eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrzetargi › Zarząd Budynków Komunalnych w Zabrzu Sp. z o.o.

Zarząd Budynków Komunalnych w Zabrzu Sp. z o.o. - przetargiZarząd Budynków Komunalnych w Zabrzu Sp. z o.o. - przetargi zakończone

Daty:
publikacji /
zakończenia
Miasto Kategoria Zamawiający Przedmiot zamówienia
2007-04-26
2007-05-14
Zabrze Usługi Zarząd Budynków Komunalnych w Zabrzu Sp. z o.o. Kontrola stanu technicznego i szczelności instalacji gazowych w budynkach, lokalach mieszkalnych i użytkowych w nieruchomościach będących w zarządzie...
2007-01-23
2007-02-02
Zabrze Usługi Zarząd Budynków Komunalnych w Zabrzu Sp. z o.o. Świadczenie usługi pogotowia technicznego w zasobach mieszkalnych ZBK Zabrze, Sp. z o.o. o powierzchni użytkowej budynków 106 266,48 m2.

zobacz wszystkie: zakończone przetargi dla Zarząd Budynków Komunalnych w Zabrzu Sp. z o.o.
Zarząd Budynków Komunalnych w Zabrzu Sp. z o.o. - wyniki przetargów

Daty:
publikacji /
zakończenia
Miasto Kategoria Zamawiający Przedmiot zamówienia
2007-03-15
brak danych
Zabrze Inne Zarząd Budynków Komunalnych w Zabrzu Sp. z o.o. Dostawa materiałów biurowych - (szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w załącznikach nr 1, 2, 3 do SIWZ)
2007-03-15
brak danych
Zabrze Inne Zarząd Budynków Komunalnych w Zabrzu Sp. z o.o. Świadczenie usługi pogotowia technicznego w zasobach mieszkalnych ZBK Zabrze, Sp. z o.o. o powierzchni użytkowej budynków 106 266,48 m2.

zobacz wszystkie: wyniki przetargów dla Zarząd Budynków Komunalnych w Zabrzu Sp. z o.o.
« Powrót do wyszukiwarki

Jeśli chcesz dodać ogłoszenie do serwisu, zapoznaj się z naszą ofertą:

chcę zamieszczać ogłoszenia

Dodaj swoje pytanie

Najnowsze orzeczenia

REKLAMA

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.