazwie „SWZ.ZIP”, złożony przez: Leszek Struszka ul. Szczecińska 5 78-500 Drawsko Pomorskie. Załączony dokument po odszyfrowaniu go przez Zamawiającego okazał się nie spełniać wymogów oferty w rozumieniu ustawy Pzp.
Biorąc pod uwagę powyższe należy uznać, że nie złożono żadnej oferty w przedmiotowym postępowaniu. Na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie, gdyż nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.

Podziel się

Poleć ten przetarg znajomemu poleć

Wydrukuj przetarg drukuj

Dodaj ten przetarg do obserwowanych obserwuj








Uwaga: podstawą prezentowanych tutaj informacji są dane publikowane przez Urząd Zamówień Publicznych w Biuletynie Zamówień Publicznych. Treść ogłoszenia widoczna na eGospodarka.pl jest zgodna z treścią tegoż ogłoszenia dostępną w BZP w dniu publikacji. Redakcja serwisu eGospodarka.pl dokłada wszelkich starań, aby zamieszczone tutaj informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.


Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.